Įkraunama...
Įkraunama...

Prolaktinoma

Merginos,tai kaip yra su tuo BR ,tai kai pastoji galima ji gerti ar negalima?
Atsakyti
QUOTE(Prince @ 2006 03 31, 09:12)
Merginos,tai kaip yra su tuo BR ,tai kai pastoji galima ji gerti ar negalima?

vaistu aprasyme raso, kad galima iki 8 savaiciu gert ji, nieko nesidaro
Atsakyti
Ar BR parduoda be recepto?
Atsakyti
QUOTE(paiduke @ 2006 03 31, 11:39)
Ar BR parduoda be recepto?

parduoda
Atsakyti
cai radau aprasyma vaisto, raso, kad bereceptinis ir apie nestuma
My Webpage
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo toja: 31 kovo 2006 - 13:46
[SIZE=7][COLOR=blue]sveikos merginos 4u.gif as cia nauja dalyve bigsmile.gif turiu taip pat didele beda su prolaktinu verysad.gif geriu bromocriptina jau beveik metai,niekas negereja..kol geriu tol sulaukiu mmmm,kai nustoju gerti nesulaukiu..beda ta ,kad as ne LT ir nezinau ar pastoviai vaistus gerti ar daryti kokio menesio pertrauka 4u.gif patarkit jei gali dekui drinks_cheers.gif
Atsakyti
Aš geriu pastoviai, sakė kol reiks.
Atsakyti
QUOTE(mergyte23 @ 2006 03 31, 16:23)
[SIZE=7][COLOR=blue]sveikos merginos 4u.gif  as cia nauja dalyve  bigsmile.gif  turiu taip pat didele beda su prolaktinu  verysad.gif  geriu bromocriptina jau beveik metai,niekas negereja..kol geriu tol sulaukiu mmmm,kai nustoju gerti nesulaukiu..beda ta ,kad as ne LT ir nezinau ar pastoviai vaistus gerti ar daryti kokio menesio pertrauka 4u.gif  patarkit jei gali dekui drinks_cheers.gif

Man taip pat sakė gerti pastoviai, tik viena kartą metuose pasideryti tyrimus.
Nes kai aš seniau gydžiausi pas vieną daktarę, tai ji man sakė pagerk kelis mėnesius ir nutrauk. Bet kai nutraukdavau PR išeidavo iš normos ribų. O dabartinė gydyt . tai sakė gerti tol kol pastosiu.
Atsakyti
man tai ir sake gerti pastoviai,negalima nutraukti.jau geriu 5 metus verysad.gif ,bet jis vis šokineja.ir darausi tyryma kas menesi,kad zonociau kaip susireguliuoti doze.
Atsakyti
Prince, o tau darė galvos kompiuterinį tomografą?
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2006 04 01, 09:48)
Prince, o tau darė galvos kompiuterinį tomografą?

Taip agute dare ir kompiuterine ir magnetini rez.bet aciu dievui nerado augliuko.Dabar PRL pas mane nera aukstas,bet jei nutraukiu jis pakyla.tai reikia reguliuotis
Atsakyti
Aš irgi kogero darysiu tą tomografiją, ne balandžio 14 esu užsirašiusi pas endokrinologą. Buvau pas neurologą, bet ten net jokių vaistų neskyrė, sakė, kad ne pas tą atėjau. Bijau dėl tų auglių... wub.gif
Tikrintis PRl kiekį man tai kas tris mėnesius reikia. Vieną vakarą tai pamiršau išgerti tabletę, tai kitą rytą galvojau mirsiu-galvą skaudėjo, pykino. doh.gif
Atsakyti