Įkraunama...
Įkraunama...

Prolaktinoma

Jūs daug suprantat apie tą prolaktiną tai gal galėsit ką paaiškinti. Pasidariau jo tyrimą 22 c.d ir rezultatas 1133 (norma 102-496). Kadangi nieko apie tą prolaktiną nežinau ir nesuprantu tai labai išsigandau dėl tokio jo kiekio cray.gif Kas vyksta kai jis padidėja, kokias ligas gali įtarti ? Kadangi pas gydytoją dar labai negreitai būtų įdomi bet kokia informacija apie tai
Atsakyti
Perskaičiau visą šitą skyrelį ir visai baisu pasidarė, taip išeina kad man paskirs vaistus ir aš visą gyvenimą juos gerti turėsiu, nes kitaip vėl užkils cray.gif Man joks skystis iš krūtų nebėga, galvos neskauda, ciklas tikslus kaip laikrodukas, tai vienintelis požymis kad prieš mėnesines krūtinę skauda. Ovuliacija irgi vyksta, bent taip iš progesterono matosi 58,08 (kai norma 5,30-86). O juk esant padidėjusiam prolaktinui ji kiek suprantu turėtų nevykti. Visi kiti hormonai irgi tvarkoje, į normas telpa, tik tas prolaktinas dvigubas verysad.gif

Dabar visai pasimečiau ir nebežinau pas ką pirma eiti su tais savo tyrimais, pas endokrinologą, pas šeimos gydytoją ar pas ginekologę iš VK kuri mane siuntė tų tyrimų darytis
Atsakyti
QUOTE(Viotinola @ 2008 02 02, 13:29)
O tas parlodelis kartais ne ilgalaikio veikimo?Ta prasme, kartą į svaitę gerti reik.

manau cia tie kur i savaite 1 karta reikai gerti

QUOTE(kilte @ 2008 02 02, 19:21)
Perskaičiau visą šitą skyrelį ir visai baisu pasidarė, taip išeina kad man paskirs vaistus ir aš visą gyvenimą juos gerti turėsiu, nes kitaip vėl užkils  cray.gif Man joks skystis iš krūtų nebėga, galvos neskauda, ciklas tikslus kaip laikrodukas, tai vienintelis požymis kad prieš mėnesines krūtinę skauda. Ovuliacija irgi vyksta, bent taip iš progesterono matosi 58,08 (kai norma 5,30-86). O juk esant padidėjusiam prolaktinui ji kiek suprantu turėtų nevykti. Visi kiti hormonai irgi tvarkoje, į normas telpa, tik tas prolaktinas dvigubas  verysad.gif

  Dabar visai pasimečiau ir nebežinau pas ką pirma eiti su tais savo tyrimais, pas endokrinologą, pas šeimos gydytoją ar pas ginekologę iš VK kuri mane siuntė tų tyrimų darytis

man tas pats,nera niekada is krutines beges pienas,nei galva skauda,mm reguliarios.Dariausi MR du kartus,KT irgi du niekas neranda nieko,tai nebezzianu ko griebtis.geriu juos kiekviena diena ir tiek
Atsakyti
Parlodelį kasdien gėriau.

kilte, labai nesinervuok, gal ir nereiks tų vaistų gert visad, man viršijo beveik 6 kartus normą, pagėrus porą mėnesių susinormalizavo. Dabar nesidariau, bet kai dariaus paskutinį kartą negerdama vaistų, vos vos virš normos buvo, net nežymiai.

Papildyta:
Aš tai negeriu jau kokie 2 metai ko gero Br, pernai dariaus PR beveik norma buvo.
Atsakyti
mano PRL 7.6 thumbup.gif

Sveikutes
Atsakyti
Nu va, super, o geri vaistus?
Atsakyti
QUOTE(Prince @ 2008 02 07, 09:03)
mano PRL 7.6 thumbup.gif

Sveikutes

drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
Aš tai eisiu iš naujo to prolaktino tyrimo pasidaryti, optimistė aš tikiuosi kad kas nors įtakojo tuos rezultatus ir dabar jau geresni bus biggrin.gif Kažkaip nesitiki kad tokie blogi verysad.gif
Atsakyti
Laba,

o prolaktiną tiriatės dėl nepastijimo, ar ir dėl persileidimų, nesivystančių?
Ir kiek žinau bet kokia CD galima tirtis, net ir mm dienom?
Atsakyti
QUOTE(Rola @ 2008 02 07, 19:08)
Laba,

o prolaktiną tiriatės dėl nepastijimo, ar ir dėl persileidimų, nesivystančių?
Ir kiek žinau bet kokia CD galima tirtis, net ir mm dienom?

Aš tai dėl nepastojimo, bet kiek skaičiau prolaktinas įtakoja ir persileidimus. o galima tirtis bet kurią ciklo dieną.
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2008 02 07, 17:47)
Nu va, super, o geri vaistus?

nu geriu,kaip be ju doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kilte @ 2008 02 02, 19:21)
Perskaičiau visą šitą skyrelį ir visai baisu pasidarė, taip išeina kad man paskirs vaistus ir aš visą gyvenimą juos gerti turėsiu, nes kitaip vėl užkils  cray.gif Man joks skystis iš krūtų nebėga, galvos neskauda, ciklas tikslus kaip laikrodukas, tai vienintelis požymis kad prieš mėnesines krūtinę skauda. Ovuliacija irgi vyksta, bent taip iš progesterono matosi 58,08 (kai norma 5,30-86). O juk esant padidėjusiam prolaktinui ji kiek suprantu turėtų nevykti. Visi kiti hormonai irgi tvarkoje, į normas telpa, tik tas prolaktinas dvigubas  verysad.gif

  Dabar visai pasimečiau ir nebežinau pas ką pirma eiti su tais savo tyrimais, pas endokrinologą, pas šeimos gydytoją ar pas ginekologę iš VK kuri mane siuntė tų tyrimų darytis

tik mažiau nervuojamės 4u.gif 4u.gif 4u.gif

visą gyvenimą negersi, o kol pastosi ir dar biškutį būnant nestuke.gif pas mane taippat prolaktina sbuvo dvigubas. nėra tai siaubinga. gerdavau po vieną tabletę, dabar tik po pusę per dieną. smile.gif
šeimos gydytojas turi duoti siuntimą pas endokrinologę. išrašys vaistų, gal kompensuojamų kaip ir man. smile.gif

šiaip po savaitės vaistų gėrimo, jis normalizuotis pradeda ir kol, gersi vaistus, tol bus normoj, jei nebegersi, vėl sukils. kalbu iš savo praktikos.

sėkmės 4u.gif
Atsakyti