Įkraunama...
Įkraunama...

Prolaktinoma

Aš tai pamirštu dažnokai, dažnai negeriu savaitgalį jei koks baliukas ar šiaip ko nors alkoholinio gėrus daugiau. O kaip negėriau apie mėnesį, užkilęs irgi buvo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2006 04 01, 12:50)
Aš tai pamirštu dažnokai, dažnai negeriu savaitgalį jei koks baliukas ar šiaip ko nors alkoholinio gėrus daugiau. O kaip negėriau apie mėnesį, užkilęs irgi buvo doh.gif

O tai ką BR negalima gerti, kai vartoji alkoholį?
Atsakyti
QUOTE(larisa @ 2006 04 01, 12:16)
O tai ką BR negalima gerti, kai vartoji alkoholį?

Manau nei su vienais vaistais negalima.bet kai vartoju stipresni gerima,tada ta diena geriu vaistuku
Atsakyti
QUOTE(larisa @ 2006 03 31, 20:41)
Man taip pat sakė gerti pastoviai, tik viena kartą metuose pasideryti tyrimus.
Nes kai aš seniau gydžiausi pas vieną daktarę, tai ji man sakė pagerk kelis mėnesius ir nutrauk. Bet kai nutraukdavau PR išeidavo iš normos ribų. O dabartinė gydyt . tai sakė gerti tol kol pastosiu.

sveikutes paneles,o kai jus geriat pastoviai tai kokiom dozem?po tablete ryte ir vakare? g.gif ar tai tiesa kad tik geriat vaistus galima pastoti? rolleyes.gif mes planuojam leliuka pradeti rugpjucio men. wub.gif 4u.gif merginos ar sunku pastoti,kai prolaktino kiekis dvigubai didesnis g.gif
Atsakyti
QUOTE(mergyte23 @ 2006 04 01, 17:04)
sveikutes paneles,o kai jus geriat pastoviai tai kokiom dozem?po tablete ryte ir vakare? g.gif  ar tai tiesa kad tik geriat vaistus galima pastoti? rolleyes.gif  mes planuojam leliuka pradeti rugpjucio men. wub.gif  4u.gif  merginos ar sunku pastoti,kai prolaktino kiekis dvigubai didesnis g.gif

Kiek žinau, jei prolaktino kiekis didesnis nei priklauso jį galima pakoreguoti vaistukais ir jeigu visa kita tvarkoje, tikrai pastosi mirksiukas.gif
To tau ir linkiu biggrin.gif
Atsakyti
mergyte23, tai ir geriama, tam, kad pastotum ir negalima iškart pastojus nutraukti. O sureguliuoti galima tą dvigubą, pas mane 5 kartus viršijo normą doh.gif
Atsakyti
o kai pastosiu kiek mazdaug laiko dar reiktu vaistukus gerti,menesio uzteks..kiek zinau pas mane visa kita ok bigsmile.gif laukiu nesulaukiu rugpjucio men,nes jau ziauriai noriu leliaus rolleyes.gif visi aplinkui vaikuoti,nors ir nevede..tik daznai ir girdziu o kada seimos pagausejimas.. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mergyte23 @ 2006 04 02, 19:27)
o kai pastosiu kiek mazdaug laiko dar reiktu vaistukus gerti,menesio uzteks..kiek zinau pas mane visa kita ok bigsmile.gif  laukiu nesulaukiu rugpjucio men,nes jau ziauriai noriu leliaus rolleyes.gif  visi aplinkui vaikuoti,nors ir nevede..tik daznai ir girdziu o kada seimos pagausejimas.. wub.gif


nesupratau, kodėl tu taip to rugpjūčio lauki g.gif
Atsakyti
QUOTE(mergyte23 @ 2006 04 02, 20:27)
o kai pastosiu kiek mazdaug laiko dar reiktu vaistukus gerti,menesio uzteks..kiek zinau pas mane visa kita ok bigsmile.gif  laukiu nesulaukiu rugpjucio men,nes jau ziauriai noriu leliaus rolleyes.gif  visi aplinkui vaikuoti,nors ir nevede..tik daznai ir girdziu o kada seimos pagausejimas.. wub.gif

Tai ko to rugpjūčio laukiat ? Darykit dabar smileysex.gif ir laukit.
Atsakyti
QUOTE(larisa @ 2006 04 01, 13:16)
O tai ką BR negalima gerti, kai vartoji alkoholį?

Kai tik buvau pradejusi vartoti BK, pries iseinant i vakareli isgeriau BK tablete o vakarelio metu - 1 skardine alaus. Po pusvalandzio net nespejusi sureguoti kas vyksta atsiduriau be samones ant grindu doh.gif Atsibudau po geru 10-15 min kai jau buvo atvaziavusi greitoji verysad.gif Daugiau per visus 10 metu niekada nekilo pagunda pakartoti toki kokteili ax.gif
Atsakyti
Man nieko panašaus nėra buvę, nors yra tekę gerokai pašvęsti blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE(Alanija @ 2006 04 06, 20:47)
Kai tik buvau pradejusi vartoti BK, pries iseinant i vakareli isgeriau BK tablete o vakarelio metu - 1 skardine alaus. Po pusvalandzio net nespejusi sureguoti kas vyksta atsiduriau be samones ant grindu doh.gif Atsibudau po geru 10-15 min kai jau buvo atvaziavusi greitoji verysad.gif Daugiau per visus 10 metu niekada nekilo pagunda pakartoti toki kokteili ax.gif

NU man ir nera to buve,geriu jau 5 metus vaistus g.gif
merginos aš vakar sedejau ir susimasciau,o tie vaistai BR nekenkia kepenims,juk tiek metu jau geriu g.gif
Atsakyti