Įkraunama...
Įkraunama...

Prolaktinoma

QUOTE(vaidad @ 2007 04 10, 22:24)
Sveikutės, esu naujokė ir labai prašau paaiškinkit mano PRL tyrimo rezultatą. Tyrimo lape parašyta 0.136 IU/L nesuprantu ar prolaktinas padidėjęs, ar ne.

O čia tikrai Prolaktinas blush2.gif , kažkaip man įtartinai per maži skaičiukai, sakyčiau, kad per mažas, bet tie vienetai man nematytai g.gif Tai net nežinau.
Atsakyti
na taip, PRL, turiu tyr atsakymus. Dabar geriu Mastodynon jau antrą mėn. dar po mėn. pasikartosiu PRL tyr.
Atsakyti
sveikutės

kokios prolaktino padidėjimo pasekmės gali būti nes mano prolaktinas irgi yra virš normos, ką tai reiškia?
Atsakyti
[quote=savitre,2007 04 16, 10:15]
sveikutės

kokios prolaktino padidėjimo pasekmės gali būti nes mano prolaktinas irgi yra virš normos, ką tai reiškia?

Labutis, 4u.gif padidejas prolaktinas stipriai itakoja pastojimui,jai sis hormonas per didelis nepastosi,kitom moterim per nelyg stipriai pakilus prolaktinui dingsta mm,ir tik pradejus vartoti vaistus mm atsiranda,prolaktinui mazinti gyditojai skiria vaistus Bromocriptina arba Perlodeli -sis vaistas yra brangesnis.Pas pastojusias ar krutim maitinancias moteris prolaktinas pakyla,tai kaip gine man aiskino jai jis padidejas organizmas jauciasi kaip nescias.Taip kad teks pagerti vaistukus ir prolaktinas sumazes ,sekmes 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dzesika: 16 balandžio 2007 - 15:07
O ar jūsų nebėrė spuogais nuo bromcriptino? Kažkaip tiek atsirado spuogų ant veido, doh.gif nežinau ar čia nuo bromcriptino, g.gif bet jaučiuosi kaip paauglė blush2.gif
Atsakyti
Neee... manes tai neberia.
Atsakyti
Junete, Jūs jau pradėjote su 27 ng/ml gerti bromokripitiną???
Tyrimo nepersidarėte???
Bromokriptinas turi nemažai šalutinių poveikių, bet, jei jis geriamas be reikalo, tai šalutinių poveikių bus dar daugiau.
Atsakyti
Tai, kad man taip gydytoja sakė, tai aš ir klausau unsure.gif
Papildyta:
Vicky, o tu gal medikė?
Atsakyti
QUOTE(Dzesika @ 2007 04 16, 17:04)
Labutis, 4u.gif  padidejas prolaktinas stipriai itakoja pastojimui,jai sis hormonas per didelis nepastosi,kitom moterim per nelyg stipriai pakilus prolaktinui dingsta mm,ir tik pradejus vartoti vaistus mm atsiranda,prolaktinui mazinti gyditojai skiria vaistus Bromocriptina arba Perlodeli -sis vaistas yra brangesnis.Pas pastojusias ar krutim maitinancias moteris prolaktinas pakyla,tai kaip gine man aiskino jai jis padidejas organizmas jauciasi kaip nescias.Taip kad teks pagerti vaistukus ir prolaktinas sumazes ,sekmes 4u.gif



tai vadinasi turiu dvi problemas policistines kiaušides ir prolaktiną kurie man trugdo pastoti doh.gif . o kažin dėl kurios problemos dėrėtų labiau susirūpinti? g.gif ir kuri yra pagrindinė? o gal yra kokie tyrimai kuriuos padarius pasakytų nuo ko man tie hormonai išsireguliavo
Atsakyti
Savitre, kartais padidėjęs prolaktinas yra policistinių kiaušidžių fone, nes dėl PRL padidėja LH. Ir taip dėl blogo santykio gaunasi lyg tai policistinės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vicky: 16 balandžio 2007 - 20:50
Man tai dėl padidėjusio prolaktino sumažėjo progesterono konc., bet kai geriu Br tai prolaltinas susinormalizavo, o progesteronas pakilo ax.gif
Atsakyti
Sveikutės
Na man šiandien irgi paskyrė gerti Bromkryptiną.. Prieš 2 mėn darytas PRL - 400, bet šiandien gyd išspaudė skysčio iš krūtų po lašiuką.. paskyrė gerti po 0,5 tabl iki sekančio vizito su naujais PRL tyrimais.. Jei pastočiau iki tol - nutraukti..
uch..
Atsakyti