Įkraunama...
Įkraunama...

Prolaktinoma

as tai triu kazkaip susinormalizuoti ji ,nes po operacijos vel bandysiu IUI tai reikai kad jis butu normoje.

O Elniukas teisus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kilte @ 2008 02 02, 19:21)
Perskaičiau visą šitą skyrelį ir visai baisu pasidarė, taip išeina kad man paskirs vaistus ir aš visą gyvenimą juos gerti turėsiu, nes kitaip vėl užkils  cray.gif Man joks skystis iš krūtų nebėga, galvos neskauda, ciklas tikslus kaip laikrodukas, tai vienintelis požymis kad prieš mėnesines krūtinę skauda. Ovuliacija irgi vyksta, bent taip iš progesterono matosi 58,08 (kai norma 5,30-86). O juk esant padidėjusiam prolaktinui ji kiek suprantu turėtų nevykti. Visi kiti hormonai irgi tvarkoje, į normas telpa, tik tas prolaktinas dvigubas  verysad.gif

  Dabar visai pasimečiau ir nebežinau pas ką pirma eiti su tais savo tyrimais, pas endokrinologą, pas šeimos gydytoją ar pas ginekologę iš VK kuri mane siuntė tų tyrimų darytis

Pas mane beveik tokia pat situacija, prolaktino kiekis 980. Progesterono 61, ovuliacija irgi vyksta. VK ginekologe skyre Bromokriptino kursa 30 dienu, po savaites kai pabaigsiu, eisiu vel tirtis. Sake jeigu nebus nukrites, duos dar doze pagert mirksiukas.gif
Ir dar padrasino mane, kad labai daznai pradedant vartoti vaistus ir pastojama nestuke.gif
Taigi, nepergyvenk taip mirksiukas.gif viskas bus thumbup.gif
p.s. man irgi is krutu skystis nebega, tik gydytoja kai tikrino, tai is vienos stipriai suspaudus ispaude lasiuka, ciklas +-3d., krutine irgi pries mmm labai skauda doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gretchene: 07 vasario 2008 - 22:04
QUOTE(gretchene @ 2008 02 07, 22:01)
Pas mane beveik tokia pat situacija, prolaktino kiekis 980. Progesterono 61, ovuliacija irgi vyksta. VK ginekologe skyre Bromokriptino kursa 30 dienu, po savaites kai pabaigsiu, eisiu vel tirtis. Sake jeigu nebus nukrites, duos dar doze pagert mirksiukas.gif
Ir dar padrasino mane, kad labai daznai pradedant vartoti vaistus ir pastojama nestuke.gif   
Taigi, nepergyvenk taip mirksiukas.gif  viskas bus thumbup.gif
p.s. man irgi is krutu skystis nebega, tik gydytoja kai tikrino, tai is vienos stipriai suspaudus ispaude lasiuka, ciklas +-3d., krutine irgi pries mmm labai skauda doh.gif

Pas mus dar problemų ir pas vyrą yra tai aš taip greitai nepastosiu verysad.gif Už tat ir bijau kad tiek ilgai reiks tuos vaistus gerti, o dar kai paskaičiau kad nuo jų taip bloga darosi. Na bet pasidarysiu paskutinius tyrimus ir esiu tada pas gydytoja ir tada žiurėsiu ką sakys rolleyes.gif
Atsakyti
Ne visoms bloga, kitoms viskas gerai ax.gif
Atsakyti
nebloga nebloga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kilte @ 2008 02 08, 08:41)
Pas mus dar problemų ir pas vyrą yra tai aš taip greitai nepastosiu  verysad.gif  Už tat ir bijau kad tiek ilgai reiks tuos vaistus gerti, o dar kai paskaičiau kad nuo jų taip bloga darosi. Na bet pasidarysiu paskutinius tyrimus ir esiu tada pas gydytoja ir tada žiurėsiu ką sakys  rolleyes.gif

Man pirmas dvi dienas, kai pradejau gerti, buvo negera, toks sleikstulys ir nosis ziauriai uzgulusi buvo, po to ta pati didinant doze jausdavau pirma diena, galvojau net gal man kokia alergija, nes vos prakvepavau blink.gif O kitom dienom tai jokios reakcijos g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gretchene: 08 vasario 2008 - 12:29
Ta nosis ir akys iš proto mane varė, kasdien darbe sakė, kad atrodau kaip visą naktį gėrus ir atėjus tiesiai į darbą doh.gif Ir naktinis skrandžio skausmas doh.gif
Atsakyti
Man kokias pirmas tris dienas būdavo bloga. Atsikeldavau kaip iš "po vakar" - savijauta- lyg būčiau normaliai pribaubusi ir antrą-trečią nakties atsigulusi. Bet toliau be problemų.
Gėriau aš po vieną tabl. į metus ne daugiau porą mėnesių. Nuo 700 nukrito iki 358. Skysčio nebūdavo. Po paskutinio gėrimo po dviejų mėnesių pasidariau kraujuką ir atsakymas 358. Nebeliko problemos? Kažkaip keista...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo janta: 08 vasario 2008 - 23:56
Aš tai per pusmetį niekaip prie jų neįpratau, kieviena diena bent iki pietų būdavo košmariška, nors išgerdavau eidama miegot. Naktį keldavaus nuo skrandžio skausmų, su siaubu prisimenu, matyt mano organizmui visai jie netiko... Bet pr labai nukritus tik pradėjus gert po 1 tabletę, po mėnesio buvo nuo 2600 iki 300 kažkiek.
Atsakyti
Mano organizmas, matyt, prie visokių chemijų labai pripratęs. Visoks velnias gerai praeina, joks virusas neima, net slogos jau keli metai neturiu. Manikiūristė, ir ta sako, kad šitaip gerai porceliano nagai laiko - "gal tu nieko nedarai?". Aha, sakau, nei valgyt nedarau, nei grindis plaunu, nei indus plaunu ir t.t. lotuliukas.gif
Atsakyti
O man sutino nosis ir gerkle vos ryt galejau nuo tu vaistu BROM. nezinau rode ten 455 prolaktino taiu kaip ir nedauk ,gal banmdyti hemopatiniais vaistais kaip sakot ,negi pusgirte vaiksciosiu ir be to taip blogai jauciuos nuo vaistu ,kad nieko nesinori.
Atsakyti
Taigi išsityriau prolaktiną pakartotinai ir labai nustebau kai dabar rezulatatas 472,1 (norma 102-496) tai praktiškai į normą telpu thumbup.gif Dabar tyriausi 7 ciklo diena, anksčiau tyriausi 23 ciklo dieną tai rezultatas buvo 1133 prolaktino kai norma ta pati g.gif Tai nesuprantu ką reiškia toks prolaktino nepastovumas, nes jei jį galima tirits bet kurią ciklo dieną tai ir jo kiekis turėtų nekisti g.gif O kažin kodėl man pakito, gal susidūrėt su tokia situacija ?
Atsakyti