Įkraunama...
Įkraunama...

Prolaktinoma

Va ką radau, bet nesuprantu smile.gif
http://vic.vvkt.lt:8...07?OpenDocument
Ir dar:

Vaistas Dozavimas
Estramon 50

Estradiolio gelis arba pleistras (pradėti 2-3 dienas prieš numatomą migrenos priepuolį)

Bet tai prie ko čia migrena??
Atsakyti
Taip jie yra gleivinei paauginti, galvojau gal kas naudoja juos tai suteiks kokios informacijos.
Jau susiradau internete informacija apie juos.
Siaip mano nepastojimo priezastis ir yra prolaktinas, tai i kuria tema man dar rasyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cypliukas @ 2006 03 10, 23:57)
Taip jie yra gleivinei paauginti, galvojau gal kas naudoja juos tai suteiks kokios informacijos.
Jau susiradau internete informacija apie juos.
Siaip mano nepastojimo priezastis ir yra prolaktinas, tai i kuria tema man dar rasyti  g.gif


Cypliuk, tai apie prolaktiną čia ir rašyk, o jei turi kažkokių bendresnių klausimų, kažkokioj kitoj temoj. Gali ir apie tą patį prolaktiną paklausti kur nors kad ir pašnekesiuose, jei pamatysi, kad čia niekas neužeina. Šiaip tikrai nėra joks nusikaltimas, jei nepataikysi 100 procentų į temą - juk suskirstėme temomis tam, kad pačioms tiesiog būtų lengviau susirasti reikalingą informaciją.
Atsakyti
Merginos, norejau pasiteirauti, kiek laiko pastojus dar reikia gerti BR? Kada jau galima nutraukti?
Atsakyti
QUOTE(Agalis @ 2006 03 14, 18:55)
Merginos, norejau pasiteirauti, kiek laiko pastojus dar reikia gerti BR? Kada jau galima nutraukti?

Sitamanau tau turetu pasakyti gydytoja.O tuturejaiproblemu su PRL?
Atsakyti
QUOTE(Prince @ 2006 03 15, 08:36)
Sitamanau tau turetu pasakyti gydytoja.O tuturejaiproblemu su PRL?


Nu jis buvo pas mane per aukstas, geriau BR tris menesius ir pastojau, bet gydytoja neleido nutraukti jo. Man idomu, kiek laiko man dar reiks ji gerti ir kokia is to nauda, juk kai pastoji PRL pakyla, norma net iki 9000. Tai kam ji dar mazinti?
Atsakyti
QUOTE(Agalis @ 2006 03 15, 11:19)
Nu jis buvo pas mane per aukstas, geriau BR tris menesius ir pastojau, bet gydytoja neleido nutraukti jo. Man idomu, kiek laiko man dar reiks ji gerti ir kokia is to nauda, juk kai pastoji PRL pakyla, norma net iki 9000. Tai kam ji dar mazinti?

Man gydytoja liepe griežtai nenutraukti BR,nes gali buti persileidimas
Atsakyti
Man gydytoja sake, kad jeigu pastociau tai BR tureciau dar gerti tris menesius.
Bet geriausiai pasiklausk savo gydytojos.
Atsakyti
Man tai irgi su tuo BR. Tai jeigu pastociau, sake nutraukti. Na, o kol dar rezultatu neturiu, tai vis po tabletele kas vakara... blush2.gif
Atsakyti
Na kiek daktaru tiek nuomoniu del to nutraukimo ar nenutraukimo.
Cia kiekvienai individuliai. O kiek Ritusia laiko tu jau geri BR ?
Atsakyti
QUOTE(Agalis @ 2006 03 14, 18:55)
Merginos, norejau pasiteirauti, kiek laiko pastojus dar reikia gerti BR? Kada jau galima nutraukti?


man buvo rekomenduota IS KART nutraukti BR ir thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Zajončku @ 2006 03 16, 20:52)
Na kiek daktaru tiek nuomoniu del to nutraukimo ar nenutraukimo.
Cia kiekvienai individuliai.  O kiek Ritusia laiko tu jau geri BR ?

Su tuo BR tai istorijos smile.gif .Žodžiu, kai pradėjau tirtis dėl nepastojimo 2004m. vasarą, pastebėjo didelį prolaktino kiekį.
help.gif Gėriau BR gerus metus.Pasidariau tyrimus pakartotinai, prolaktinas buvo sumažėjęs.Bet dabar ir vėl tas pats. Dabar nerealiai šoktelėjo, tai net siunčia pas neurologą bei endokrinologą.Bet geriu po vieną, sakė dozės kol kas nedidinti. ax.gif
Atsakyti