Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(kimalaugno @ 2011 07 18, 14:45)
oi ne  lotuliukas.gif  mano dukrytei dar tik 5m.  tongue.gif  o čia buvo sesė  tongue.gif  Mudvi jei neklystu tai ir vienmetės su Tavim tongue.gif

sesė????? vajezus, nu kuo toliau tuo labiau aš čia baikas skaldau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Nu jau tikrai cia jus linksmai aiskinates lotuliukas.gif
Atsakyti
va taip ir būna kai pamati pilną bagažinę orchidėjų - makaulė aptemsta - matau nieko nematau biggrin.gif
laukiu iš Tik gėlių dovanos biggrin.gif
tikiuos nepamirš parvežt biggrin.gif
mirk gyvenk užsimaniau baltos katlėjos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lerikyte: 18 liepos 2011 - 14:05
QUOTE(Lerikyte @ 2011 07 18, 14:03)
va taip ir būna kai pamati pilną bagažinę orchidėjų - makaulė aptemsta - matau nieko nematau biggrin.gif

daug pamatei, garbanota jau tau pliusas, ir kad tikrai ne viena kitas pliusas, ir kad "pamirso" phal. Jurga kitas pliusas lotuliukas.gif 4u.gif Šaunuolė, tokių grožių prisigriebus buvo, kad galvelė sukosi tikrai ne apie kažkieno pirkėjas lotuliukas.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(kimalaugno @ 2011 07 18, 15:05)
daug pamatei, garbanota jau tau pliusas, ir kad tikrai ne viena kitas pliusas, ir kad "pamirso" phal. Jurga kitas pliusas  lotuliukas.gif  4u.gif  Šaunuolė, tokių grožių prisigriebus buvo, kad galvelė sukosi tikrai ne apie kažkieno pirkėjas  lotuliukas.gif  tongue.gif

beje pamiršo orandžinį didis.gif irgi atsimenu hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 07 18, 14:06)
beje pamiršo orandžinį  didis.gif irgi atsimenu hihihi.gif

taip 4u.gif Šaunuolė, imk tu tą baltą katilėją i nesuk sau galvos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 07 18, 13:14)
o aš jau dėl šitos seilėjuos, bet gana gana  doh.gif  doh.gif  doh.gif

nu ir man ji labai graži gerai kad iš vakaro prieš atsiimant nemačiau jos nes turbūt būčiau pirkusi biggrin.gif
linksmai jūs čia aiškinaties, bet aš galiu pasakyt kad reikia ateiti pačiai paskutinei tada gauni visą dėžę su tuo kas liko ir bent porą dienų namie labai gražu hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(tviga @ 2011 07 18, 14:19)
nu ir man ji labai graži gerai kad iš vakaro prieš atsiimant nemačiau jos nes turbūt būčiau pirkusi  biggrin.gif
linksmai jūs čia aiškinaties, bet aš galiu pasakyt kad reikia ateiti pačiai paskutinei tada gauni visą dėžę su tuo kas liko ir bent porą dienų namie labai gražu hihihi.gif

kažkam nuskilo svetimom gėlytėm džiaugtis tongue.gif smagu bent trumpam praturtėjus naujais žiedais drinks_cheers.gif
o aš jau vėl naršau po jos gėles unsure.gif tie norai auga greičiau nei pinigai sąskaitoj biggrin.gif

Buvau šiandien akropolyje, tai keletas variantų yra, tik man nepasirodė, kad kažko norėčiau, buvau nugriebus vieną nukainuotą su baltais žiedais už 6lt. labai patiko šaknys ir lapai bigsmile.gif thumbup.gif bet prisiminiau, kad namuose tokia yra, kolkas nežydi, augina žiebstiebį, bet turiu cool.gif Susilaikiau, galvoju, ai geriau pas Jurga pažiūrėsiu, ką nors iš įdomesnių ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kimalaugno: 18 liepos 2011 - 14:30
tas tamsus phal. pas jurgą labai fainas - mačiau real - gražesnis už black jack. Ko katlėjų nenorit? man tai labai fainos, tos violetinės sakė dideliais žiedais. Aš pasiėmiau vieną - geltoną su raudonu, bet į lauką iškart ištrėmiau tai liko nenufotkinta biggrin.gif
Atsakyti
Man irgi tas beveik juodas labai įdomus. Jei neturėčiau black jack tikrai pirkčiau, o su katlėjom dar reik išmokti draugauti biggrin.gif Kol kas tik vieną tos giminės turiu ir visai neseniai, tai kol kas neskubu daugiau pirkti ax.gif
Atsakyti
o man hibridinės katlėjos labai nekaprizingos pasirodė, tad perku smile.gif nieko sudėtingo jų priežiūroj
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 07 18, 14:45)
tas tamsus phal. pas jurgą labai fainas - mačiau real - gražesnis už black jack. Ko katlėjų nenorit? man tai labai fainos, tos violetinės sakė dideliais žiedais. Aš pasiėmiau vieną - geltoną su raudonu, bet į lauką iškart ištrėmiau tai liko nenufotkinta  biggrin.gif

Apie šitą kalbi? wub.gif Spėjau parsivešti iki namų, užsuko draugytės, nebeturiu jau doh.gif perpirko staigiai, sakė tu žinai kur rast cool.gif
user posted image
Atsakyti