Įkraunama...
Įkraunama...

Prolaktinoma

QUOTE(vilmunce @ 2007 07 09, 18:50)
aš tai bandymą pasidariau pati, begerdama bromcr kai dariausi, tai normos ribose, o kartą spec nutraukiau ir pasidariau po savaitės, tai net trigubai  doh.gif

Reiskia reiks koky priminima pasidaryti..nes man kazkaip pasimirsta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(_Dzaclina_ @ 2007 07 09, 21:56)
Reiskia reiks koky priminima pasidaryti..nes man kazkaip pasimirsta doh.gif

aš bromcr laikau prie lovos, tai visad kai atsigulu pamatau
Atsakyti
QUOTE(vilmunce @ 2007 07 09, 19:13)
aš bromcr laikau prie lovos, tai visad kai atsigulu pamatau

As ir prie lovos ant spinteles pasidejus..bet kartais mintys kazkur kitur..Rai taip ir nebeisgeriu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Fudži @ 2007 07 09, 17:02)
Pas mane irgi tas pats.. Prolaktinas buvo 400 ir išsiskyrė po lašiuką skysčio. Gyd skyrė gerti Br po pusę tabletės 1 k dienoj.

tai ar liovesi tau tas skystis begt po vaistuku,nes man tai neskyre,nors as gyd. sakiau kad bega. g.gif
Atsakyti
QUOTE(77777 @ 2007 07 11, 12:52)
tai ar liovesi tau tas skystis begt po vaistuku,nes man tai neskyre,nors as gyd. sakiau kad bega. g.gif

Aš jau Brom. geriu 5 metai o skystis vis dar tebebėga.
Atsakyti
QUOTE(77777 @ 2007 07 11, 11:52)
tai ar liovesi tau tas skystis begt po vaistuku,nes man tai neskyre,nors as gyd. sakiau kad bega. g.gif

Nu matai, aš pati niekad nemačiau to skysčio, ty laisvai jis nebėgdavo. Ir dabar nebėga. Išbėgo tik kai gydytojas taip stiprokai paspaudė. O pati paspausti stipriai nebandau.
Atsakyti
Merginos, padėkit, nieko neišmanau apie prolaktinimą, nors skjaitinėju šitą skyrelį...Pasidariau prolaktino tyrimus, atsakymas 0,737 ... ką tai reiškia????

Papildyta:
Sorry už klaidas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Virge @ 2007 07 16, 11:04)
Merginos, padėkit, nieko neišmanau apie prolaktiną, nors skaitinėju šitą skyrelį...Pasidariau prolaktino tyrimus, atsakymas 0,737 ... ką tai reiškia????


pažiūrėk kokios normos parašytos prie atsakymo mirksiukas.gif
Atsakyti
Ar daugeliui iš jūsų, esant padidėjusiam prolaktino kiekiui, skyrė magnetinio rezonanso tyrimą? Bei ar jis nekenksmingas sveikatai?
Atsakyti
QUOTE(vilmunce @ 2007 07 16, 19:46)
pažiūrėk kokios normos parašytos prie atsakymo  mirksiukas.gif


Papildyta:
QUOTE(-Dange- @ 2007 08 01, 16:50)
Ar daugeliui iš jūsų, esant padidėjusiam prolaktino kiekiui, skyrė magnetinio rezonanso tyrimą? Bei ar jis nekenksmingas sveikatai?
Pas mane taip pat padidėjas, endokrinilogas patare pasidaryti magnetinį rezonansą,kad ramiau būtu.Žinos priežastis,kaip toliau gydyti. Man darys 8 d.šita tyrimą.
Atsakyti
Man irgi jau darė unsure.gif

QUOTE(ausryciukas @ 2007 08 03, 21:51)
Papildyta:
Pas mane taip pat padidėjas, endokrinilogas patare pasidaryti magnetinį rezonansą,kad ramiau būtu.Žinos priežastis,kaip toliau gydyti. Man darys  8 d.šita tyrimą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Dange-: 13 rugpjūčio 2007 - 15:41
QUOTE(-Dange- @ 2007 08 13, 16:40)
Man irgi jau darė  unsure.gif

Kiek buvo padidejes prolaktinas.Kokie rezultatai po magnetinio rezonanso?Aš dar nežinau nieko ,nes pas endokrinologą 29d.
Atsakyti