Įkraunama...
Įkraunama...

Prolaktinoma

QUOTE(Prince @ 2007 05 04, 08:16)
mergaiyes as jau kaip menesi negeriu BR,nu nezinau kaip bus g.gif ,reik eiti pasitikrinti PRL,bet laiko nera,nes labai idomu koks tas PRL.

es kai buvau aps gydytoja tai ji liepe mazinti,tai kai pabaigiau BR tai ir nutraukiau.


prince, butinai pasidaryk tyrima. kaip tave pradziugintu, jei prolaktinas normoj butu. 4u.gif to ir linkiu.
Atsakyti
QUOTE(Prince @ 2007 05 04, 08:16)
mergaiyes as jau kaip menesi negeriu BR,nu nezinau kaip bus g.gif ,reik eiti pasitikrinti PRL,bet laiko nera,nes labai idomu koks tas PRL.

es kai buvau aps gydytoja tai ji liepe mazinti,tai kai pabaigiau BR tai ir nutraukiau.

Kiek žinau, tai tu labai ilgai vartojai Br ax.gif , tai tavo gydytoja galvoja, kad nutraukus Br, prolaktinas bus normoj blink.gif Kiek mano ginis sakė, tai prolaktinas gali susitvarkyti tik po gimdymo, bet bir tai daugeliui jis vėl atsistato unsure.gif
Atsakyti
[quote=larisa,2006 03 08, 16:32]
man buvo rekomenduota is kart nutraukti. geriau po 1.5 tabl iki nestuke.gif
[/quote]
O kiek laiko gėrei BR kol pastojai?
O kai nutraukei iškart BR nebuvo gresiančio?
Aš tai neko nebesuprantu. Daktarė man taip pat liepė iškart nutraukti kai pastosiu, bet merginos man čia sako ,kad negalima. Dabar aš BR geriu po 1tab. 1 kart dienoj.
Jau 2kartus daktarės klausiau, negi reikės dar ir trečiakart klaust. Aišku ji vėl man pasakys tą patį. Nors dar nesilaukiu , bet vistiek domiuosi, kad žinočiau ką daryt jei įvyks stebuklas.
[/quote]
As 4 metus negalejau pastoti kol nustate kad per didelis prolaktino kiekis. Virsijo norma kelis kartus. Tada pradejau gerti BR ir po kokio 1 men pastojau.. thumbup.gif Sake retai taip buna, kad taip greitai suveikia smile.gif Jau irgi visokiu minciu kildavo. O pastojusi gydytojos nurodymu BR geriau iki 12-13 savaites. Daugiau negalima, reikia nutraukti. Nebent prolaktinas laabai didelis ir del to net "lipi sienomis", kaip isireiske gydytojas. Siaip dabar per nestuma nevartoju ir jauciuosi puikiai nestuke.gif Sekmes ir jums ir nenukabinkit nosiu mirksiukas.gif Ateis vaikelis kai jam bus laikas.

Daugiau jokui ginekologiniu problemu nebuvo.. Tik praejo tiek laiko kol surado priezasti - prolaktina. Kai nuvaziavau i Kauna tai iskart ir rado.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paukšte: 09 gegužės 2007 - 21:23
prasau patarimo is patyrusiu. del nedaug padidejusio prolaktino iki pastojant gėriau po 1 tab. bromokriptino. pavykus pastoti gyd sumazino doze: sesta nestumo sav. puse tab., o septinta savaite jau tik ketvirtadali. o suejus 8 savaitems - nutraukti isvis. ar tikrai as teisingai supratau? ar visoms nestukems bromokriptina nutraukia? neperklausiau 5 kartus, tai dabar galvoju, gal ka ne taip supratau... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(naughty-me @ 2007 05 29, 11:57)
prasau patarimo is patyrusiu. del nedaug padidejusio prolaktino iki pastojant gėriau po 1 tab. bromokriptino. pavykus pastoti gyd sumazino doze: sesta nestumo sav. puse tab., o septinta savaite jau tik ketvirtadali. o suejus 8 savaitems - nutraukti isvis. ar tikrai as teisingai supratau? ar visoms nestukems bromokriptina nutraukia? neperklausiau 5 kartus, tai dabar galvoju, gal ka ne taip supratau...  blush2.gif


Taip, tikrai nutraukia palaipsniui, nes kitaip gali pienuko neturėti mirksiukas.gif
Atsakyti
del PRL as jau visai nieko nebesuprantu jau 5- metus pastoviai geriu BR,o dabar emiau ir nutraukiau,tai vakar buvau pasitikrinti PRL tai jis buvo visai nedaug pakiles tik 30,o kai budavao simtais.Tai nutariau dar pagerti pora savaiteliu po 0.5 br ir pasiziureti ka rodys
Atsakyti
QUOTE(Puk @ 2007 05 29, 12:59)
Taip, tikrai nutraukia palaipsniui, nes kitaip gali pienuko neturėti mirksiukas.gif


kitos matau, iki 12 sav. gere... tikiuos viskas bus gerai, nes jau nuo siandien nebegersiu br. bijau, kad nenutiktu kas... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(naughty-me @ 2007 05 29, 14:09)
kitos matau, iki 12 sav. gere... tikiuos viskas bus gerai, nes jau nuo siandien nebegersiu br. bijau, kad nenutiktu kas...  ax.gif

Na o man ginis sakė, kai tik pamatysiu II, tada iš kart nutraukti Br per savaitę. Dabar geriu po 1,5 tab./dieną.
Atsakyti
Senai, gal prieš aštuonerius metus, mano kūnas staiga pradėjo keistis, t.y. padidėjo krūtis labai. Iš pradžių net nekreipiau dėmesio. Po to, kai pradėjo pienas švirkšti, man buvo šokas. Negalėdavau miegoti be liemenėlės ir dėkliukų, nes būdavau šlapia. Nuėjus pas gydytoją, man pripažino galaktorėją ir liepė tirtis prolaktiną. Prolaktino kiekis buvo aukštas, todėl liepė gerti BR. Dabar tiksliai nebepamenu po kiek, bet rodos, kad po 1 tab. per dieną. Po to po truputį mažinau dozę, kol visai nustojau gerti. Ištyrus prolaktiną, tyrimai parodė, kad jis normalizavosi. Pasikeitė mano gydytoją, todėl šią istoriją kaip ir buvau pamiršusi... Netgi niekas nebuo manęs perspėjęs, kad tą prolaktiną reikia nuolat sekti. Dabar jau surišu kai kuriuos galus... Patyriau pirmą persileidimą prieš šešis metus, prieš keturis su metus gimė neišnešiotas mano sūnutis (29 sav.), dabar vėlgi nesivystantis nėštumas... Pakeičiau vėl gydytoją po ambrazijos, nes buvo daug dalykų, kas privertė suabejoti prieš tai gydžiusia (čia jau kita istorija). Po paskutinio vizito ps naująją gydytoją, likau labai patenkinta. Gydytoja sėdėjo su manimi ir analizavo visą mano istoriją nuo a iki ž. Ir ką jūs manot? Atkasė tai, kad kažkada man buvo tas prolaktinas... Ryt turėsiu atsakymą. Jaučiu, kad pasitvirtins, kad jis vėl pas mane aukštas. Netgi jaučiu simtomus... Suapvalėję visi moteriški privalumai, didžiulė krūtinė, nuolatinis nuovargis, jautrumas, irzlumas, sumažėjęs libido... O dar ir tie nėštumai... Du nesėkmingi, o vienasneišnešiotas. Oi kaip tikiuosi, kad tik tokia bėda pas mane...
Atsakyti
Man yra gerokai padidėjęs prolaktino kiekis, tai gydytoja paskyrė"Bromocriptin", tačiau nuo jų, mane kasdien pykina... Gydytoja buvo minėjus, kad gali pykti pirmosiomis dienomis, tačiau nepraeina jau kelinta savaitė..
Kažin ar ir kitoms toks pašalinis poveikis pasireiškia?
Ar ilgai juos reikia gerti?
Atsakyti
QUOTE(-Dange- @ 2007 06 15, 10:17)
Man yra gerokai padidėjęs prolaktino kiekis, tai gydytoja paskyrė"Bromocriptin", tačiau nuo jų, mane kasdien pykina...  Gydytoja buvo minėjus, kad gali pykti pirmosiomis dienomis, tačiau nepraeina jau kelinta savaitė..
Kažin ar ir kitoms toks pašalinis poveikis pasireiškia?
Ar ilgai juos reikia gerti?

Dauguma merginu pykina, ir gana ilgai. Man dar ir nosi taip bjauriai uzguldavo. Gerti reikia ilgai, nes prolaktinas linkes vel uzkilti.
Bandyk gerti vakare, pries miega. O gal nuo dideles dozes pradejai? Nes galima ir nuo puses tabletes pradet, veliau didinant iki reikiamos.
Atsakyti
QUOTE(Mia @ 2007 06 15, 12:57)
Dauguma merginu pykina, ir gana ilgai. Man dar ir nosi taip bjauriai uzguldavo. Gerti reikia ilgai, nes prolaktinas linkes vel uzkilti.
Bandyk gerti vakare, pries miega. O gal nuo dideles dozes pradejai? Nes galima ir nuo puses tabletes pradet, veliau didinant iki reikiamos.


Pradėjau nuo pusės tabletės, gėriau savaitę. O po savaitės, pradėjau gerti po visą tabletę. Pirmąją savaitę jaučiausi geriau, negu visas kitas.. Kasdien pykina, silpna verysad.gif . Kažin nėra kokių kitų vaistų, kad nebūtų tokio šalutinio poveikio? g.gif
Atsakyti