Įkraunama...
Įkraunama...

Prolaktinoma

QUOTE(ausryciukas @ 2007 08 15, 00:09)
Kiek buvo padidejes prolaktinas.Kokie rezultatai po magnetinio rezonanso?Aš dar nežinau nieko ,nes pas endokrinologą 29d.


Prolaktinas, kai paskutinį kartą darė tyrimus, buvo jau visai arti normos. O magnetinio rezonanso rezultatų nežinau, nes mano gydytoja atostogauja, tai dar kokią savaitę teks laukti kol sužinosiu verysad.gif . Tačiau kiek skaičiau gydytojo išvadą, kuris darė magnetinį rezonansą, tai yra kažkoks cistinis darinys, "nonneoplastic" cista.. Tai vat ir nežinau ar tai ir yra prolaktinoma... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(-Dange- @ 2007 08 16, 23:30)
Prolaktinas, kai paskutinį kartą darė tyrimus, buvo jau visai arti normos. O magnetinio rezonanso rezultatų nežinau, nes mano gydytoja atostogauja, tai dar kokią savaitę teks laukti kol sužinosiu  verysad.gif . Tačiau kiek skaičiau gydytojo išvadą, kuris darė magnetinį rezonansą, tai yra kažkoks cistinis darinys, "nonneoplastic" cista.. Tai vat ir nežinau ar tai ir yra prolaktinoma...  unsure.gif

Kai aš turesiu rezultatus parašysiu.Man drauge rekomendavo vaistus,nes jos kaimyne turejo bėdų su prolaktinu ir sekmingai išsigyde.Kai aš turėsiu galiu parašyti pavadinimą.(jei tik pageidausite)
Atsakyti
-Dange- man buvo padidėjęs labai, 5 kartus viršijo normą, bet kažkodėl magnetinio rezonanso neliepė darytis g.gif Paskui vaistais susireguliavau, dabar nebegeriu ir nė nežinau koks jis blush-anim-cl.gif
Atsakyti
Mergininos, reikia jūsų konsultacijos ax.gif
Br gėriau 2 metus be pertraukų, galutinė dozė buvo 1,5 tab./dieną. Nusprendžiau padaryti pertrauką ir jau 1,5 mėn. negėriau jokių vaistų. Vakar pasidariau prolaktino ir progesterono tyrimus, Geromedoje. Tai
Prolaktinas - 237,1 (norma 26-511)
Progesteronas - 4,7 (norma 4,9-72) čia 18 c.d., tai O tikrai nebuvo šį ciklą :verysad
Sakykit dėl to prolaktino, ką manot, suprantu, kad lyg ir telpu į normas blush2.gif , bet jaučiu, kad vistiek jis šiek tiek padidėjęs, nes iš vienos krūties paspaudus ne tik skaidrus skystis veržiasi, bet ir baltut baltutėlis pienas blink.gif . Nuo kito ciklo vėl pradėsiu planuoti lelių ir pas ginį eisiu tik apie 8-10 c.d. Tai nežinau, ar reikia Br gerti nuo šiandien, ar nuo ciklo pradžios ir kokia maždaug būtų dozė, ar po pusę tab., ar po 1/ dieną ax.gif Lauksiu nuomonių mirksiukas.gif
Atsakyti
Tai niekas neturit ką man pasakyti blush2.gif
Tai bent pabarkit, kad savavališkai ruošiuosi vaistukus gerti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(agnesse @ 2007 07 09, 17:18)
Kaip įdomiai čia g.gif , pas mane buvo 994 ir gavau gerti po 2 tab. per dieną g.gif
Nu faktas tas, kad paskui gėriau po puse ryte ir vakare, o dabar vieną vkare ir puse ryte ax.gif .
Bet norėjau paklausti, ar nieko tokio, jei porai mėnesių nutrauksiu jų gėrimą, nes jau apie du metus geriu be petraukos ax.gif . Žinau, kad reikia po truputį mažinti dozes ir per kokias 7 dienas visai nutraukti. Bet mane neramina, ar paskui ten pas mane viskas nesusijauks g.gif , nes po poros mėnesių vėl kibsiu į leliaus paieškas ax.gif

Kiek žinau, nutraukti iškart negalima. Vaistukų dozę mažinau kas savaitę po 0,5 tabl.
QUOTE(77777 @ 2007 07 11, 11:52)
tai ar liovesi tau tas skystis begt po vaistuku,nes man tai neskyre,nors as gyd. sakiau kad bega. g.gif

O prolaktiną tyrė?
QUOTE(-Dange- @ 2007 08 01, 16:50)
Ar daugeliui iš jūsų, esant padidėjusiam prolaktino kiekiui, skyrė magnetinio rezonanso tyrimą? Bei ar jis nekenksmingas sveikatai?

Dariausi, viskas buvo gerai kol į tą vamzdy neįkišo. truputį supanikavau, bet paskui susitvarkiau.
QUOTE(agnesse @ 2007 08 23, 13:39)
Tai niekas neturit ką man pasakyti blush2.gif
Tai bent pabarkit, kad savavališkai ruošiuosi vaistukus gerti  tongue.gif

Agnesse, BR gali gerti nuo bet kurios ciklo dienos, bet patarčiau palaukti ir pirmiausia pasitarti su gydytoju. Nes jei nusimuši per daug PRL , manau irgi ne pyragai bus. O krūtis tikrinaisi pas kokį specą?
Atsakyti
QUOTE(Viotinola @ 2007 08 23, 14:35)
Kiek žinau, nutraukti iškart negalima. Vaistukų dozę mažinau kas savaitę po 0,5 tabl.
Agnesse, BR gali gerti nuo bet kurios ciklo dienos, bet patarčiau palaukti ir pirmiausia pasitarti su gydytoju. Nes jei nusimuši per daug PRL , manau irgi ne pyragai bus. O krūtis tikrinaisi pas kokį specą?

Tai aš mažinau dozę, kas 3-4 dienos vis po pusę tabl. ax.gif
blink.gif Nea, tik pas savo ginį. Kažkada seniai kita ginė maigė maigė, jai labai nepatiko, kad pas mane jaučiasi kažkokie guziukai, bet pasirodo pas mane toks riebalinis audinys, nevientisas, bet jokių tyrimų nedarė unsure.gif
Sakai reikėtų pasirodyti pas mamologą unsure.gif

Atsakyti
QUOTE(agnesse @ 2007 08 24, 09:36)
Tai aš mažinau dozę, kas 3-4 dienos vis po pusę tabl. ax.gif
blink.gif Nea, tik pas savo ginį. Kažkada seniai kita ginė maigė maigė, jai labai nepatiko, kad pas mane jaučiasi kažkokie guziukai, bet pasirodo pas mane toks riebalinis audinys, nevientisas, bet jokių tyrimų nedarė unsure.gif
Sakai reikėtų pasirodyti pas mamologą unsure.gif

Jei tik gautum siuntimą, manau nepakenktų. Mane siuntė darytis krūtų echo, darė skysčio tepinėlį. Kadangi nesu gydytoja, tai nežinau ką net pasakyti. Tiesiog susirask endokrinologę , kuria pasitikėtum. Bet nežaisk su vaistais pati, endokrinininė sistema labai jautri. Žaisdama gali pakeisti viską į vieną ar kitą pusę... mirksiukas.gif mirksiukas.gif Parašyk, ką nusprendei, arba kai užsimanysi, kad kas pabartų biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Viotinola @ 2007 08 24, 12:31)
Jei tik gautum siuntimą, manau nepakenktų. Mane siuntė darytis krūtų echo, darė skysčio tepinėlį. Kadangi nesu gydytoja, tai nežinau ką net pasakyti. Tiesiog susirask endokrinologę , kuria pasitikėtum. Bet nežaisk su vaistais pati, endokrinininė sistema labai jautri. Žaisdama gali pakeisti viską į vieną ar kitą pusę...  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif Parašyk, ką nusprendei, arba kai užsimanysi, kad kas pabartų  biggrin.gif  mirksiukas.gif

Ačiū tau labai už patarimus ax.gif Žinok tu mano viltis wub.gif , pamenu, kad tu turėjai tokių pačių problemų ir tau pavyko nestuke.gif , o aš va jau trejus metus niekaip negaliu nestuke.gif dėl to prolaktino.
Atsakyti
QUOTE(agnesse @ 2007 08 24, 13:05)
Ačiū tau labai už patarimus ax.gif Žinok tu mano viltis wub.gif , pamenu, kad tu turėjai tokių pačių problemų ir tau pavyko  nestuke.gif , o aš va jau trejus metus niekaip negaliu  nestuke.gif dėl to prolaktino.

blush2.gif anokia viltis blush2.gif
Aš vis dar tų problemų turiu. Reikia vėl darytis MR ir žiūrėti kokia situacija dabar.PRL tyrimas betikslis, ar taip, ar taip jis bus aukštas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(agnesse @ 2007 08 23, 09:09)
Mergininos, reikia jūsų konsultacijos ax.gif
Br gėriau 2 metus be pertraukų, galutinė dozė buvo 1,5 tab./dieną. Nusprendžiau padaryti pertrauką ir jau 1,5 mėn. negėriau jokių vaistų. Vakar pasidariau prolaktino ir progesterono tyrimus, Geromedoje. Tai
Prolaktinas - 237,1 (norma 26-511)
Progesteronas - 4,7 (norma 4,9-72) čia 18 c.d., tai O tikrai nebuvo šį ciklą :verysad
Sakykit dėl to prolaktino, ką manot, suprantu, kad lyg ir telpu į normas blush2.gif , bet jaučiu, kad vistiek jis šiek tiek padidėjęs, nes iš vienos krūties paspaudus ne tik skaidrus skystis veržiasi, bet ir baltut baltutėlis pienas blink.gif . Nuo kito ciklo vėl pradėsiu planuoti lelių ir pas ginį eisiu tik apie 8-10 c.d. Tai nežinau, ar reikia Br gerti nuo šiandien, ar nuo ciklo pradžios ir kokia maždaug būtų dozė, ar po pusę tab., ar po 1/ dieną ax.gif Lauksiu nuomonių mirksiukas.gif


O tu kartais ne pas K lankaisi?
Man tai jis vis tiek liepė gerti Br, nors taip pat tilpau į normas. Irgi buvo išskyrų iš krūtų.
Nemanau, kad prolaktiną numuši tiek, kad tai trukdytų pastojimui, niekur nesu skaičius kad per mažas prolaktinas - blogai.
Aišku, negerai savivaliauti, bet aš tai gerčiau, po pusę tabl. ph34r.gif

Tiesa, o kokio ilgio ciklas tavo? Ne per anlsti progesteronas darytas, kad spręsti apie ovuliaciją? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mia: 24 rugpjūčio 2007 - 12:48
Dabar galvoju, kad jeigu jau yra ta prolaktinoma.. per kiek laiko įmanoma, kad išnyktų tas augliukas vien nuo vaistų? Ar yra jūsų tarpe, kurios jau visiškai išsigydė?
Atsakyti