Įkraunama...
Įkraunama...

Prolaktinoma

Pas mane problema su prolaktinu jau 13 metu,su pirmu vaiku vartojau Bromkriptina iki 12 savaiciu ir mazinau taip kaip jus rasot,su antru paskyre iki gimdimo,vaikelis gime sveikas,bet po pirmo nestumo dar buvo nesivistantis nestumas del labai padidejusio prolaktino. Privaciai gydytoja pasake kad nesciom negalima vartuot sita vaista,o konsultacijoi gydytoja sake vartuot kol kas.As dabar vartuoju po puse tabletes,esu pasimetusi ir taip bijau kad vel bus nesivistantis verysad.gif
Atsakyti
Pirmasis mano buvo nesivystantis verysad.gif Vos tik sužinojau, kad laukiuosi paskambinau gydytojai - endokrinologei, ji tuoj pat liepė nutraukti vaistus. Taip ir padariau. Po savaitės, per Kalėdas pradėjau teplioti verysad.gif
Su antru lėkiau į privačią kliniką , neatsimenu kaip vadinasi, ten echoskopuoja Krūminis. Jis ir patarė gerti vaistus iki 12-14 sav. Po to nutraukti.
Vaje, 13 metų, ir visąlaik PRL aukštas blink.gif Negaliu patikėt, negi ir reiks visą laiką gerti tuos prakeiktus vaistus?
Atsakyti
QUOTE(Viotinola @ 2007 11 26, 00:22)
Pirmasis mano buvo nesivystantis  verysad.gif  Vos tik sužinojau, kad laukiuosi paskambinau gydytojai - endokrinologei, ji tuoj pat liepė nutraukti vaistus. Taip ir padariau. Po savaitės, per Kalėdas pradėjau teplioti  verysad.gif
Su antru lėkiau į privačią kliniką , neatsimenu kaip vadinasi, ten echoskopuoja Krūminis. Jis ir patarė gerti vaistus iki 12-14 sav. Po to nutraukti.
Vaje, 13 metų, ir visąlaik PRL aukštas  blink.gif Negaliu patikėt, negi ir reiks visą laiką gerti tuos prakeiktus vaistus?


As per visus metus taip ir negavau atsakymo kodel tas PRL toks,net buvau ir pas endokrinologus ir pas genekologus, galvos nuotrauka normali,nieko nepamate,kiti hormonai irgi normoi,su skidliauke irgi viskas gerai,o PRL .......As dabar irgi vartuosiu iki kokiu 14 savaiciu,per ta laika pas endokrinologa nuesiu, gal ka patars unsure.gif Mes planavom sita vaikeli,tai kad ir lankau gydytoja privaciai nuo vasario men. ir vis stebejom kaip PRL keiciasi ir kaip vyksta ovuliacija. O kaip pastojau man gydytoja liepe nutrauk vaistus 7 nestumo savaite blink.gif ir eit i konsultacija,o ten pasake atvirksciai blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesska @ 2007 11 25, 23:46)
As per visus metus taip ir negavau atsakymo kodel tas PRL toks,net buvau ir pas endokrinologus ir pas genekologus, galvos nuotrauka normali,nieko nepamate,kiti hormonai irgi normoi,su skidliauke irgi viskas gerai,o PRL .......As dabar irgi vartuosiu iki kokiu 14 savaiciu,per ta laika pas endokrinologa nuesiu, gal ka  patars  unsure.gif  Mes planavom sita vaikeli,tai kad ir lankau gydytoja privaciai nuo vasario men. ir vis stebejom kaip PRL keiciasi ir kaip vyksta ovuliacija. O kaip pastojau man gydytoja liepe  nutrauk vaistus  7 nestumo savaite  blink.gif  ir eit i konsultacija,o ten pasake atvirksciai  blink.gif

Eina sau blink.gif Nu pas mane tai aišku kodėl PRL didelis. Aš tik po Naujų eisiu pas gydytojus, prašysiu vaistų kur kartą į savaitę reik gerti. Nusibodo tas BR. Man tipo sakė, kad gali būti taip, kad po gimdymo viskas susitvarkys arba ne. Nu tipo, suteikia vilties.
Vienu žodžiu X failai. Tikiuosi, kad viskas bus gerai mirksiukas.gif ir nereiks sukti galvos dėl tų vaistų. Inesska, ir tau bus viskas gerai, netrukus turėsi dar vieną džiaugsmelį.
Atsakyti
Jus rasote ,kad BR reikai vartoto ir pastojus g.gif ,o kodel man gydytoja minejo ,kad jei pastociau tai is kart nutraukti reiketu BR g.gif ,nu nera pas pa smane PRL labai didelis,gal del to g.gif
Atsakyti
QUOTE(Prince @ 2007 11 26, 07:45)
Jus rasote ,kad BR reikai vartoto ir pastojus g.gif ,o kodel man gydytoja minejo ,kad jei pastociau tai is kart nutraukti reiketu BR g.gif ,nu nera pas pa smane PRL labai didelis,gal del to g.gif

Endokrinologė man sakė, jei gersiu BR ir pastosiu, turėsiu darytis išvalymą.Ir kol nepasveiksiu, jokių vaikų. Todėl ir keisiu ją. Čia nesuprasi tų daktarų, kas blogai , o kas gerai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Prince @ 2007 11 26, 09:45)
Jus rasote ,kad BR reikai vartoto ir pastojus g.gif ,o kodel man gydytoja minejo ,kad jei pastociau tai is kart nutraukti reiketu BR g.gif ,nu nera pas pa smane PRL labai didelis,gal del to g.gif

Jokiu būdu negalima nutraukti Brom. Jį reik naudoti iki 12 savaitės.
Atsakyti
QUOTE(larisa @ 2007 11 27, 19:32)
Jokiu būdu negalima nutraukti Brom. Jį reik naudoti iki 12 savaitės.

o kodel ju nuomones apie taip skiriasi g.gif mane tai jau nervina
Atsakyti
Labas,merginos! Aciu uz atsakymus, gersiu Bromkriptina iki 12-13 savaiciu,jau ne tiek daug ir liko smile.gif As dar uzdaviau klausima internete apie prolaktina ir nestuma,turetu atsakyti savaites begyje
Atsakyti
Prašau jūsų pagalbos:
dariausi 3 c.d. prolaktino tyrimą aids centre. atsakymas toks:
1209 uIU/ml po to lapelyje kita grafa exp. values [1.10-9900] - aš maniau, kad čia norma, bet gydytoja sakė, kad tame tyrimų lapelyje ne normos nurodomos, ir mano tyrimas labai blogas ir turiu hiperprolaktinomą. Bandau prisiskambint į aids centrą.

Norėčiau kitur pakartoti šį tyrimą, ir noriu paklausti, ar prolaktiną būtina tikrintis tam tikru ciklu metu, ar bet kada? ar tik ryte, ar galima ir vėliau, pvz. pavalgius? gal žinote, kur atsakymą galima gauti greičiausiai.
Turiu siuntimą į santariškes pas endokrinologą, gal galite parekomenduoti kokią gydytoją ten?

Būčiau labai dėkinga už bet kokią info 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Frezija* @ 2007 11 30, 08:41)
Prašau jūsų pagalbos:
dariausi 3 c.d. prolaktino tyrimą aids centre. atsakymas toks:
1209 uIU/ml po to lapelyje kita grafa exp. values [1.10-9900] - aš maniau, kad čia norma, bet gydytoja sakė, kad tame tyrimų lapelyje ne normos nurodomos, ir mano tyrimas labai blogas ir turiu hiperprolaktinomą. Bandau prisiskambint į aids centrą.

Norėčiau kitur pakartoti šį tyrimą, ir noriu paklausti, ar prolaktiną būtina tikrintis tam tikru ciklu metu, ar bet kada? ar tik ryte, ar galima ir vėliau, pvz. pavalgius? gal žinote, kur atsakymą galima gauti greičiausiai.
Turiu siuntimą į santariškes pas endokrinologą, gal galite parekomenduoti kokią gydytoją ten?

Būčiau labai dėkinga už bet kokią info  4u.gif

Labukas
pas tave rodo tyryma simtais,as pati darausi tyryma bet mano klinikoje daro desimtismibet pagal tavo nurodyta skaiciu tai ,negalimasakyti kad tau jau proloktinoma.Kol nepadarys magnetinio arba kompiuterinio tyrymo.
Pas mane buvo PRL 1000,o norma nuo 3-20(kazkas panasaus).bet man tikrai nera proloktinomos.Nes kai dariausi abu tyrymus t.y. kompiuterinio ir magnetinio,tai nerado jokio augliuko.Tai geriau vaistus tik didesnemis dozemis.ir jis jau susitvarke tik deja vistiek turiu gerti vaistus ,kad vel nepakiltu PRL.
Todel pabandyk pa skokia kita gydytoja.Arba prasyk ,kad duotu siuntima tyrymams
Atsakyti
QUOTE(*Frezija* @ 2007 11 30, 09:41)
Prašau jūsų pagalbos:
dariausi 3 c.d. prolaktino tyrimą aids centre. atsakymas toks:
1209 uIU/ml po to lapelyje kita grafa exp. values [1.10-9900] - aš maniau, kad čia norma, bet gydytoja sakė, kad tame tyrimų lapelyje ne normos nurodomos, ir mano tyrimas labai blogas ir turiu hiperprolaktinomą. Bandau prisiskambint į aids centrą.

Norėčiau kitur pakartoti šį tyrimą, ir noriu paklausti, ar prolaktiną būtina tikrintis tam tikru ciklu metu, ar bet kada? ar tik ryte, ar galima ir vėliau, pvz. pavalgius? gal žinote, kur atsakymą galima gauti greičiausiai.
Turiu siuntimą į santariškes pas endokrinologą, gal galite parekomenduoti kokią gydytoją ten?

Būčiau labai dėkinga už bet kokią info  4u.gif


Labukas! As prolaktina pastoviai darau Sirdies hirurgijos centre,Laisves pr.,ten yra labaratorija ir normos visada aiskiai parasyti, jie dirba nuo 7.30., I-V. As dariau nuo 3 iki 5 c.d is ryto,o Santariskese tau ko gero dar paskyrs prolaktino tyrima vietoj ir ten man atrodo jau neziures kokia ciklo diena.Anksciau tai taip buvo.
Atsakyti