Įkraunama...
Įkraunama...

Prolaktinoma

QUOTE(-Dange- @ 2007 08 25, 12:04)
Dabar galvoju, kad jeigu jau yra ta prolaktinoma.. per kiek laiko įmanoma, kad išnyktų tas augliukas vien nuo vaistų? Ar yra jūsų tarpe, kurios jau visiškai išsigydė?

Kiek teko paskaitinėti, viena operavosi. Bet deja verysad.gif ataugo.
Atsakyti
QUOTE(ausryciukas @ 2007 08 03, 20:51)
Pas mane taip pat padidėjas, endokrinilogas patare pasidaryti magnetinį rezonansą,kad ramiau būtu.Žinos priežastis,kaip toliau gydyti. Man darys  8 d.šita tyrimą.

o kam daromas tas magentinis rezonansas blush2.gif Čia kad pažiūrėti ar nėra kokių auglių g.gif , ir iš vis kas čia per tyrimas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Junetė @ 2007 08 26, 14:21)
o kam daromas tas magentinis rezonansas  blush2.gif Čia kad pažiūrėti ar nėra kokių auglių g.gif , ir iš vis kas čia per tyrimas  4u.gif


Magnetinio rezonanso tyrimas daromas, kad nustatyti ar nėra smegenyse kokių auglių.
Gali pasiskaityti: http://www.pylimas.lt/lt/pages,id.148
Atsakyti
QUOTE(Mia @ 2007 08 24, 13:47)
O tu kartais ne pas K lankaisi?
Man tai jis vis tiek liepė gerti Br, nors taip pat tilpau į normas. Irgi buvo išskyrų iš krūtų.
Nemanau, kad prolaktiną numuši tiek, kad tai trukdytų pastojimui, niekur nesu skaičius kad per mažas prolaktinas - blogai.
Aišku, negerai savivaliauti, bet aš tai gerčiau, po pusę tabl.  ph34r.gif

Tiesa, o kokio ilgio ciklas tavo? Ne per anlsti progesteronas darytas, kad spręsti apie ovuliaciją?  g.gif

Jo, aš pas K. lankausi ax.gif
Tai va ir nusprendžiau, gersiu po 0,5 tab., o jau tada kai prasidės mmm, užsirašysiu pas jį ir žiūrėsim ką jis man pasakys, gal reikės vėl po 1,5 tab. gerti ax.gif Pradėjau gerti, nes labai noriu, kad kitą ciklą galėčiau jau pradėti stimuliacijas, nes jei prolaktinas bus nenumuštas, tai bijau, kad tik vėjais pinigus mėtysiu unsure.gif
O mano ciklas apie 27-28 d., gal šiek tiek ir ankstokai dariausi progesteroną, bet 18 c.d. visada jau būdavo O įvykusi, o dabar pagal skaičiukus, tai net panašaus nieko nerodo, nes nepatenku į mažiausią ribą doh.gif
Atsakyti
Gal kuri galite pasakyti nuo ko gali pakylti prolaktinas g.gif pries puse metu buvo normos rybose, o dabar 956,50 mlU/l, nors ir geriu po puse tab. Bromokriptino g.gif
Atsakyti
QUOTE(kristutex @ 2007 08 29, 12:56)
Gal kuri galite pasakyti nuo ko gali pakylti prolaktinas  g.gif  pries puse metu buvo normos rybose, o dabar 956,50 mlU/l, nors ir geriu po puse tab. Bromokriptino  g.gif


O tu negali būti nestuke.gif ? Nėščioms juk smarkiai kyla.
Atsakyti
QUOTE(Mia @ 2007 08 29, 14:50)
O tu negali būti  nestuke.gif ? Nėščioms juk smarkiai kyla.

nebūtinai schmoll.gif
pas mane jis dvigubai viršija normą verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Mia @ 2007 08 29, 14:50)
O tu negali būti  nestuke.gif ? Nėščioms juk smarkiai kyla.

Oi labai noreciau, kad taip butu ax.gif Deje, dar tik ruosiuosi IVF procedurai, o kadangi toks prolaktino rezultatas doh.gif tai dar reikes man palaukti iki nestuke.gif mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(vilmunce @ 2007 08 29, 19:54)
nebūtinai  schmoll.gif
pas mane jis dvigubai viršija normą  verysad.gif

O kokios priezastys g.gif ka daktarai sako, kodel jis virsija norma ? Pas mane analogiska situacija, tavajai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(kristutex @ 2007 08 29, 22:33)
Oi labai noreciau, kad taip butu  ax.gif  Deje, dar tik ruosiuosi IVF procedurai, o kadangi toks prolaktino rezultatas  doh.gif  tai dar reikes man palaukti iki  nestuke.gif  mirksiukas.gif
Papildyta:

O kokios priezastys  g.gif  ka daktarai sako, kodel jis virsija norma ? Pas mane analogiska situacija, tavajai  verysad.gif


Pas mane irgi beveik dvigubai viršijo normą ir priežastis - prolaktinoma verysad.gif
Atsakyti
sveikutes merginos pas mane buvo tokia pati beda buvo padidejes prolaktino kiekis liepos men man israse bromocriptina tai va pries savaite suzinojau kad pastojau..sekmes ir jums nepergyvenkite mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mazylyte @ 2007 08 31, 10:14)
sveikutes merginos pas mane buvo tokia pati beda buvo padidejes prolaktino kiekis liepos men man israse bromocriptina tai va pries savaite suzinojau kad pastojau..sekmes ir jums nepergyvenkite mirksiukas.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Lengvo nešiojimo.
Atsakyti
AS is vis nebegeriu,nu kartais kai prisimenu ,ir kai nuejau pasitikrinti jis virsijo labai nedaug.Tai ko dabar nieko nedarau tai ir gyvenu be vaistu.Atsibodo ja sryti ,greit pati tablete virsiu doh.gif
Atsakyti