Įkraunama...
Įkraunama...

Prolaktinoma

QUOTE(-Dange- @ 2007 06 15, 11:52)
Pradėjau nuo pusės tabletės, gėriau savaitę. O po savaitės, pradėjau gerti po visą tabletę. Pirmąją savaitę jaučiausi geriau, negu visas kitas.. Kasdien pykina, silpna  verysad.gif . Kažin nėra kokių kitų vaistų, kad nebūtų tokio šalutinio poveikio?  g.gif

Vargšiuke... nieko nepadarysi, matyt toks organizmas, todėl tave ir pykina. Mane irgi pykino nuo pat pradžių, vargau su kiekviena padidinta doze. Su laiku preina.
Atsakyti
Sveikute Viotinola, atsimenu kaip tu pergyvenai del savo prolaktino, o dabar matau supuoji savo leliu smile.gif
Gal leliaus kokia nuotraukyte parodysi g.gif
Atsakyti
QUOTE(-Dange- @ 2007 06 15, 12:52)
Pradėjau nuo pusės tabletės, gėriau savaitę. O po savaitės, pradėjau gerti po visą tabletę. Pirmąją savaitę jaučiausi geriau, negu visas kitas.. Kasdien pykina, silpna  verysad.gif . Kažin nėra kokių kitų vaistų, kad nebūtų tokio šalutinio poveikio?  g.gif

Yra dar vieni vaistai prolaktinui mazinti,kurie gali nepykinti tai PARLODEL,bet jis yra brangesnis uz BROMAKRIPTINA,jo kaina apytikslei 48lt,pati geriu bromakriptina ir tik vakarais,tai blogumo nelabai jauciu,draugė geria parlodeli tai sako jos nepykina,organizmas toleruoja,o stai nuo bromakriptino net vemia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzesika @ 2007 06 16, 01:22)
Yra dar vieni vaistai prolaktinui mazinti,kurie gali nepykinti tai PARLODEL,bet jis yra brangesnis uz BROMAKRIPTINA,jo kaina apytikslei 48lt,pati geriu bromakriptina ir tik vakarais,tai blogumo nelabai jauciu,draugė geria parlodeli tai sako jos nepykina,organizmas toleruoja,o stai nuo bromakriptino net vemia mirksiukas.gif


Po kelių savaičių eisiu pas gydytoją, tai reikės pakalbėt.. Gal pakeis vaistus.. arba gal per tiek laiko ir priprasiu kaip nors g.gif . Keletą dienų jau truputį geriau jaučiausi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(-Dange- @ 2007 06 18, 09:26)
Po kelių savaičių eisiu pas gydytoją, tai reikės pakalbėt.. Gal pakeis vaistus.. arba gal per tiek laiko ir priprasiu kaip nors  g.gif . Keletą dienų jau truputį geriau jaučiausi  thumbup.gif

Gal pramus ir nebepykins biggrin.gif o siaip abiejus vaistukus galima pirkti be recepto ax.gif
Atsakyti
atsiprasau mergaites,kad isiterpsiu,jus cia gal geriau zinot negu as g.gif ,jeigu issiskiria skystis is krutu,nedaug laselis mazas,ar reiskia kad man padidejes prolaktinas?kaip dariausi tyrima sake kad normalus,bet man keista is kur tas skystis g.gif
Atsakyti
gal galit pasakyti kelinta ck.d. pasidaryti PRL tyrima ar nera labai svarbu kada g.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte2 @ 2007 07 03, 12:48)
gal galit pasakyti kelinta ck.d. pasidaryti PRL tyrima ar nera labai svarbu kada g.gif

prolaktino tyrima gali darytis bet kuria ciklo diena,nors man dare antroj ciklo pusej.ltyrimai rodo kad norma,bet skystis issikiria nors tu ka?gal reiketu vaistuku pagert g.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte2 @ 2007 07 03, 12:48)
gal galit pasakyti kelinta ck.d. pasidaryti PRL tyrima ar nera labai svarbu kada g.gif

As tai darausi 21cd, man taip gydytoja rekomendavo mirksiukas.gif
Atsakyti
mergaitės, pradėjau skaityti šia temelę, nes gali būt kad man ir su prolaktinu bėdų yra.. Ką reiškia pas jus Br (Bromocriptinas?)? g.gif kuom pasireiškia prolaktinoma?
Man prieš metus darė hormonų tyrimus, nepamenu rezultatų bet skyrė Bromocriptiną. Išgėriau 60 tablečių. Aš maniau kad gėriau dėl policiztozės, bet dabar galvoju gal man problemos su PRL. Beje, negalėjau pastot apie 2m, o kai pradėjau gert brom. pastojau po 2mėn, ar jų gėrimas galėjo įtakot pastojimą?
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2007 07 04, 16:08)
mergaitės, pradėjau skaityti šia temelę, nes gali būt kad man ir su prolaktinu bėdų yra.. Ką reiškia pas jus Br (Bromocriptinas?)?  g.gif kuom pasireiškia prolaktinoma?
Man prieš metus darė hormonų tyrimus, nepamenu rezultatų bet skyrė Bromocriptiną. Išgėriau 60 tablečių. Aš maniau kad gėriau dėl policiztozės, bet dabar galvoju gal man problemos su PRL. Beje, negalėjau pastot apie 2m, o kai pradėjau gert brom. pastojau po 2mėn, ar jų gėrimas galėjo įtakot pastojimą?

taip sis vaistas yra del padidejusio prolaktino,o nestuma tikrai galejo itakoti vaistukai,nes padidejes prolaktinas trukdo pastoti.
Atsakyti
O koks pas jus Prolaktino rezultatas. Susiradau prieš metus darytą tyrimą, tai PRL - 30,3. Ar čia labai blogai ar ne? g.gif
Atsakyti