Įkraunama...
Įkraunama...

Prolaktinoma

QUOTE(EvelinaZ @ 2007 04 10, 18:51)
Sveikutes mergytes  4u.gif
Ar priimsit mane i savo bury  unsure.gif . Vakar pasiemiau savo hormonu tyrimus, ir iskilo viena problema, kad pas mane prolaktinas auksciau normos, nors nedaug, bet pakiles. Mes su vyru niekaip nesulaukiam mazylio. Daktaras sake gali ir buti priezastis kodel nepastoju. Liepe usiregistruoti pas endrokrinologa. Norejau paklausti, as visiskai nieko nejauciu, nei pienelis bega is krutu, nei taip jauciu kas butu. Beto kiekviena menesy matuoju BT ir labai matosi pakilimas ant puse ciklo ir mmm reguliarios , nesuprantu kodel galejo jis uzkilti, nes kiti tyrimai idealus ir nusiskundimu lyg neturiu. beto jauciu kad ovuliacija buna. Ar turi itakos toks nezymus pakilimas kad niekaip nesulaukiu mazylio? ir idomu per kiek laiko galima pastoti kai pradedi gerti vaistus?

Atrodo, kad apie mane rašytum
Atsakyti
Junete, kadangi pasaulio sveikatos organizacijos rekomenduojama norma 25 ng/ml, tai padidėjimas minimalus. Apskritai iš žinutės neaišku, kiek kartų jis matuotas. Bet kokiu atveju vienkartinis prolaktino padidėjimas nereikalauja gydymo, o iš principo nevaisingumo priežasčių yra l.daug.
Atsakyti
QUOTE(vicky @ 2007 04 10, 19:40)
Evelina, jei yra ovuliacija, prolaktinas negali būti pakilęs virš normos. Kandagi gyveni JAV, tai tikriausiai gali pasidaryti big-prolactin tyrimą. Gal tau big-prolactin'o yra daug, todėl ir rodo prolactin padidėjęs. Tokiu atveju gydytis nereikia.

o kas tas big-prolaktinas? Kuom jis skiriasi nuo prolaktino?
Atsakyti
Big prolactin yra prolactin frakcija. Tai yra prolaktinas su lgM. Jis yra visiškai nekenksmingas.
Atsakyti
QUOTE(vicky @ 2007 04 10, 19:43)
Junete, kadangi pasaulio sveikatos organizacijos rekomenduojama norma 25 ng/ml, tai padidėjimas minimalus. Apskritai iš žinutės neaišku, kiek kartų jis matuotas. Bet kokiu atveju vienkartinis prolaktino padidėjimas nereikalauja gydymo, o iš principo nevaisingumo priežasčių yra l.daug.

Prolaktiną matavo pirmą kartą, normą rašė iki 22. Bet ir LH buvo lyg ir žemokas. Tiksliau FSH -6,14, o LH 2,8, tai santykis kažkoks mažas gaunasi. Bet man jau skyrė bromkriptiną, po 0,5 tabl. 2 kartus per dieną. Po mėnesio sakė pakartoti prolaktino tyrimą g.gif
Papildyta:
QUOTE(vicky @ 2007 04 10, 19:47)
Big prolactin yra prolactin frakcija. Tai yra prolaktinas su lgM.  Jis yra visiškai nekenksmingas.

Atsiprašau jei atrodysiu kaip tikra blondinė. bet kas tas IgM blush2.gif blush2.gif kažkoks imunoglobulinas?
Atsakyti
Junete, vienkartinis padidėjimas nėra gydomas. Reikia minimum trijų iš eilės padidėjimų. Atskirais atvejais nuo 5-7. Tai kad gydymas...kaip ir ankstokas.
Atsakyti
QUOTE(vicky @ 2007 04 10, 19:53)
Junete, vienkartinis padidėjimas nėra gydomas. Reikia minimum trijų iš eilės padidėjimų. Atskirais atvejais nuo 5-7. Tai kad gydymas...kaip ir ankstokas.

g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Junetė @ 2007 04 10, 20:52)
Prolaktiną matavo pirmą kartą, normą rašė iki 22. Bet ir LH buvo lyg ir žemokas. Tiksliau FSH -6,14, o LH 2,8, tai santykis kažkoks mažas gaunasi. Bet man jau skyrė bromkriptiną, po 0,5 tabl. 2 kartus per dieną. Po mėnesio sakė pakartoti prolaktino tyrimą  g.gif
Papildyta:

Atsiprašau jei atrodysiu kaip tikra blondinė. bet kas tas IgM  blush2.gif  blush2.gif kažkoks imunoglobulinas?

IgM - tai citomegalo viruso antikūnai
Atsakyti
lgM tikriausiai smile.gif. Be internete info pilna.
Papildyta:
Merginos, įsiveskit į yahoo žodžius big prolactin. Ir Jūs tiekit rasit smile.gif.
Papildyta:
Tuoj pasitaisysiu lgG.
Papildyta:
W rzeczywistości, cząsteczka "big big Prl" jest kompleksem antygenu z przeciwciałem, to jest monomerycznej Prl z IgG.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vicky: 10 balandžio 2007 - 19:04
QUOTE(vicky @ 2007 04 10, 20:02)
W rzeczywistości, cząsteczka "big big Prl" jest kompleksem antygenu z przeciwciałem, to jest monomerycznej Prl z IgG.

blink.gif gerai, kad lenkiškai nė žodžio nešprekinu lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(larisa @ 2007 04 10, 18:55)
IgM - tai citomegalo viruso antikūnai


Deja, imunoglobulinai būna ne tik prieš citomegalo virusą biggrin.gif
Čia šneka apie G klasės imunoglobulinus, kurie yra prisijungę prie prolaktino ir toks kompeksas yra vadinamas "big prolactin".
Atsakyti
Sveikutės, esu naujokė ir labai prašau paaiškinkit mano PRL tyrimo rezultatą. Tyrimo lape parašyta 0.136 IU/L nesuprantu ar prolaktinas padidėjęs, ar ne.
Atsakyti