Įkraunama...
Įkraunama...

Prolaktinoma

QUOTE(Viotinola @ 2007 12 20, 18:59)
console.gif juk tik ant ribos tas PRL. Ir verkti tikrai nėr dėl ko. Jei reiks pagersi vaistukų. Čia merginos apsilanko, kurioms viršija normas ne du, ir ne tris kartus. Gydosi, tikrinasi ir tikisi paties geriausio  mirksiukas.gif


Kad tavo zodziai Dievuliui i ausi mirksiukas.gif tikiuosi, kad susireguliuos viskas vaistukai ir bus gerai 4u.gif O verkti tikrai ner del ko doh.gif , bet kad kazkaip labai jautriai suregavau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(barskuoleee @ 2007 12 20, 19:25)
Kad tavo zodziai Dievuliui i ausi  mirksiukas.gif  tikiuosi, kad susireguliuos viskas vaistukai ir bus gerai  4u.gif O verkti tikrai ner del ko doh.gif , bet kad kazkaip labai jautriai suregavau  blush2.gif

irnesakyk.gif kartais reikia kažkaip išsikrauti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(barskuoleee @ 2007 12 20, 20:25)
Kad tavo zodziai Dievuliui i ausi  mirksiukas.gif  tikiuosi, kad susireguliuos viskas vaistukai ir bus gerai  4u.gif O verkti tikrai ner del ko doh.gif , bet kad kazkaip labai jautriai suregavau  blush2.gif


Aišku, kad sureguliuos viską tie vaistukai 4u.gif ir neverk dėl to tikrai wub.gif

Man pvz., beveik visada trupučiuką viršyja normą: tai 900, tai 600 ( norma nuo 102 iki 496). O šiandien pasidariau tyrimuką ir atsakymas 215 thumbup.gif. (Aš apie tris mėnesius geriu bromkriptiną po 0,5 tablečikės smile.gif )

Atsakyti
QUOTE(Viotinola @ 2007 12 20, 10:30)
O kuom nenormaliai klinikos tyrimus padaro  blink.gif ?


Ten bent jau man KMUK tokios susiraukėlės, amžinai nepatenktinos tos ėmėjos smile.gif ir šiaip valdiškai viskas.
Šilainių pol. 3 aukšte prolaktinas tik 19 Lt. Ten irgi valdiškai atrodo, bet bent jau eilių nėra, dirba 8-20 val. Ats gauni į rankas.
Papildyta:
QUOTE(barskuoleee @ 2007 12 20, 16:52)
... Rezultatai nieko gero neparode - 27,64 ng/mL, kai norma yra 2,64-26,72. Jau ir be gydytojos supratau, kad virsija norma  verysad.gif Vakar gerokai pazliumbiau vakare, o siandien susikaupiau, kad yra kaip yra ir asarom cia nieko nepakeisi  doh.gif .


Neverk, ne viskas taip beviltiška mirksiukas.gif . Padidėjęs tik šiek tiek. O ir normalus PRL dar nereiškia, kad pastosi be problemų.

Mano buvo visada apie 700-800 (kai ribos 40,3-530). Tik porą mėnesių pagėriau po 1 tabl. bromkriptino. Vakar pasidariau naują tyrimą, PRL normalus - 348. Ir nepastojau per 1IVF prieš nepilnai 2 mėn. Matai, dar nieko nereiškia.

Aš irgi maniau, kaip blogai, o va ir su normaliu nesu nestuke.gif Be to, jis šokinėja; KMUK ginė yra sakiusi, kad jų laboratorijoje kai daro, atsakymas gaunasi kitoks. Gal ir skirtingose laboratorijose skiriasi, nors logiškai mąstan tai neturėtų g.gif
Atsakyti
QUOTE(janta @ 2007 12 21, 20:11)
Ten bent jau man KMUK tokios susiraukėlės, amžinai nepatenktinos tos ėmėjos smile.gif  ir šiaip valdiškai viskas.
Šilainių pol. 3 aukšte prolaktinas tik 19 Lt. Ten irgi valdiškai atrodo, bet bent jau eilių nėra, dirba 8-20 val. Ats gauni į rankas.

Visada dariausi tyrimus Endokrinologinėje klinikoje, tikrai skūstis neturiu ko. Procedūrinis kaip procedūrinis...Ir tos ėmėjos pasisveikindavo, paimdavo kraują ir atsisveikindavo...
O va Šilainiuose man kaip tik nepatiko. Teko matyti kaip dieduką apibumbėjo ir už durų išgrūdo, mat nesuprato kur atsakymas nukeliaus. Arba kaip ką tik pinigus paėmus, nedezinfekavus rankų, be jokių pirštinių kraują ima.
Atsakyti
Na man labai patiko Medicinos tyrimu centre. Greit ir maloniai kraujo paeme. Kavos pries tai pasiule, kol laukiau sesutes. Sumokejau 20,50 Lt.
Atsakyti
Mergaites kokie dar yra vaistukai apart BR g.gif ,nes nesenai suzinojau kad tokie yra ,ir nesuprantu kodel gydytoja man ju nesiulo g.gif
Atsakyti
sveikos,

ir as turiu ta pacia beda - padidejes PRL antroje ciklo dalyje. pagerus pora menesiu BR, PRL sugrizta i savo vezias, taciau labai sutrumpeja ciklas (kuris siaip buna tradicinis ir reguliarus). toks gaunasi uzburtas ratas - nustoju BR gerti, ciklas atsisato, bet po kurio laiko PRL vel pokstauja.

norejau pasiteirauti, ar turita kas nors panasios patirties? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vestide @ 2008 02 01, 13:44)
sveikos,

ir as turiu ta pacia beda - padidejes PRL antroje ciklo dalyje. pagerus pora menesiu BR, PRL sugrizta i savo vezias, taciau labai sutrumpeja ciklas (kuris siaip buna tradicinis ir reguliarus). toks gaunasi uzburtas ratas - nustoju BR gerti, ciklas atsisato, bet po kurio laiko PRL vel pokstauja.

norejau pasiteirauti, ar turita kas nors panasios patirties? g.gif

Bromkriptiną reikia geri pastoviai kol pastosi.
Atsakyti
Prince, Parlodel http://www.vaistai.l...chword=parlodel ale man tas pats kas BR, skirtumo nejaučiau jokio doh.gif
Papildyta:
vestide, reiktų žiūrėt ir kitus tyrimus, ne vien PR. gal g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2008 02 01, 23:49)
Prince, Parlodel http://www.vaistai.l...chword=parlodel ale man tas pats kas BR, skirtumo nejaučiau jokio doh.gif
Papildyta:
vestide, reiktų žiūrėt ir kitus tyrimus, ne vien PR. gal g.gif

Aga o tu juos geri?

nesuprantu ten parasyta netiekaimas,kaip suprast g.gif
jau kiek metu geriu BR ir jokiu rezultatau,aisku PRL laikosi normoje jei geriu,bet galvoju gal tie vaistai labiau pades doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2008 02 01, 23:49)
Prince, Parlodel http://www.vaistai.l...chword=parlodel ale man tas pats kas BR, skirtumo nejaučiau jokio doh.gif
Papildyta:
vestide, reiktų žiūrėt ir kitus tyrimus, ne vien PR. gal g.gif

O tas parlodelis kartais ne ilgalaikio veikimo?Ta prasme, kartą į svaitę gerti reik.
Atsakyti