Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

Sveikos, kiek visokių grožybių Jūs visos turit wub.gif

Turėjau kelias, bet deja liko pas mane tik viena, kažkodėl joms pas mane nepatinka schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif ar si tema tik pirkti ir girtis biggrin.gif ? Nes as ni pirkti noriu, nei girti turiu kuo biggrin.gif rolleyes.gif .. Atejau su klausimu?.. Gal padesit ax.gif numire mano orchideja verysad.gif liudna, grazute balta buvo, su ziedeliais nusipirkau, taip graziai zydejo, o kai parsiveziau, pastaciau sviesaus kabarrio kampe, aukstokai, ant spinteles. Kampas palei langa,kad tiesiogines saules sviesos negautu, bet butu pakankamai sviesu. Laisciau kas savaite. Nezinau.. Bet man zeme visiskai atrodo neapdziudavo.. O as vistiek kas savaite ciut ciut palaistydavau. Krito lapelis po lapelio kol nei vieno neliko... Ir pradejo pats augalas nylti.. Kol isvis sunyko, liko tik stiebelis.. Supratau ,kad numire verysad.gif ..

Bet va parsiveziau as antra orchideja phalaenopsis, grazuole... wub.gif grazus ziedai. Bet bijau kad vel nenumirtu! Nemazai isoriniu saknu..,toks vaizdas kad tas vazonelis butu per mazas. Gele is dvoeju stiebu, vienas jau pilnao suzydejes,antras dar tik su pumpurais. Tad klausiu jusu zinoves, visu pirma, ar gerai toki augala persodinti, ir ar tas isorines saknis reiketu sukisti i zeme ar palikt kabaroti? A sodinate i paprasta zeme, ar perkate specialia zeme orchidejoms? Kur geriausia statyt vazoneli? Ar ant palanges gerai jai butu? Siaip nera visa diena tiesiogine saule, bet mazdaug 3-4 val saule buna atsisukusi i musu langus. Labai auciu uz pagalba! Tikrai nenoreciau kad ir si gelyte numirtu verysad.gif

parodysiu kokie tie saknys,
user posted image

o cia pati naujoke wub.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LadyAgne: 12 liepos 2011 - 17:50
labai grazios jusu geles. gal turit parduoti kokiu idomiu orchideju? rasykit i AZ aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LadyAgne @ 2011 07 12, 18:40)
Tikrai nenoreciau kad ir si gelyte numirtu  verysad.gif


kaip tik jums ir yra skirta orchidėjų priežiūros tema mirksiukas.gif būtina perskaityti pirmąjį postą, pavartyti nuorodas, taip pat perskaityti visus Dažniausius klausimus ir atsakymus mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 12 liepos 2011 - 19:56
QUOTE(zuzla @ 2011 07 12, 20:54)
kaip tik jums ir yra skirta orchidėjų priežiūros tema mirksiukas.gif būtina perskaityti pirmąjį postą, pavartyti nuorodas, taip pat perskaityti visus Dažniausius klausimus ir atsakymus mirksiukas.gif


aisku, aciukas! as taip atsiverciau sia tema, pamaniau ir sicia diskutuojate blush2.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif na pagaliau prisiverciau pafotografuoti savo isizydejusius phal smile.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Papildyta:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo axara: 12 liepos 2011 - 21:32

labai grazios tavo gelytes smile.gif
Atsakyti
Axara nepaprastai gražu
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2011 07 12, 14:30)
stagarumas senatvinis nepatinka......


man irgi nepatinka schmoll.gif ,bet tokio įvardinimo tai nei už pinigus nebūčiau sugalvojus thumbup.gif lotuliukas.gif ,ačiū už maksimalią juoko dozę

QUOTE(axara @ 2011 07 12, 23:33)
pagaliau prisiverciau pafotografuoti savo isizydejusius phal smile.gif


o jau žiedų margumas bigsmile.gif labai gražu
visi naminiai? klausiu todėl,kad mano tik po kelis žiedelius išspaudžia doh.gif ,o kelios tai tik po vieną lyg kerštaudamos parodė verysad.gif
Atsakyti
Axara, grazu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
aciu, mergaites smile.gif
visi naminiai isskyrus du priespaskutiniai phal. tiesa sakant, siais metais patebejau ziedu kekes daug gausesnes, matyt susidare palankesnes salygos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(axara)

labai ispudinga 4u.gif
Atsakyti