Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(emma @ 2011 07 01, 21:45)
Įkeliu dar kelias foto ,žiedai naminiai.


grožiai, ir dar kiek žiedelių bus bigsmile.gif man paskutinioji labiausia rolleyes.gif
Atsakyti
emma - nuostabios 4u.gif
Atsakyti
Laba,

kiek nuostabiu ziedu wub.gif wub.gif wub.gif

Siandien buvau Karmelitoj, tai nusipirkau nuzydejusi Oncidium, bet leidzia nauja ziedstiebi ir dendrobium (nuotraukos kita diena rolleyes.gif ).
Daug nukainuotu orchideju, kainos nuo 5lt iki kazkur 20 lt. Naujai atveztu kazkaip nepastebejau g.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 07 01, 14:20)
brassia hibridas
cambria - pavadinimas, kurį naudoja prekybininkai pavadindami taip visas odontoglossum (arba liežuvių) atstoves, kas irgi yra neteisinga, nes cambria yra kai kurių orchidėjų vardo dalis, pvz Vuylstekeara Cambria

Na tikiuos Jurgita parves man ten ta kazka, kur kvepia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Kristal* @ 2011 07 01, 20:18)
grožiai, ir dar kiek žiedelių bus  bigsmile.gif  man paskutinioji labiausia  rolleyes.gif



QUOTE(Lerikyte @ 2011 07 01, 21:26)
emma - nuostabios  4u.gif


Ačiū, merginos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2011 07 02, 00:15)
Na tikiuos Jurgita parves man ten ta kazka, kur kvepia  biggrin.gif



oi kvepia tai tikrai biggrin.gif man kvapas primena kažkiek jazminus 4u.gif
Papildyta:
emma gražios gėlytės wub.gif
Atsakyti
QUOTE(emma @ 2011 07 01, 20:45)
Įkeliu dar kelias foto ,žiedai naminiai.

user posted image[/URL][/IMG]
user posted image[/URL][/IMG]
O čia dar viena tik šviesesnė taškutė,kuri,kažkada jau rašiau,auga vandeny.Žydėjo pavasarį,dabar vėl pražydo.
user posted image[/URL][/IMG]

user posted image[/URL][/IMG]

labai grazios wub.gif
Atsakyti
Karmelitoje vandas atidavinėja po 20Lt, jau nužydėjusios, bet dar gyvos, pasiėmiau vieną ir dar kitoms palikau, kas nori mokintis su vandomis draugaut, pats tas pradėt nuo pigučių.
Tolimesnėje bazytėje radau smulkiažiedę oranžinę vandutę, su vaza, 100Lt, lb gerame stovyje.
Tik gėlėse mačiau tas katlėjas, apie kurias rrinė rašė, o kvepia, o gražios, žiedai nemaži wub.gif , bet, kadangi tokią turiu, tai susilaikiau, už tai porą falenopsių po 5Lt pasiėmiau smile.gif
Atsakyti
emma- labai labai visos grazios wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2011 07 02, 12:52)
Karmelitoje vandas atidavinėja po 20Lt, jau nužydėjusios, bet dar gyvos,

Vilniuje tai nera tokiu kainu schmoll.gif
Mama nori kokios pigutes vandos, bet pas mus nera uz tokia kaina, bent niekad nesu maciusi...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laimonduxe: 02 liepos 2011 - 15:06
Kur randasi Karmelita?
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2011 07 02, 17:22)
Kur randasi Karmelita?

http://www.jumsinfo....a/,client.16600
tuoj pafotkinsiu savo pigutę vandutę smile.gif
user posted image
user posted image
pardavėja sakė, kad tokius nuostolius su vandomis patyrė per tas 4 nedarbo dienas, nes darbuotojos jų nepaliejo ir dar taip pigiai vandų neatidavinėjo.
Dar buvau Draugystės Senukuose, raibuolės maudiae tipo į raudonumą, jau pradeda vysti, matyt, dėl drėgmės trūkumo, o gal senai stovi. 69,90 doh.gif
Radau nukainuotą, bet kaina uždėta 40Lt wacko.gif umn.gif

o čia mano nepailstantis alia kareivis vėlei kepurę kelia ir jokie karščiai jam ne motais biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Merii: 02 liepos 2011 - 16:56