Įkraunama...
Įkraunama...

Prolaktinoma

pas mane ta pati problema,kaip mane nervuoja tas prolaktina jau 2 metus negaliu pastoti,o ir to Bromakriptino negaliu gerti,nes nervai taip buvo truputi pakrike,o tie vaitukai dar labiau pakenke isauke depresija,tai pirma noriu sia beda susitvarkyti,kad sveika galeciau pastoti,bet kiek zinau yra ne Lietuvoje kaz kokiu geru vaistuku nuo prolaktino,kurie neisauke va tu visu blogumu,ir labai greit galima pastoti,bet tuo uzsiimsiu veliau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2007 07 05, 15:27)
O koks pas jus Prolaktino rezultatas. Susiradau prieš metus darytą tyrimą, tai PRL - 30,3. Ar čia labai blogai ar ne?  g.gif

30 tai virs normos, bet nelabai virsija norma smile.gif ,berods norma yra 26 g.gif
Kai as pirma karta pasitikrinau prolaktina jis buvo 31,po menesio vaistu gerimo jau buvo 22,tai bromakriptina geriu 1,5m,banziau ji nutraukti tai jis pas mane vel stipriai sukilo blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dzesika: 05 liepos 2007 - 23:02
As geriu Bromakriptina,ir man visiskai jis nepadeda...Darau tyrima kas 1.5men..o jokiu pasikeitimu..Negereja visiskai niekas.Gal kam taip yra buve??Ir geriu jau po 2tbl,nakciai...tai dar rite lb pykina,svaigsta galva,is lovos tik apie 12h islipu vos vos doh.gif
Atsakyti
mergaites nesuprantu nieko,mano prolaktinas 428,lyg ir normoj,bet paspaudus issikiria skystis??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(77777 @ 2007 07 09, 16:38)
mergaites nesuprantu nieko,mano prolaktinas 428,lyg ir normoj,bet paspaudus issikiria skystis??? g.gif

Pas mane irgi tas pats.. Prolaktinas buvo 400 ir išsiskyrė po lašiuką skysčio. Gyd skyrė gerti Br po pusę tabletės 1 k dienoj.
Atsakyti
Kaip įdomiai čia g.gif , pas mane buvo 994 ir gavau gerti po 2 tab. per dieną g.gif
Nu faktas tas, kad paskui gėriau po puse ryte ir vakare, o dabar vieną vkare ir puse ryte ax.gif .
Bet norėjau paklausti, ar nieko tokio, jei porai mėnesių nutrauksiu jų gėrimą, nes jau apie du metus geriu be petraukos ax.gif . Žinau, kad reikia po truputį mažinti dozes ir per kokias 7 dienas visai nutraukti. Bet mane neramina, ar paskui ten pas mane viskas nesusijauks g.gif , nes po poros mėnesių vėl kibsiu į leliaus paieškas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(agnesse @ 2007 07 09, 17:18)
Kaip įdomiai čia g.gif , pas mane buvo 994 ir gavau gerti po 2 tab. per dieną g.gif
Nu faktas tas, kad paskui gėriau po puse ryte ir vakare, o dabar vieną vkare ir puse ryte ax.gif .
Bet norėjau paklausti, ar nieko tokio, jei porai mėnesių nutrauksiu jų gėrimą, nes jau apie du metus geriu be petraukos ax.gif . Žinau, kad reikia po truputį mažinti dozes ir per kokias 7 dienas visai nutraukti. Bet mane neramina, ar paskui ten pas mane viskas nesusijauks g.gif , nes po poros mėnesių vėl kibsiu į leliaus paieškas ax.gif

visai nenutrauk, gerk nors po mažą dozę, nes kai aš nutraukiau, man trigubai pakilo

sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmunce @ 2007 07 09, 21:21)
visai nenutrauk, gerk nors po mažą dozę, nes kai aš nutraukiau, man trigubai pakilo

sėkmės  4u.gif

Ačiū tau labai už patarimą, gal tikrai visai negali nutraukti g.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmunce @ 2007 07 09, 18:21)
visai nenutrauk, gerk nors po mažą dozę, nes kai aš nutraukiau, man trigubai pakilo

O jai as kartais pamirstu isgerti??tai lb blogai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(_Dzaclina_ @ 2007 07 09, 21:38)
O jai as kartais pamirstu isgerti??tai lb blogai  blush2.gif

kartais gal ir nieko, jei savaitę pamirši, tai sukils vėl
Atsakyti
QUOTE(vilmunce @ 2007 07 09, 18:39)
kartais gal ir nieko, jei savaitę pamirši, tai sukils vėl

O siaube..... Pas mane jis ir taip svyruoja doh.gif Jai gerai supratau tau nuo 1100 -1093 doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(_Dzaclina_ @ 2007 07 09, 21:46)
O siaube..... Pas mane jis ir taip svyruoja  doh.gif Jai gerai supratau tau nuo 1100 -1093  doh.gif  doh.gif

aš tai bandymą pasidariau pati, begerdama bromcr kai dariausi, tai normos ribose, o kartą spec nutraukiau ir pasidariau po savaitės, tai net trigubai doh.gif
Atsakyti