Įkraunama...
Įkraunama...

Prolaktinoma

QUOTE(Viotinola @ 2007 11 14, 11:33)
Gal Parlodelį geri?


ne,geriu dotinex,po penkiu savaiciu gerimo jis buvo per viduri normos.
Atsakyti
A, aišku iškažkur tą Parlodelio pavadinimą ištraukiau doh.gif . Jo kaina gal apie 500 lt, vienos dėžutės. Man rekomendavo gydytoja,bet taip ir neteko jų panaudot. Sakė, kad vaistinėse jo nėra ir reikia per ligoninę užsakinėt.

Prisiminiau, iš kur tas Parlodelis ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viotinola: 14 lapkričio 2007 - 09:48
QUOTE(Viotinola @ 2007 11 14, 11:43)
A, aišku iškažkur tą Parlodelio pavadinimą ištraukiau  doh.gif . Jo kaina gal apie 500 lt, vienos dėžutės. Man rekomendavo gydytoja,bet taip ir neteko jų panaudot. Sakė, kad vaistinėse jo nėra ir reikia per ligoninę užsakinėt.

Prisiminiau, iš kur tas Parlodelis  ax.gif


Dostinexa galima nusipirkti vokieciu vaistineje,registruotas vaistas Lietuvoje,bet pvz.Klaipedoje niekur neimanoma nusipirkti, jo kaina 380Lt, astuonios tabletes, nepigu,bet po viena per savaite,o kai pasiekia norma tai po puse,kas gali sau leisti tai jie tikrai geri,bet kiek girdejau yra kam ir bromkriptinas gerai,tada isvis super.
Atsakyti
QUOTE(RENETE @ 2007 11 14, 09:56)
Dostinexa galima nusipirkti vokieciu vaistineje,registruotas vaistas Lietuvoje,bet pvz.Klaipedoje niekur neimanoma nusipirkti, jo kaina 380Lt, astuonios tabletes, nepigu,bet po viena per savaite,o kai pasiekia norma tai po puse,kas gali sau leisti tai jie tikrai geri,bet kiek girdejau yra kam ir bromkriptinas gerai,tada isvis super.

Mane Bromokriptinas užknisdavo kiekiu. Gerdavau po 5 tabletes per diena, tai bijodavau pamiršti. Ko gero vaitai dabar atpigo, bet man tada sakė, kad 450 lt. Bet kai pastojau, tai ir neišbandžiau tų ilgo veikimo.Kitais metais nueisiu iki gydytojų, reiks jaučiu kartot MR. Jei reiks gerti, jaučiu prašysiu šito Dostinexo.
Atsakyti
Tai tu pastojai su pakilusiu prolaktinu?
Atsakyti
QUOTE(RENETE @ 2007 11 14, 10:07)
Tai tu pastojai su pakilusiu prolaktinu?

Taip. Du kartus: pirmąkart nesėkmingai, o antrą laaaabai sėkmingai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Viotinola @ 2007 11 14, 12:20)
Taip. Du kartus: pirmąkart nesėkmingai, o antrą laaaabai sėkmingai  mirksiukas.gif


super,as ir labai tikiuosi nestuke.gif mano istorija yra naujokiu pasnekesiuose,jei idomu,su pirmais vaikais pastojau be problemu,tai nezinojau nei koks tas prolaktinas buvo,taciau skyscio krutineje buvo visada.
Atsakyti
QUOTE(RENETE @ 2007 11 14, 10:27)
Labukas,esu cia naujoke,vakar buvau pas endokrinologa,prolaktinas gaminasi hipofizeje,smegenyse. Jis gali pakilti nuo raminanciu,antidepresantu,antibijotiku,skydliaukes pakitimu ir zinoma auglio,kai jo yra per daug pastoti neimanoma,nes jis reguliuoja kitu hormonu veikla,per ji nereguliariai vyksta ovuliacija,zodziu jis valdo musu hormonus.man bromkriptinas labai sunkiai mazino prolaktina ir jauciausi gyvas lavonas,dabar geriu kitus jie labai brangus,bet jauciuosi super lyg nieko negerciau ir gerti reikia tik karta savaiteje.Kai su vaistais pasiekiate norma,nutraukti vaistu negalima, reikia gerti mazesnem dozem, priesingu atveju jis tuoj vel pakils.

Aš irgi geriu bromokriptina pagalvojus apie ji man bloga darosi tikrai jautiesi kai gyvas lavonas.Man atrodo,kad aš niekada nepailsejusi.Ciklui šie vaistai man neturi įtakos.
Atsakyti
Labukas,merginos! Gal kas buvo susidure su tokia situacija. Padidintas prolaktinas ir nestumas, ar galima nestumo metu vartuoti Bromkriptina? Jei galima,tai iki keliu savaciu? Ar gal yra kokios prolaktino normos nesciom? Niekur negaliu rasti sios informacijos.
Atsakyti
QUOTE(Inesska @ 2007 11 25, 19:40)
Labukas,merginos! Gal kas buvo susidure su tokia situacija. Padidintas prolaktinas ir nestumas, ar galima nestumo metu vartuoti Bromkriptina? Jei galima,tai iki keliu savaciu? Ar gal yra kokios prolaktino normos nesciom? Niekur negaliu rasti sios informacijos.

Sveika,jai iki pastojimo vartojai bromokriptina, pastojus sio vaisto iskarto nutraukti negalima! Manau i diena po puse tabletes vartoti pakaktu,o iki kada ji vartoti turetu nuspresti gydytojas, patarciau kreiptis pas gydytoja ir pasikonsultuoti siais klausimais. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzesika @ 2007 11 25, 20:37)
Sveika,jai iki pastojimo vartojai bromokriptina, pastojus sio vaisto iskarto nutraukti negalima! Manau i diena po puse tabletes vartoti pakaktu,o iki kada ji vartoti turetu nuspresti gydytojas, patarciau kreiptis pas gydytoja ir pasikonsultuoti siais klausimais. smile.gif


Aciu uz atsakyma smile.gif
Atsakyti
Taip, jei vartojai Bromokriptiną iki nėštumo nutraukti negalima. Bet ir negalima nuo dviejų tablečių peršokti prie pusės (kaip pvz).
Mano atveju, buvo liepta kas savaite mažinti po pusę tabletės. Gerti maždaug iki 12 -14 sav. Iki tol kol mazylis nebepriklauso kažkaip nuo mamos hormonų, kurie jį maitina kiek pamenu.
Gydymas labai individualus, siūlyčiau kuo skubiau, jei neapsilankyti, tai bent pasiskambinti gydytojui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viotinola: 25 lapkričio 2007 - 21:35