Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

Mano vienas phaleonopsis sukvailiojo. Visi ziedai normalus, o vienas be viduriuko ir liezuvelio doh.gif, toks idomus g.gif
O kitas phaleonopsis turi besiskleidzianti zieda, kuris ir stovi toks kaip burbulas neprasiskleides jau 2men blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2011 07 11, 23:01)
Merii, raudona spalva traukia?  smile.gif Tu berods ir vandos raudonos ieskojai, ar ne?

nusipirkau raudoną vandutę iš prancūzų. Dar mažutė, bet užaugs, gal nemirsiu mirksiukas.gif
Jau net nžn kas mane traukia, akys marios, dūšia-pekla, žinau tiek, kad falenopsiai visai nustojo žavėti, na vienas, kitas...
Na, po metų matysis ar pasiteisino mano investicijos smile.gif
Papildyta:
QUOTE(melynake* @ 2011 07 11, 16:43)
O gal galima gauti nuoroda pardavejo?  4u.gif  Gal dar turi kokiu grozybiu..

deja, pirkau e-bay 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2011 07 12, 10:06)


deja, pirkau e-bay  4u.gif

As supratau kad e-bay,pamaniau kad gal dar yra pas ta pardaveja kokiu gelyciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(melynake* @ 2011 07 12, 10:16)
As supratau kad e-bay,pamaniau kad gal dar yra pas ta pardaveja kokiu gelyciu smile.gif

ne, čia iš savo asmeninės kolekcijos vokietis pardavė, bet galite pasidairyti laiks nuo laiko
http://garten.shop.e...d=p3286.c0.m282
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2011 07 12, 10:21)

Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2011 07 12, 10:06)
žinau tiek, kad falenopsiai visai nustojo žavėti, na vienas, kitas...

O manes ne, man jie islieka favoritai per daugeli metu jau. Kazkaip man jie ir nezydedami grazus, skirtingai nuo kai kuriu kitu rusiu orchideju. Ypatingai nejauciu meiles dendrobiams rolleyes.gif ech, kad tik netektu kada atsiprasyt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2011 07 12, 13:13)
Ypatingai nejauciu meiles dendrobiams  rolleyes.gif


bet ar tu matei, kiek ir kokių jų yra??? wub.gif aš tai juos įsimylėjau, kelis rušinius papirkau.. jei pasiseks auginti, teks kolekcionuoti wub.gif
Atsakyti
Man ju stagarumas senatvinis nepatinka......
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2011 07 12, 13:30)
Man ju stagarumas senatvinis nepatinka......


nu jo, čia megėjams, kaip sakoma smile.gif yra kam ir vandų plikos šaknys nepatinka, arba falenopsių salotynas laugh.gif
Atsakyti
kažkada paphiopedilum nepatiko laugh.gif , o dabar be jų neįsivaizduoju savo "salotyno" wub.gif
Atsakyti
QUOTE(borjomi @ 2011 07 11, 20:14)
nauja palanges gyventoja  blush2.gif
user posted image
user posted image

koks grozis bigsmile.gif is kur cia gavot
Atsakyti
QUOTE(giedruze @ 2011 07 12, 14:37)
koks grozis bigsmile.gif is kur cia gavot

Siauliu maximoj, 17 lt.
Papildyta:
QUOTE(Laimonduxe @ 2011 07 11, 20:57)
borjomi, man tamsios tai wub.gif



QUOTE(Lerikyte @ 2011 07 11, 23:14)
Borjomi,oho  blink.gif


aciu uz ivertinima 4u.gif
Atsakyti