Įkraunama...
Įkraunama...

Prolaktinoma

QUOTE(Prince @ 2006 04 07, 07:36)
NU man ir nera to buve,geriu jau 5 metus vaistus g.gif
  merginos aš vakar sedejau ir susimasciau,o tie vaistai BR nekenkia kepenims,juk tiek metu jau geriu g.gif



Prince, manau, kad tikrai nėra gerai, juk paskaityk jų anotaciją, tais vaistais net parkinsono liga gydoma, tikiuosi nenusišneku g.gif , bet kokiu atveju vaistai tai ne vitaminai ar saldainiai, vieną gydo, kitą gadina 4u.gif
Atsakyti
smile.gif+2006 04 07, 12:48-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2006 04 07, 12:48)
Prince, manau, kad tikrai nėra gerai, juk paskaityk jų anotaciją, tais vaistais net parkinsono liga gydoma, tikiuosi nenusišneku g.gif , bet kokiu atveju vaistai tai ne vitaminai ar saldainiai, vieną gydo, kitą gadina 4u.gif

Bet negerti negaliu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Prince @ 2006 04 07, 14:19)
Bet negerti negaliu doh.gif



Tai va brangioji, aš irgi gerti privalau doh.gif
Atsakyti
smile.gif+2006 04 07, 15:58-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2006 04 07, 15:58)
Tai va brangioji, aš irgi gerti privalau doh.gif

Tai ka darysime tongue.gif doh.gif
Atsakyti
Man viena forumietė parašė, kad dėl padidėjusio PRL kiekio gali nevykti ovuliacija verysad.gif .Kai apie tai pagalvoju, tai net bloga darosi...man gydytoja jau 6 IUI atliko, kurios, aišku, yra berezultatės verysad.gif . Tai dabar įsikaliau sau į galvą, kad man būtent dėl to nepavyksta pastoti, bet keista, kai gydytojos apie tai klausiau, ji sako, kad ovuliacija vyksta.Kaip sužinoti ar iš tiesų vyksta ta ovuliacija? wub.gif
Atsakyti
Ritusia, nusiramink. Ovuliacija gali nevykti natūraliam cikle ir tai nebūtinai. O tave juk stimuliuoja, echoskopiškai mato, kad folikulai auga ir galiausiai gauni Ovidrelį ar Pregnylį. Esu visiškai tikra, kad ta ovuliacija įvyksta. Ir tikrai nematau pagrindo, kodėl gydytoja turėtų tave apgaudinėti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2006 04 10, 10:44)
Ritusia, nusiramink. Ovuliacija gali nevykti natūraliam cikle ir tai nebūtinai. O tave juk stimuliuoja, echoskopiškai mato, kad folikulai auga ir galiausiai gauni Ovidrelį ar Pregnylį. Esu visiškai tikra, kad ta ovuliacija įvyksta. Ir tikrai nematau pagrindo, kodėl gydytoja turėtų tave apgaudinėti mirksiukas.gif

Daivute, dalykas tas, kad manęs šias dvi IUI (6 ir 7) nestimuliavo.Folikulai patys susidarė kuo puikiausi. Gydytoja šį kartą jei IUI bus nesėkminga siūlo clostilbegytą pagerti.O pregnyl gavau, aišku, tik vieną ampulytę.Taip kad pas mane beveik viskas natūralu. wub.gif
Atsakyti
Niu va as po endokrinologo apziuros.Pyrageliai ne kokie. Gydytojos nuomone labai daznai pastojimo problema buna tas aukstas PRL kiekis. Paskyre papildomu tyrimu viiiisa kruva karsta.gif vel pakartotinas PRL, slapimas, bendras kraujas, kalcio, kalio , natrio, gliukozes kiekis ir dar bala zino kiek verysad.gif .Tada vyksiu sviesti galvos.Zodziu-ne kas verysad.gif .Bijau, kad tas nepastojimas ir gali buti del PRL g.gif .Tik nelabai suprantu savo ginekologo- tiek IUI su tokiu aukstu PRL? g.gif g.gif
Atsakyti

Nesijaudink Ritusia ir viska bus gerai, pamatysi wub.gif
Tai pas tave PRL norma per didele kaip supratau, o kiek laiko geri BR, kad vis nenukrenta ? Negi taip sunku vaistuku pagalba numusti ta bjauruji PRL g.gif
Atsakyti
Zajoncku, ta PRL as jau buvau issigydziusi, bet vaistukus geriau apie metus-bromkriptina. Dabar vel uzkilo verysad.gif .Daug neskiria vaistu-tik po viene tablete per diena, jau geriu trecia menesi.Balandzio 25 leksiu ziureti tyrimu atsakymu.Daktare nori pastebeti, ar mazeja tas kiekis nuo geriamu vaistu. wub.gif Tikiuosi, kad taip...
Atsakyti
Aš jau 8 mėn. geriu Br pastoviai, bet PRO vos telpa į normą vistiek, jaučiu nustočiau gerti iškart vėl gerokai šokteltų.
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2006 04 17, 10:29)
Aš jau 8 mėn. geriu Br pastoviai, bet PRO vos telpa į normą vistiek, jaučiu nustočiau gerti iškart vėl gerokai šokteltų.


Sveikos,
pas mane irgi auštas prolaktinas, jau 7mėn. geriu Brom. ir kiek žinau, kad jo negalima nutraukti gerti, nes prolaktinas vėl užkils. Girdėjau ir aš, kad ovuliacija nevyksta dėl per aukšto prolaktino. Mano prolaktinas dabar numuštas, bet ovuliacija, pati vis tiek ne visada įvyksta. verysad.gif Visada leidžia Ovitrelį.
O dėl nesėkmingos IUI dėl prolaktino, tai žinau atvejį, kai gyd. tik po 3 nesėkmingos IUI nustatė prolaktinomą. g.gif Gal čia ir ne iš tų atvejų, bet kiek žinau kuo žemesnis prolaktinas, tuo geriau. 4u.gif
Atsakyti