Įkraunama...
Įkraunama...

Prolaktinoma

Sveikos, pasidariau hormonu tyrimus 3 CD, gin sake kad viskas normoj, tik prolaktino kiekis gal kiek didokas(nepastoju beveik pusmetis) ar galetu toks jo kiekis tai itakoti g.gif
372,7 mlU/l (o ribos raso 102-496), tai kaip ir telpu g.gif
ar ieskoti bedu kitur g.gif
Atsakyti
QUOTE(La princesse @ 2007 12 12, 19:29)
Sveikos, pasidariau hormonu tyrimus 3 CD, gin sake kad viskas normoj, tik prolaktino kiekis gal kiek didokas(nepastoju beveik pusmetis) ar galetu toks jo kiekis tai itakoti  g.gif
372,7 mlU/l (o ribos raso 102-496), tai kaip ir telpu  g.gif
ar ieskoti bedu kitur  g.gif

į normas telpi mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Elniukas @ 2007 12 12, 20:40)
į normas telpi  mirksiukas.gif  4u.gif


ta matau, bet gine sake turetu but mazesnis, bet vaistu neskyre, liepr 21 CD pakartot tyrima smile.gif
Atsakyti
QUOTE(La princesse @ 2007 12 12, 19:41)
ta matau, bet gine sake turetu but mazesnis, bet vaistu neskyre, liepr 21 CD pakartot tyrima  smile.gif

bet tau dar iki tų 500 dar daug g.gif na jei ką, pagersi bromkr, bus dar geriau 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites, gal kuri zinot kur kaune klinikose daro prolaktino tyrimus. Man gydytoja liepe pasidaryt, bet kad neisivaizduoju kur ten eit tose klinikose doh.gif
Atsakyti
Man prolaktinas didelis nuo paauglystės. tiesiog sutrikus mmm sužinojau. Gal dėl jautrumo didelio, nes galvoj nieko blogo nerado. Rodos ir gerokai virš 1000 buvo. Tiesiog gerdavau bromkript, bet prol man iki kokių 600 tenukrisdavo. Ir pastoti pavyko lengvai mirksiukas.gif Nors buvau pasiryžusi sunkumams, visko prisiskaičiusi. Tiesa po pirmo gimdymo vėl buvo aukštas, vėl gėriau bromkriptiną. Dabar nebesitiriu, ir nebegeriu vaistukų, nors reiktų pasižiūrėt, jaučiu vėl peržengia visas ribas doh.gif

Taip, kad aš sėkmingos istorijos pavyzdys ir su didesniais šio hormono skaičiais.
Sėkmės!
Atsakyti
QUOTE(La princesse @ 2007 12 12, 20:29)
Sveikos, pasidariau hormonu tyrimus 3 CD, gin sake kad viskas normoj, tik prolaktino kiekis gal kiek didokas(nepastoju beveik pusmetis) ar galetu toks jo kiekis tai itakoti  g.gif
372,7 mlU/l (o ribos raso 102-496), tai kaip ir telpu  g.gif
ar ieskoti bedu kitur  g.gif

Šiaip tos normos tai tik orientacinės, svarbiausia, kad nebėgtų skystis iš krūtų ax.gif Jei paspaudus stiprokai pamatysi, kad kažkoks skystis iš krūtų bėga, reiškia prolaktina padidėjęs. Pas mane panašūs skaičiai buvo, geriu po vieną tabletę Br.

QUOTE(vuka @ 2007 12 19, 17:12)
Man prolaktinas didelis nuo paauglystės. tiesiog sutrikus mmm sužinojau. Gal dėl jautrumo didelio, nes galvoj nieko blogo nerado. Rodos ir  gerokai virš 1000 buvo. Tiesiog gerdavau bromkript, bet prol man iki kokių 600 tenukrisdavo. Ir pastoti pavyko lengvai  mirksiukas.gif Nors buvau pasiryžusi sunkumams, visko prisiskaičiusi. Tiesa po pirmo gimdymo vėl buvo aukštas, vėl gėriau bromkriptiną. Dabar nebesitiriu, ir nebegeriu vaistukų, nors reiktų pasižiūrėt, jaučiu vėl peržengia visas ribas  doh.gif

Taip, kad aš sėkmingos istorijos pavyzdys ir su didesniais šio hormono skaičiais.
Sėkmės!

Tai jau tikrai tavo istorija bent jau man pavyzdys wub.gif
Atsakyti
QUOTE(barskuoleee @ 2007 12 17, 19:42)
Sveikos mergaites, gal kuri zinot kur kaune klinikose daro prolaktino tyrimus. Man gydytoja liepe pasidaryt, bet kad neisivaizduoju kur ten eit tose klinikose  doh.gif


Na klinikose tai procedūriniame paėmė kraują ir viskas. Atsakymas nuėjo į kortelę.

Bet nepagailėk pinigėlių ir pasidaryk normaliai kur privačiai. Pvz., http://www.medicinap...=lt&mID=24&id=2

Ten tikrai pigiau nei kitur.
Atsakyti
QUOTE(barskuoleee @ 2007 12 17, 19:42)
Sveikos mergaites, gal kuri zinot kur kaune klinikose daro prolaktino tyrimus. Man gydytoja liepe pasidaryt, bet kad neisivaizduoju kur ten eit tose klinikose  doh.gif


Sveikute 4u.gif

As visada darausi ''VIA MEDICA'' Sukilėlių pr. 88 A, Kaune smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saule3: 19 gruodžio 2007 - 22:54
QUOTE(janta @ 2007 12 19, 22:12)
Na klinikose tai procedūriniame paėmė kraują ir viskas. Atsakymas nuėjo į kortelę.

Bet nepagailėk pinigėlių ir pasidaryk normaliai kur privačiai. Pvz., http://www.medicinap...=lt&mID=24&id=2

Ten tikrai pigiau nei kitur.

O kuom nenormaliai klinikos tyrimus padaro blink.gif ?
Atsakyti
Sveikutes, labai aciu uz pasiulymus, jau pasidariau Medicinos tyrimu centre, savanoriu pr. Rezultatai nieko gero neparode - 27,64 ng/mL, kai norma yra 2,64-26,72. Jau ir be gydytojos supratau, kad virsija norma verysad.gif Vakar gerokai pazliumbiau vakare, o siandien susikaupiau, kad yra kaip yra ir asarom cia nieko nepakeisi doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(barskuoleee @ 2007 12 20, 15:52)
Sveikutes, labai aciu uz pasiulymus, jau pasidariau Medicinos tyrimu centre, savanoriu pr. Rezultatai nieko gero neparode - 27,64 ng/mL, kai norma yra 2,64-26,72. Jau ir be gydytojos supratau, kad virsija norma  verysad.gif Vakar gerokai pazliumbiau vakare, o siandien susikaupiau, kad yra kaip yra ir asarom cia nieko nepakeisi  doh.gif .

console.gif juk tik ant ribos tas PRL. Ir verkti tikrai nėr dėl ko. Jei reiks pagersi vaistukų. Čia merginos apsilanko, kurioms viršija normas ne du, ir ne tris kartus. Gydosi, tikrinasi ir tikisi paties geriausio mirksiukas.gif
Atsakyti