Įkraunama...
Įkraunama...

Prolaktinoma

QUOTE(Prince @ 2007 08 31, 11:04)
AS is vis nebegeriu,nu kartais kai prisimenu ,ir kai nuejau pasitikrinti jis virsijo labai nedaug.Tai ko dabar nieko nedarau tai ir gyvenu be vaistu.Atsibodo ja sryti ,greit pati tablete virsiu doh.gif

nenutrauk gerk po puse tabletes kas antra diena ir pamatysi man tokia doze buvo israsyta poto po 2 sav kas trecia diena po puse tabletes.
Atsakyti
Paaiskinkit man,neismanelei,apie ta prolaktina g.gif .Kazanavicius liepe pasidaryt pries sekancias mm prolaktina ir dar kelis vyr.hormonus.tai dabar ir susirupinau(turiu mada viduriuot anksciau laiko lotuliukas.gif ).Tai jei pvz,tas prolaktinas bus pas mane padidejes,ar tai as turesiu kuriam laikui atidet IVF procedura g.gif ?
Atsakyti
Ir aš turiu klausimuką ax.gif
Kur Vilniuje galėčiau pasidaryti krūtų echo? ax.gif Ar ją daro paprastose poliklinikose?
Ir dar, nors pas mane PRL normos ribose, bet vis viena iš vienos krūties bėga jau ne skaidrus skystis, o pienas blink.gif , ar pas kurią nors yra taip?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnesse: 31 rugpjūčio 2007 - 16:46
QUOTE(kristutex @ 2007 08 29, 21:33)

O kokios priezastys  g.gif  ka daktarai sako, kodel jis virsija norma ? Pas mane analogiska situacija, tavajai  verysad.gif

kokios priežastys nežinau, bet kai parodžiau gydytoj tyrimų lapą, tai kažkaip nesupratau, sakė, nebegerti man br - "tavo situacijoj nereikia" blink.gif tiksliai nepaaiškino kodėl. anksčiau buvo trigubai didesnis, dabar tik dvigubai.
kai važiuosiu pas gydyt, reiks išsiaiškinti iki galo. cool.gif
Atsakyti
prolaktinas yra pieno laiuku hormonas jai jis padidejas nesijaudink yra isgydoma .jai padidejes mazai gali gert bromocriptin jis labai padeda atstato prolaktina
Papildyta:
QUOTE(agnesse @ 2007 08 31, 17:44)
Ir aš turiu klausimuką ax.gif
Kur Vilniuje galėčiau pasidaryti krūtų echo? ax.gif  Ar ją daro paprastose poliklinikose?
Ir dar, nors pas mane PRL normos ribose, bet vis viena iš vienos krūties bėga jau ne skaidrus skystis, o pienas blink.gif , ar pas kurią nors yra taip?

gal tu nescia?
Atsakyti
QUOTE(mazylyte @ 2007 09 01, 15:40)
prolaktinas yra pieno laiuku hormonas jai jis padidejas nesijaudink yra isgydoma .jai padidejes mazai gali gert bromocriptin jis labai padeda atstato prolaktina
Papildyta:

gal tu nescia?

Tai va, kad ne, todėl ir stebiuosi unsure.gif , nes anksčiau bėgo skaidrus skystis, o po nutraukimo Br jau bėga pienas, nors ir vėl pradėjau Br gerti
Atsakyti
QUOTE(vilmunce @ 2007 08 31, 17:56)
kokios priežastys nežinau, bet kai parodžiau gydytoj tyrimų lapą, tai kažkaip nesupratau, sakė, nebegerti man br -  "tavo situacijoj nereikia"  blink.gif  tiksliai nepaaiškino kodėl. anksčiau buvo trigubai didesnis, dabar tik dvigubai.
kai važiuosiu pas gydyt, reiks išsiaiškinti iki galo.  cool.gif

As dar vyliuosi, kad man blogai paeme si tyrima, nes viena laborante sake, kad labai reikia ziureti imant si tyrima ... t.y prolaktina tyriant neturi buti daugiau kaip 4 val. praeje nuo pabudimo, negalima spaudyti krutu pabudus pries si tyrima, nes velgi kinta jo kiekis ir dar, jai labai jaudiniesi pries kraujo paemima, velgi kinta jo rezultatai... Mergynos ar girdejote tokius dalykus g.gif Gal kuri pakomentuoti galit g.gif
Nebezynau ka manyti doh.gif buvo prolaktinas normos rybose, geriu po 0,5 tabletes i diena, o jis vistiek dvigubai virsija normas verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristutex: 02 rugsėjo 2007 - 21:00
QUOTE(kristutex @ 2007 09 02, 21:57)
As dar vyliuosi, kad man blogai paeme si tyrima, nes viena laborante sake, kad labai reikia ziureti imant si tyrima ...  t.y prolaktina tyriant neturi buti daugiau kaip 4 val. praeje nuo pabudimo, negalima spaudyti krutu pabudus pries si tyrima, nes velgi kinta jo kiekis ir dar, jai labai jaudiniesi pries kraujo paemima, velgi kinta jo rezultatai... Mergynos ar girdejote tokius dalykus  g.gif  Gal kuri pakomentuoti galit  g.gif 
Nebezynau ka manyti  doh.gif buvo prolaktinas normos rybose, geriu po 0,5 tabletes i diena, o jis vistiek dvigubai virsija normas  verysad.gif


Kazkokios nesamones. Pirma karta girdziu. Prolaktino normos kinta nuo ciklo faziu, bet kad valandomis butu skaiciuojama-nesamone. Ir visa kita irgi kazkokia pasaka...
Tikrai ... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Virge @ 2007 09 02, 22:03)
Kazkokios nesamones. Pirma karta girdziu. Prolaktino normos kinta nuo ciklo faziu, bet kad valandomis butu skaiciuojama-nesamone. Ir visa kita irgi kazkokia pasaka...
Tikrai ... mirksiukas.gif

As ji dariau ciklo pradzioje, tai gal reikia persidaryti ciklo pabaigoje g.gif Kaip manai ?
Atsakyti
QUOTE(kristutex @ 2007 09 02, 22:11)
As ji dariau ciklo pradzioje, tai gal reikia persidaryti ciklo pabaigoje  g.gif  Kaip manai ?


as pirma karta dariausi antroje ciko puseje, tai buvo aukstesnis. Issigandau, bet normose buvo parasyta :liuteinine formule, vadinasi antra ciklo puse, kada jis turi buti aukstesnis. o antra karta dariau pirmoje ciklo puseje, tai buvo norma. Esmes nesudaro, kada daraisi, normos skiriasi...
Atsakyti
QUOTE(Virge @ 2007 09 02, 22:20)
as pirma karta dariausi antroje ciko puseje, tai buvo aukstesnis. Issigandau, bet normose buvo parasyta :liuteinine formule, vadinasi antra ciklo puse, kada jis turi buti aukstesnis. o antra karta dariau pirmoje ciklo puseje, tai buvo norma. Esmes nesudaro, kada daraisi, normos skiriasi...

aciuks.gif supratau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kristutex @ 2007 09 02, 21:57)
As dar vyliuosi, kad man blogai paeme si tyrima, nes viena laborante sake, kad labai reikia ziureti imant si tyrima ...  t.y prolaktina tyriant neturi buti daugiau kaip 4 val. praeje nuo pabudimo, negalima spaudyti krutu pabudus pries si tyrima, nes velgi kinta jo kiekis ir dar, jai labai jaudiniesi pries kraujo paemima, velgi kinta jo rezultatai... Mergynos ar girdejote tokius dalykus  g.gif  Gal kuri pakomentuoti galit  g.gif 
Nebezynau ka manyti  doh.gif buvo prolaktinas normos rybose, geriu po 0,5 tabletes i diena, o jis vistiek dvigubai virsija normas  verysad.gif

Kiek man gydytoja sakė, tai geriausia visokius kraujo tyrimus darytis ryte.PRL tyrimui daro įtakos stresas (nors nemanau, kad labai ženkliai). Be to PRL daro ne vieną kartą.
Gal reiktų pasikonsultuoti pas endokrinologą , kad patartų kaip gydytis. Kiek žinau BR per naktį stebuklo nepadaro, reikia šiek tiek kantrybės mirksiukas.gif
QUOTE(Virge @ 2007 09 02, 22:03)
Kazkokios nesamones. Pirma karta girdziu. Prolaktino normos kinta nuo ciklo faziu, bet kad valandomis butu skaiciuojama-nesamone. Ir visa kita irgi kazkokia pasaka...
Tikrai ... mirksiukas.gif

Kraujo tyrimus priduodavau rytais ir bet kurią ciklo dieną. Jei jau normą viršija, tai ir ciklo dienos nepadės, o jei neviršija, tai neviršija bet kurią ciklo dieną.(bent taip aš manau)
Atsakyti