Įkraunama...
Įkraunama...

Prolaktinoma

As mintyse turejau normos ribas. Pas mane pirma karta buvo prie virsutines normos ribos. Endokrinologe pasake, kad vaistu nereikia, nes tas tyrimas darytas antroje ciklo fazeje, kada normos kitokios. Tik tiek. O jei jau virsyja normas, tada suprantama, kad cia ir ciklo fazes nesvarbios. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Virge @ 2007 09 02, 22:03)
Kazkokios nesamones. Pirma karta girdziu. Prolaktino normos kinta nuo ciklo faziu, bet kad valandomis butu skaiciuojama-nesamone. Ir visa kita irgi kazkokia pasaka...
Tikrai ... mirksiukas.gif

O man sakė, kad prolaktiną galima darytis bet kokią ciklo dieną ax.gif Ir va kai neseniai dariausi, tai lapelyje buvo parašytos normos, bet nepriskirtos nei prie folikulinės, nei prie liutealinės fazės ax.gif
Atsakyti
OI KAIP MANE NERVUOJA TAS PROLAKTINAS,NIEKAIP NEGALIU SULAUKTI SAVO STEBUKLO wub.gif
Atsakyti
QUOTE(dzestina @ 2007 09 17, 22:57)
OI KAIP MANE NERVUOJA TAS PROLAKTINAS,NIEKAIP NEGALIU SULAUKTI SAVO STEBUKLO wub.gif

Mane taip pat nervuoja,darė elektromagnetinį rezonansą.viskas gerai.Daktarai nežino dėl ko tas prolaktinas padidejas.Norma palaikau svaistų pagalba.
Atsakyti
Sveikos merginos, norejau paklausti tu, kurios vartoja bromkriptina ar nuo sio vaisto kaip nors pasikeite jusu menesiniu ciklas? Ar tai neturi jokios itakos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(adriana777 @ 2007 11 03, 12:04)
Sveikos merginos, norejau paklausti tu, kurios vartoja bromkriptina ar nuo sio vaisto kaip nors pasikeite jusu menesiniu ciklas? Ar tai neturi jokios itakos? g.gif

Man tai kaip buvo niekas nesikeite kolkas.Nors kai kam turi įtakos šie vaistai.
Atsakyti
QUOTE(ausryciukas @ 2007 11 03, 15:17)
Man tai kaip buvo niekas nesikeite kolkas.Nors kai kam turi įtakos šie vaistai.

Ogal zinai kokia itaka turi? Ar ciklas sutrumpeja ar pailgeja?
Atsakyti
Ar jei prolaktinas padidejes, tai kaip suprantu, sansu pastoti nelabai yra g.gif O kazin, ar stimuliacijos ka keicia?
Pries gera pusmeti pas mane jis buvo vos truputi virs normos, bet gyd neliepe gerti jokiu vaistu. Pries kelis men nuejau pas endokrinologa, tai prolaktinas jau pasidares beveik trigubai virs normos. g.gif Vos per pusmeti jis taip isaugo, tai susimasciu, kd gal cia stimuliacijos turejo itakos g.gif Jau menuo, kai geriu bromkriptina ir bandysiu si menesi savarankiskai pasidaryti si tyrima ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Relaks @ 2007 11 03, 17:37)
Ar jei prolaktinas padidejes, tai kaip suprantu, sansu pastoti nelabai yra g.gif  O kazin, ar stimuliacijos ka keicia?
Pries gera pusmeti pas mane jis buvo vos truputi virs normos, bet gyd neliepe gerti jokiu vaistu. Pries kelis men nuejau pas endokrinologa, tai prolaktinas jau pasidares beveik trigubai virs normos. g.gif Vos per pusmeti jis taip isaugo, tai susimasciu, kd gal cia stimuliacijos turejo itakos g.gif  Jau menuo, kai geriu bromkriptina ir bandysiu si menesi savarankiskai pasidaryti si tyrima ax.gif

Nemanau, kad stimuliacija galejo itakoti prolaktino rezultatus g.gif man jis per metus laiko taip pat isaugo dvigubai virs normos, nors ir po puse tabletes geriau. As ji visada savarankiskai pasitikrinu ax.gif Gydytojos teigimu, prolaktinas turi susinormalizuoti per tris savaites nuo vaistu gerimo pradzios... O pastoti tai tikrai gali ir nepavykti, jai jis dvigubai ar trigubai virsyja normas. Sekmes tau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(adriana777 @ 2007 11 03, 16:18)
Ogal zinai kokia itaka turi? Ar ciklas sutrumpeja ar pailgeja?

As bijau nusikalbeti,man patare apsilankyti pas Kazanavicių endokrinologą.Jis daug kam padejo isspresti endokrinologines problemas.Mano pazįstamai klinikose jau visi nuleido rankas sake ,kad vaiku gali netureti.Tik sis daktaras atstate viska į vietas ir ji dabar laukiasi.
Atsakyti
QUOTE(kristutex @ 2007 08 29, 22:33)
Oi labai noreciau, kad taip butu  ax.gif  Deje, dar tik ruosiuosi IVF procedurai, o kadangi toks prolaktino rezultatas  doh.gif  tai dar reikes man palaukti iki  nestuke.gif  mirksiukas.gif
Papildyta:

O kokios priezastys  g.gif  ka daktarai sako, kodel jis virsija norma ? Pas mane analogiska situacija, tavajai  verysad.gif


Labukas,esu cia naujoke,vakar buvau pas endokrinologa,prolaktinas gaminasi hipofizeje,smegenyse. Jis gali pakilti nuo raminanciu,antidepresantu,antibijotiku,skydliaukes pakitimu ir zinoma auglio,kai jo yra per daug pastoti neimanoma,nes jis reguliuoja kitu hormonu veikla,per ji nereguliariai vyksta ovuliacija,zodziu jis valdo musu hormonus.man bromkriptinas labai sunkiai mazino prolaktina ir jauciausi gyvas lavonas,dabar geriu kitus jie labai brangus,bet jauciuosi super lyg nieko negerciau ir gerti reikia tik karta savaiteje.Kai su vaistais pasiekiate norma,nutraukti vaistu negalima, reikia gerti mazesnem dozem, priesingu atveju jis tuoj vel pakils.
Atsakyti
QUOTE(RENETE @ 2007 11 14, 09:27)
Labukas,esu cia naujoke,vakar buvau pas endokrinologa,prolaktinas gaminasi hipofizeje,smegenyse. Jis gali pakilti nuo raminanciu,antidepresantu,antibijotiku,skydliaukes pakitimu ir zinoma auglio,kai jo yra per daug pastoti neimanoma,nes jis reguliuoja kitu hormonu veikla,per ji nereguliariai vyksta ovuliacija,zodziu jis valdo musu hormonus.man bromkriptinas labai sunkiai mazino prolaktina ir jauciausi gyvas lavonas,dabar geriu kitus jie labai brangus,bet jauciuosi super lyg nieko negerciau ir gerti reikia tik karta savaiteje.Kai su vaistais pasiekiate norma,nutraukti vaistu negalima, reikia gerti mazesnem dozem, priesingu atveju jis tuoj vel pakils.

Gal Parlodelį geri?
Atsakyti