Įkraunama...
Įkraunama...

Prolaktinoma

Prolaktinas tiriamas bet kokią ciklo dieną, nuo to nepriklauso niekas.
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2008 02 17, 20:39)
Prolaktinas tiriamas bet kokią ciklo dieną, nuo to nepriklauso niekas.

Tai tada jau neįsivaizduoju kodėl per dvi savaites jis nuo 1133 sunyko iki 472 g.gif
Atsakyti
O toje pačioje klinikoje dareisi?
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2008 02 17, 21:04)
O toje pačioje klinikoje dareisi?

Taip toje pačioje
Atsakyti
QUOTE(kilte @ 2008 02 17, 21:01)
Tai tada jau neįsivaizduoju kodėl per dvi savaites jis nuo 1133 sunyko iki 472  g.gif

as ir zinau kad gali PRL darytis bet kokia diena,bet va mano gin.sako man ji darytis visada 21 c.d.
o pas tave labai idomaiia tas PRl sokineja g.gif ,o gal vaistus naudojai?
merginos as niekaip nesuprantu kodel tas PRl taip sokineja ,per ji as niekaip negaliu patapti nestuke.gif verysad.gif .Gydytojai ir negali nieko pasakyti,as jau nebezinau ka daryti su juo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Prince @ 2008 02 17, 21:26)
as ir zinau kad gali PRL darytis bet kokia diena,bet va mano gin.sako man ji darytis visada 21 c.d.
  o pas tave labai idomaiia  tas PRl sokineja g.gif ,o gal vaistus naudojai?
  merginos as niekaip nesuprantu kodel tas PRl taip sokineja ,per ji as niekaip negaliu patapti nestuke.gif  verysad.gif .Gydytojai ir negali nieko pasakyti,as jau nebezinau ka daryti su juo doh.gif

Jokių vaistų nei pirma, nei dabar nevartojau, tai nebent tik iš didelio mano noro jis taip nukrito biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kilte @ 2008 02 17, 21:30)
Jokių vaistų nei pirma, nei dabar nevartojau, tai nebent tik iš didelio mano noro jis taip nukrito  biggrin.gif

duok dieve kad ir toliau taip kristu mirksiukas.gif
Atsakyti
Prince, o tau galvos kompiuterį darė?
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2008 02 18, 12:43)
Prince, o tau galvos kompiuterį darė?

man viena karta dare kompiuterine tomografija ir du kartus magnetinis rezonanasa,bet sake nera jokio augliuko,ir gydytoja nesupranta kodel man tas PRl sokineja doh.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Pasidariau pakartotini prolaktino tyrima, ne trupucio nenukrites, nors po vaistu kurso verysad.gif Liepe vel gert vaistus ir issitirt dar po menesio vis tebegeriant. Jau nebezinau ka galvot, jei vel nenukrsi, sake sius galvos nuotrauka daryt unsure.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti