Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(tviga @ 2011 07 14, 00:10)
sėkmės lopšelinukėms, tikrai pas jus užaugs didelės ir gražios  4u.gif

dėkui 4u.gif
Atsakyti
Kažkaip šią vasarą man orchidėjos pokštus krečia, auga, šakojasi keistokai, o dabar ir šios nesuprantu. Stiebas jau kokių 20cm, šiandien atkreipiau dėmesį į jo galiuką:

user posted image
user posted image

Kaip manot, kas čia bus? biggrin.gif
Atsakyti
siurprizas biggrin.gif
Atsakyti
Buvau Tik gelese - nieko gero. Net tarp nukainuotu. Girdejau kalbant, kad orchidejos labai pabrango, bet lygtais zada penktadieni gaut nauju. Uzklausiau apie ta kvapnuole, tai susidomejo, paziurejo nete foto, sake reiks bandyt uzsakinet, nors aukcionuose ju nemate. Nu bet man jau kad prireike tos brassios. Kad uzsisuko doh.gif
Papildyta:
O Pramones Maximoj buvo keletas idomesniu, dailiu phalaenopsiu. Bet as jau beveik visus imanomus NOID turiu, tai atsilaikiau.
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 07 13, 13:31)
turėsiu tokią vandutę  wub.gif [img]

Wow kokia gražuolė wub.gif

QUOTE(into*in @ 2011 07 13, 16:29)
parodau ką nugriebiau iš serijos ''pigiau''  ax.gif

Graži,mačiau Kaune tokių,bet nepirkau,pagalvojau,kad gal nepražydinsiu g.gif

QUOTE(eliss @ 2011 07 13, 16:57)
Toliau džiugina oncidium meirax,
Visiškai prasiskleidusi kvapuolė smile.gif :
[Štai kokią staigmeną man šiandien pateikė stenoglottis longifolia:
[

Nuostabios foto wub.gif

QUOTE(lasvegiete @ 2011 07 13, 19:46)

wub.gif wub.gif
Atsakyti
Ateinu ir aš pasigirti blush2.gif
Nuo vyro gavau per Šv. Valentino dieną, tai ji pas mane užsiaugino du naujus lapus, išleido žiebstiebį ir ant jo pradėjo jau skleistis žiedai, negaliu kaip širdelė wub.gif džiaugiasi assa.gif
user posted image

O pas jurga, jau rezervavau Mini Marka, laukiu nesulaukiu, kada pasieks mano namus rolleyes.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kimalaugno: 15 liepos 2011 - 15:43
QUOTE(Rimmuse @ 2011 07 12, 22:56)
Prisižiūri tokių grožių  wub.gif  wub.gif  wub.gif ir paskui negali ramiai praeiti pro gėlių parduotuves  hihihi.gif

tai va, labai grazu wub.gif sunku praeiti bus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kimalaugno @ 2011 07 15, 16:28)

O pas jurga, jau rezervavau Mini Marka, laukiu nesulaukiu, kada pasieks mano namus rolleyes.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif


Aš irgi pas Jurgitą rezervavus Mini Marką, irgi siaubingai laukiu smile.gif Galėsime dalintis įspūdžiais bei nuotraukomis smile.gif
Atsakyti
o po kiek praso uz minimarkus Jurga? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(borjomi @ 2011 07 15, 18:39)
o po kiek praso uz minimarkus Jurga?  4u.gif

mačiau albume 36 wink.gif
Atsakyti
Merginos, kurios rezervavot gelytes, rytoj 14.30 būsiu Kaune prie megos, jei galite pasiimti tokiu laiku gėles parašykit man žinutę į paštą jurgita.olonova@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(kimalaugno @ 2011 07 15, 15:28)
Ateinu ir aš pasigirti  blush2.gif
Nuo vyro gavau per Šv. Valentino dieną, tai ji pas mane užsiaugino du naujus lapus, išleido žiebstiebį ir ant jo pradėjo jau skleistis žiedai, negaliu kaip širdelė  wub.gif  džiaugiasi assa.gif
O pas jurga, jau rezervavau Mini Marka, laukiu nesulaukiu, kada pasieks mano namus rolleyes.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif

na grazus grazus ziedeliai 4u.gif
Atsakyti