Įkraunama...
Įkraunama...

Prolaktinoma

Merginos,
po O paprastai man pradeda skaudėti spenelius iki mmm pabaigos ar vidurio. Bet šį kartą spenelius nustojo skaudėt, o mmm nėra ir krūtinė paburkusi. Kažin nebus pakilęs PRL nors geriu BR?
PS. Po O realiai praėjo tik 6 d.
Atsakyti
QUOTE(Viotinola @ 2006 04 20, 15:51)
Merginos,
po O paprastai man pradeda skaudėti spenelius iki mmm pabaigos ar vidurio. Bet šį kartą spenelius nustojo skaudėt, o mmm nėra ir krūtinė paburkusi. Kažin nebus pakilęs PRL nors geriu BR?
PS. Po O realiai praėjo tik 6 d.



Viotinola, įdomiai tu čia paklausei g.gif , iš kur tau bus mmm jei po O tik 6 dienos praėjo. lotuliukas.gif Be to, ciklai nebūtinai turi būti vienodi, vieną ciklą skaudą spenelius, kitą krūtinę, o spenelių ne, trečią iš vis nieko neskauda, taip, kad neprisigalvok nebūtų dalykų. Jei PRL būna padidėjęs kaip tik dažniau merginoms skauda krūtinę.
Geriant BR prolaktinas irgi gali pakilti, tačiau čia gal jau reikia kelti klausimą gydytojai: ar nedidinti vaistų dozę, bet pirmiausia tu turi pasidaryti PRL tyrimą. smile.gif
Atsakyti
smile.gif+2006 04 20, 15:05-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2006 04 20, 15:05)
Viotinola, įdomiai tu čia paklausei g.gif , iš kur tau bus mmm jei po O tik 6 dienos praėjo. lotuliukas.gif  Be to, ciklai nebūtinai turi būti vienodi, vieną ciklą skaudą spenelius, kitą krūtinę, o spenelių ne, trečią iš vis nieko neskauda, taip, kad neprisigalvok nebūtų dalykų. Jei PRL būna padidėjęs kaip tik dažniau merginoms skauda krūtinę.
Geriant BR prolaktinas irgi gali pakilti, tačiau čia gal jau reikia kelti klausimą gydytojai: ar nedidinti vaistų dozę, bet pirmiausia tu turi pasidaryti PRL tyrimą. smile.gif

Čia ir yra visa esmė, kad po O tik 6 dienos, o spenelių nebeskauda, kai visą laiką būdavo atvirkščiai. Tai man įdomu pasidarė į kurią pusę tie pokyčiai smile.gif
PS.Ryt varau tirtis PRL tongue.gif
Atsakyti
Mant tai kai PRL buvo pakules,skaudedavo krutine
Atsakyti
sveikutes,pries 10d. dar iki mmm pradejau jausti diskomforta krutinese,kaitima, maudima,anksciau yra buve panasiai bet vartojau dufastona,galvoju gal yra pakiles PRL,aksciau dariausi buvo normoj,jei PRL yra padidejes ar taip gali buti g.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Buvau pas endokrinologą dėl savo laaabai aukšto PRL kiekio. Darėm tyrimus. Pasirodo - rezultatai puikūs thumbup.gif .Visi tyrimai yra geri, PRL kiekis per du mėnesius ženkliai nukrito ir jau beveik normos ribose drinks_cheers.gif .Aišku, vaistus dar porą mėnesių liepė pagerti, bet, ačiū dievui, kad viskas į gerą. bigsmile.gif
Vakar savo BR pamiršau išgerti, tai šiandien kankinuosi, labai skauda galvą schmoll.gif .
Atsakyti
QUOTE(ritusia @ 2006 04 28, 17:32)
Sveikos  4u.gif
Buvau pas endokrinologą dėl savo laaabai aukšto PRL kiekio. Darėm tyrimus. Pasirodo - rezultatai puikūs thumbup.gif .Visi tyrimai yra geri, PRL kiekis per du mėnesius ženkliai nukrito ir jau beveik normos ribose drinks_cheers.gif .Aišku, vaistus dar porą mėnesių liepė pagerti, bet, ačiū dievui, kad viskas į gerą. bigsmile.gif
Vakar savo BR pamiršau išgerti, tai šiandien kankinuosi, labai skauda galvą schmoll.gif .


thumbup.gif naujienos thumbup.gif
Atsakyti
Merginos, kurioms pavyko sėkmingai pastoti ir pagimdyti vartojant BR,
kokiom dozėm gėrėt šiuos vaistus nėštumo metu?
Atsakyti
QUOTE(Viotinola @ 2006 05 22, 22:47)
Merginos, kurioms pavyko sėkmingai pastoti ir pagimdyti vartojant BR,
kokiom dozėm gėrėt šiuos vaistus nėštumo metu?



Sveikos,
Kai man pirma karta istyte prolaktina jis du kartus virsijo norma. Geriau po 2 tabletesBr. Pastojus padare tyrima, sumazino doze iki 1 tabletes, jis buvo normoje, bet nutraukti sake negalima.Kai buvo nestumas 8 savaites, sumazino doze iki 0.5 tabletes. Ir geriau ji iki 30 savaites, nes cia labai maza doze, o jei nutrauksi, tai gali organizmas netinkamai sureaguoti.O po to man atsibodo gerti vaistus, tai as pati ju nebegeriu, juk lelius jau toks didelis.Dabar mums rytoj bus 32 savaites. Tyrimu nebedariau, gal nieko blogo nebus. Tai vat taip su mano nelemtu prolaktinu. kol nebuvau pastojusi, tai gydytoja bande nutraukti br, nes prl buvo normoje, tai jis man per nepilnas dvi savaites pakilo iki debesu.
Atsakyti
Dabar geriu po 4 tabl., nuo kitos savaitės pradėsiu gerti po 5. Gydytoja griežtai uždraudė galvot apie mažiuką, iki kol pasveiksiu visiškai. Anot jos, vaistai veikia vaisių ir tai sukelia apsigimimus. Gal galit, merginos, ką patarti? Juk gydymas reikalauja ne vienos dienos...
Atsakyti
Viotinola, gal tavo organizmas greit sureaguos į tokią dozę ir viskas bus gerai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2006 05 24, 07:14)
Viotinola, gal tavo organizmas greit sureaguos į tokią dozę ir viskas bus gerai ax.gif

Gal... matai paprastai , kai pakyla PRL muša vaistais ir viskas, o man dar tą prielipą adenomą reikia stebėt (7mm skersmens, atseit didelė). doh.gif ir dovanų jos niekas neima mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viotinola: 24 gegužės 2006 - 22:29