Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

[quote=Tina*,2011 07 05, 21:06]
Net savo trisdesimt phalaenopsiu pirmyn atgal (namai-laukas-namai) sunesiojau. Gerai juos palaiste, kai toks gausus ir ilgas lietus.


Labai įdomu, nes visą laiką galvojau, kad negalima, kad į phalaenopsių skrotelę patektų vandens?
Ar po lietaus reikia kažkaip nusausinti? Gal padėtų ir maniškėm gėlytėm maudynės, nes kelinti metai nesulaukiu žiedelių ... g.gif Tiesa, esu tik mėgėja-augintoja, todėl vis lendu prie jūsų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rimute7 @ 2011 07 07, 09:03)
Labai įdomu, nes visą laiką galvojau, kad negalima, kad į phalaenopsių skrotelę patektų vandens?
Ar po lietaus reikia kažkaip nusausinti?


tai nusausinkit skroteles servetėle ir viskas smile.gif
Atsakyti
laba diena 4u.gif merginos,noriu paklaust,o jus lauke laikot geles,po atviru dangum? smile.gif ar ant nakties sunesat namo? smile.gif noreciau ir as i lauka isnest savo gelytes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jele25 @ 2011 07 07, 11:45)
laba diena 4u.gif merginos,noriu paklaust,o jus lauke laikot geles,po atviru dangum? smile.gif ar ant nakties sunesat namo? smile.gif noreciau ir as i lauka isnest savo gelytes 4u.gif


tokiam klausimui labiau tinkama priežiūros tema smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 07 07, 11:57)
tokiam klausimui labiau tinkama priežiūros tema smile.gif

aciu,einu ten paklausiu 4u.gif
Atsakyti
Vasaros metu nieko ten nesausinu, o ziema taip nemaudau.
Atsakyti
Sveikos orchidėjų mylėtojos 4u.gif

Dažnai užsuku į šį forumą jūsų grožiais pasidžiaugti, tad šiandien nusprendžiau ir aš savo kuklias, mielas orchidėjas parodyti ax.gif
1. user posted image

2. user posted image

3. user posted image
user posted image

4. user posted image

5. user posted image
user posted image

6. user posted image

Tikiuosi, kad vėliau pasirodysiu dažniau ir būsiu į jūsų ratelį priimta 4u.gif
Atsakyti
[quote=Esmeralda913,2011 07 07, 13:04]
Sveikos orchidėjų mylėtojos 4u.gif

visai jos nekuklios wub.gif


Atsakyti
Esmeralda913, labai gražios gėlytės ir tokios turtingos žiedais wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(tviga @ 2011 07 07, 15:11)
Esmeralda913,  labai gražios gėlytės ir tokios turtingos žiedais  wub.gif  thumbup.gif

Ačiū u ž komplimentą, aš irgi jomis žaviuosi, bet va palikau kelioms dienoms vienas, tai keli pumpuriukai nugelto, bet vistiek jos mane žavi kasdieną wub.gif
Atsakyti
esmralda913 labai puikus ziedai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Esmeralda913 @ 2011 07 07, 15:04)
Sveikos orchidėjų mylėtojos 4u.gif


vau vau vau bigsmile.gif labai gražūs žiedeliai wub.gif wub.gif tokios kaip paskutinėj foto jau kuris laikas ieškau,nes maniškė iškeliavo ... verysad.gif ,buvo dovanota,tai noriu atstatyti ax.gif
Atsakyti