Įkraunama...
Įkraunama...

Prolaktinoma

AČIŪ AGA ir RENETE už atsakymus 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
as ir nuolat turiu sia beda-hiperprolaktina... unsure.gif tai ir buvo mano nevaisingumo priezastis ir kitos moteriskos bedos.. na, bet aciu dievui, atkaklios mano gydytojos deka issiaiskinome sia problema.. pageriau bromk menesi ar kita ir.. testas jau rode 2 bruksniukus nestuke.gif thumbup.gif ... kol maitinau viskas buvo neblogai... taciau praejus nuo nutraukimo metams is krutu pradedavo begt pienas ir maust kazkaip nemaloniai.. tai gydytoja vel patare gert bromk,, pas mane buvo 995 panasiai... o kai pageriau teliko tik 125 doh.gif sekmes visoms ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Domke @ 2007 12 05, 01:57)
Sveikos  4u.gif
as ir nuolat turiu sia beda-hiperprolaktina...  unsure.gif    tai ir buvo mano nevaisingumo priezastis ir kitos moteriskos bedos..  na, bet aciu dievui, atkaklios mano gydytojos deka issiaiskinome sia problema..  pageriau bromk menesi ar kita ir..  testas jau rode 2 bruksniukus  nestuke.gif  thumbup.gif ...  kol maitinau viskas buvo neblogai... taciau praejus nuo nutraukimo metams is krutu pradedavo begt pienas ir maust kazkaip nemaloniai.. tai gydytoja vel patare gert bromk,,  pas mane buvo 995 panasiai...  o kai pageriau teliko tik 125  doh.gif  sekmes visoms  ax.gif

oi, kaip faina tau wub.gif
pas mane ta pati beda... verysad.gif siandien vakare suzinosiu ar padejo bromkr nors kiek, ar toj pacioj duobej sedziu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Domke @ 2007 12 05, 01:57)
Sveikos  4u.gif
as ir nuolat turiu sia beda-hiperprolaktina...  unsure.gif    tai ir buvo mano nevaisingumo priezastis ir kitos moteriskos bedos..  na, bet aciu dievui, atkaklios mano gydytojos deka issiaiskinome sia problema..  pageriau bromk menesi ar kita ir..  testas jau rode 2 bruksniukus  nestuke.gif  thumbup.gif ...  kol maitinau viskas buvo neblogai... taciau praejus nuo nutraukimo metams is krutu pradedavo begt pienas ir maust kazkaip nemaloniai.. tai gydytoja vel patare gert bromk,,  pas mane buvo 995 panasiai...  o kai pageriau teliko tik 125  doh.gif  sekmes visoms  ax.gif

pasirodo buna stebuklu wub.gif
as pastoviai naudoju vaistukus,bet va rezultato dar nera verysad.gif Gydytoja sako ,kad ciia tas PRl trukdo
Atsakyti
Merginos 4u.gif

1. atiduodu beveik pilna Bromokriptino buteliuka.
2. parduodu Parlodel, veiklioji medziaga ta pati, bet organizmas zymiai geriau toleruoja. Kadangi si vaistukai zymiai brangesni negu Bromokriptinas, tai parduosiu, bet uz pigesne kaina.


Jei ka domina, rasykit i AŽ.
Atsakyti
QUOTE(Prince @ 2007 12 06, 22:13)
pasirodo buna stebuklu wub.gif
as pastoviai naudoju vaistukus,bet va rezultato dar nera verysad.gif Gydytoja sako ,kad ciia tas PRl trukdo

Prince, kiek laiko geri vaistus ir kokia doze, ar apskritai buvo normalizavesis prolaktinas?
Atsakyti
QUOTE(RENETE @ 2007 12 09, 21:49)
Prince, kiek laiko geri vaistus ir kokia doze, ar apskritai buvo normalizavesis prolaktinas?

dabar geriu tik po 1 tabl.kadangi krauja sparode kad jis jau susinormalizavo.Bet pastoviai geriu.Bet kodel vistiek rezultatu nera doh.gif
Atsakyti
Siandien pridaviau kraujo. Rezultata suzinojau tel (rytoj nuvaziuosiu pasiimti lapelio), tai sake 13.8 berods ng/mL (pamirsau normu paklausti, ryt pamatysiu, bet nekantru jau siandien zinoti smile.gif ). Tai cia gerai? Geriu Br po puse tabletes nuo rugsejo pradzios. Tai ir toliau po puse gerti?
Atsakyti
QUOTE(rita.gs @ 2007 12 11, 18:21)
Siandien pridaviau kraujo. Rezultata suzinojau tel (rytoj nuvaziuosiu pasiimti lapelio), tai sake 13.8 berods ng/mL (pamirsau normu paklausti, ryt pamatysiu, bet nekantru jau siandien zinoti smile.gif ). Tai cia gerai? Geriu Br po puse tabletes nuo rugsejo pradzios. Tai ir toliau po puse gerti?

pas mane atsak 23,0, o normos 4,90 - 40, 0 ng\ml
beje, dareisi antroj ciklo pusėj?
Atsakyti
QUOTE(Elniukas @ 2007 12 11, 19:30)
pas mane atsak 23,0, o normos 4,90 - 40, 0 ng\ml
beje, dareisi antroj ciklo pusėj?

21 cd, bet ar cia II puse, nezinau, nes ciklas sutrikes, darys stimuliacija. Norejau isitikinti, kad bent jau PRL neuzkilo, kad uztenka po puse tabletes...
Atsakyti
mergaites, kurios geriat bromkript, ar gali nuo jo skaudeti spenelius blush2.gif jauciuosi kaip invalide blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Elniukas @ 2007 12 11, 21:59)
mergaites, kurios geriat bromkript, ar gali nuo jo skaudeti spenelius blush2.gif jauciuosi kaip invalide  blush2.gif

Nu ne, man tai neskaudėdavo.
Tau juk 27 c.d., normalu, kad skauda smile.gif O ir vilties teikia smile.gif
Atsakyti