Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

O dar liko? Nematėte? blush2.gif Labai jau graži, aš ir tokios noriu... tongue.gif
Atsakyti
ak, jei girtis, tai per visus eterius, grožio perdaug nebūna, mano gražiosios vandos iš arčiau.
Atsakyti
Merii - vandų karalienė thumbup.gif
Atsakyti
Merii fantastiškas grožis wub.gif
kuo toliau tuo labiau man pradeda patikti vandutės, nors dar prieš metus man jos nelabai patiko dėk jų šaknų blush2.gif jaučiu kad reiks plėsti gėlyčių gretas ax.gif
Atsakyti
O man ju saknys savotiskai grazios wub.gif

Va ka duoda maudynes lietuje smile.gif
[attachmentid=214549]

O cia taip noretusi, kad epidendrum koki ziedkoti leistu...
[attachmentid=214550]
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2011 07 05, 18:17)
Va ka duoda maudynes lietuje  smile.gif
[attachmentid=214550]

Tina manosios "bulvės" ištremtos išvis į lauką,po vynuoge gyvena biggrin.gif tai maudynės irgi į gerą,tris žiedus sukrovė(nors iš jauno auginio),o net nemačiau....pjoviau žolę ir užsekiau,būtų ir peržydėjus nematant,nes buvau labai ant jų supykus biggrin.gif ryt gal pafotkinsiu,nes dabar pliaupia lietus smile.gif Katlėja irgi auginį auginasi,gerai tas laukas smile.gif cimbidį irgi ištrėmiau į lauką smile.gif thumbup.gif
visų gėlytės wub.gif ypač vandos...jau ir man jos pradeda patikti,bet pigesnių kaip 100lt pas mus nėra....o tokia kaina nedrįstu pirkti schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2011 07 05, 19:17)
Va ka duoda maudynes lietuje  smile.gif

O cia taip noretusi, kad epidendrum koki ziedkoti leistu...


thumbup.gif bus žiedų
o va čia tai manau nelabai? pas mane iš tokio žiedstiebio naujokas išsirutuliojo biggrin.gif ,na gal tau labiau pasiseks g.gif mano abu epidendrumai nudžiovino žiedstiebius jau su pumpuriukais,nors patys tai gražūs ir sveiki....,bent man taip atrodo
Atsakyti
Ištrėmiau ir aš savąsias ant lietaus,tegu žinos,ir nupraus tuo pačiu smile.gif tik aš visados po lietaus išnešu biggrin.gif na bet lietaus oi kiek praneša...
Atsakyti
Manosios jau antra vasara kieme leidzia 4u.gif Atsigave, visos leidzia naujas saknis, naujus lapus, naujus uglius. Labai labai tikiuosi, kad manosios katlejos ateinancia ziema padovanos zeidu, nes dar neteko matyti... doh.gif
Atsakyti
Oi as tai gaudziau lietu ne tas zodis. Pati ne ka maziau pasilaisciau lotuliukas.gif Net savo trisdesimt phalaenopsiu pirmyn atgal (namai-laukas-namai) sunesiojau. Gerai juos palaiste, kai toks gausus ir ilgas lietus.
Atsakyti
Vilnius plaukia, o pas mane į balkoną nei lašas neįkrito doh.gif et gerai tau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 07 05, 23:47)
Vilnius plaukia, o pas mane į balkoną nei lašas neįkrito doh.gif et gerai tau ax.gif

g.gif plaukia sakai?? tada pas mus ne vilnius,nes ir mano balkonas sausas.. ,bet vakar išprausiau visas ,tai tupi laimingos ir tam sausam biggrin.gif
Atsakyti