Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(Merii @ 2011 07 02, 17:29)
http://www.jumsinfo....a/,client.16600
tuoj pafotkinsiu savo pigutę vandutę  smile.gif

tai aš tą mačiau,bet aiškiau norėjau smile.gif bet sekmadienį turbūt,nedirba?
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2011 07 02, 18:29)
http://www.jumsinfo....a/,client.16600
tuoj pafotkinsiu savo pigutę vandutę  smile.gif


laukiam bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kkunigunda @ 2011 07 01, 22:27)
emma gražios gėlytės wub.gif


Ačiū 4u.gif
QUOTE(vedmyte @ 2011 07 02, 14:48)
emma- labai labai visos grazios  wub.gif

ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2011 07 02, 17:31)
tai aš tą mačiau,bet aiškiau norėjau smile.gif bet sekmadienį turbūt,nedirba?

ne, sekmadienį tikrai nedirba.
Įmečiau foto į ankstesnį postą.
Tiesa, pavadinimai vandų įvairūs ir čia buvusios tos, kur vazose, suprantama, už tokią kainą vazų neprideda, tik prašykit laikiklių pakabinimui, už juos mokėti nereikia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Merii: 02 liepos 2011 - 17:01
QUOTE(Merii @ 2011 07 02, 19:00)
ne, sekmadienį tikrai nedirba.
Įmečiau foto į ankstesnį postą.
Tiesa, pavadinimai vandų įvairūs ir čia buvusios tos, kur vazose, suprantama, už tokią kainą vazų neprideda, tik prašykit laikiklių pakabinimui, už juos mokėti nereikia.


oi nuostabi vandutė wub.gif dar tik tokia kaina bigsmile.gif
ir raibuolė kokia wub.gif
Atsakyti
Merii, raibuole tai wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Oj, kokių grožybių pridėjot merginos thumbup.gif

Emma, žiedeliai laabai gražūs (paskutinej foto tai labai labai wub.gif ), ypač kai naminiai cool.gif

Ir dėl vandutes nuskilo... Ermitaže Vilniuj trys bebaigiačios žydėti smulkiažiedės yra, tai įtariu, kai kai iš vis nužydės gali dar labiau nupiginti, tai jei kam reikai iš vilniečių gali bandyti sekti kainas, dabar kainuoja 59lt.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2011 07 02, 18:29)

kokia graži vanda thumbup.gif ,o pas tave tai dar labiau išbujos mirksiukas.gif ir kareivėlis nepailstantis,kaip karalienės sargybinis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2011 07 02, 12:52)
Tik gėlėse mačiau tas katlėjas, apie kurias rrinė rašė, o kvepia, o gražios, žiedai nemaži  wub.gif , bet, kadangi tokią turiu, tai susilaikiau,

Eina sau, greiciau man Jurgita duotu atsakyma - gavo ar ne. Tik geles man pakeliui.

O tos vandos is karmelitos kaip noreciau, bet ten tikrai neiseis nuvaziuot... pabandyciau ja augint ant bloko. Kaip tik parsisiunciau is Botorch bloka ir laukiu egzemplioriaus bandymui.
Atsakyti
Kaip jums gerai, kad tokiu parduotuviu yra, pas mus Panevezyje, tikra tustuma. O gal Merri, galetu man viena tokia papigam paimt? pervesciau pinigelius ir tureciau geliuka mirksiukas.gif Aisku, jei nesunku
Atsakyti
QUOTE(Žvaigždėta_naktis @ 2011 07 02, 20:14)
Kaip jums gerai, kad tokiu parduotuviu yra, pas mus Panevezyje, tikra tustuma. O gal Merri, galetu man viena tokia papigam paimt? pervesciau pinigelius ir tureciau geliuka mirksiukas.gif Aisku, jei nesunku

oi, nlb išeina, gyvenu visai kitam miesto krašte, o ir važiavimo tikslas buvo pačiai didžiausiai vandai pintą kibirėlį įtaisyt, nes ten buvau užmačiusi.
Naujokė jau iškarpyta, sutvarkyta, į žieves patupdyta ir laukan ištremta.
Atsakyti
Labai gaila verysad.gif
Atsakyti