Įkraunama...
Įkraunama...

Prolaktinoma

Aš tikiu ginekologe, nes logiškai mąstant, tai taip ir yra. Juk nutraukus staigiai BR, pašėlsta hormonai. Tai ji patarė kreiptis pas endokrinologą, kuris daugiau dirba su nėštukėm. Nes tie paprasti, tai žiūri į viską iš savos pusės, o reikia dar iš ginekologinės pusės. Žinai ir aš pasimetus buvau. O dabar kai vėl pavyks pastoti, būtinai kreipsiuos pas rekomenduotą gydytoją.
Atsakyti
QUOTE(Viotinola @ 2006 03 09, 10:01)
Aš tikiu ginekologe, nes logiškai mąstant, tai taip ir yra. Juk nutraukus staigiai BR, pašėlsta hormonai. Tai ji patarė kreiptis pas endokrinologą, kuris daugiau dirba su nėštukėm. Nes tie paprasti, tai žiūri į viską iš savos pusės, o reikia dar iš ginekologinės pusės. Žinai ir aš pasimetus buvau. O dabar kai vėl pavyks pastoti, būtinai kreipsiuos pas rekomenduotą gydytoją.

Na žinai ir aš susimasčiau g.gif blink.gif .Nes pačiai tas pats gresia
Atsakyti
Gryzau is ginekologes, prolaktinas normoje, BR vartojau menesi laiko, dabar vel gersiu BR iki kol pastosiu, o kai pastosiu reiks dar tris menesius gerti nes gali ivykti persileidimas. Cia taip aiskino gyd.
Dar gyd. israse pleistriuku Estramon 50 (jeigu gerai perskaitau pavadinima), klijuosiu 3 ir 7 ciklo diena. Tai dabar pas gyd. vizitas tik geguzes 10 d.
Kas esate susidure su pleistriuku klijavimu ?
Ir ar buvo kokia nauda is to ?
Tiesa, dar ziurejo ultragarsu (dabar kaip tik vaisingos dienos) bet gaila, nieko nevyksta pas mane kol kas. Gyd. nuomone reiks kokiu 2-3 menesiu.
Ir kodel tas leliukas negali imti ir taip greitai paprastai ateiti schmoll.gif
Tai laukiu ziniu apie pleistriukus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cypliukas @ 2006 03 09, 18:17)
Gryzau is ginekologes, prolaktinas normoje, BR vartojau menesi laiko, dabar vel gersiu BR iki kol pastosiu, o kai pastosiu reiks dar tris menesius gerti nes gali ivykti persileidimas. Cia taip aiskino gyd.
Dar gyd. israse pleistriuku Estramon 50 (jeigu gerai perskaitau pavadinima), klijuosiu 3 ir 7 ciklo diena. Tai dabar pas gyd. vizitas tik geguzes 10 d.
Kas esate susidure su pleistriuku klijavimu ?
Ir ar buvo kokia nauda is to ?
Tiesa, dar ziurejo ultragarsu (dabar kaip tik vaisingos dienos) bet gaila, nieko nevyksta pas mane kol kas. Gyd. nuomone reiks kokiu 2-3 menesiu.
Ir kodel tas leliukas negali imti ir taip greitai paprastai ateiti  schmoll.gif
Tai laukiu ziniu apie pleistriukus  smile.gif

Nesuprantu ,kas ten per pleistriukai blink.gif ,ir kam ji tau juos skyre?????????/
Atsakyti
Na ar gaila pasidalinti informcija ?
Laukiu, laukiu ir nieko ...
Atsakyti
QUOTE(Cypliukas @ 2006 03 10, 18:43)
Na ar gaila pasidalinti informcija ?
Laukiu, laukiu ir nieko ...

manau, kad tikrai ne gaila pasidalinti informacija, o paprasčiausiai merginos jų nenaudoja, juk čia didesnė dauguma merginų stimuliuojasi, naudojasi pagalbinio apvaisinimo būdais ir joms pleistriukų naudojimas neaktualus, o tos kurioms teko naudoti, matyt ne visada turi laiko atsakyti, o gal net neužeina į šią temą, nes ji neaktuali
Taigi mirksiukas.gif turėk kantrybės laukti, arba eik į kitus skyrelius paieškoti informacijos
Sekmės!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paiduke: 10 kovo 2006 - 19:08
Na aciu Jums uz informacija, supratau.
Papildyta:
QUOTE(paiduke @ 2006 03 10, 21:08)
manau, kad tikrai ne gaila pasidalinti informacija, o paprasčiausiai merginos jų nenaudoja, juk čia didesnė dauguma merginų stimuliuojasi, naudojasi pagalbinio apvaisinimo būdais ir joms pleistriukų naudojimas neaktualus, o tos kurioms teko naudoti, matyt ne visada turi laiko atsakyti, o gal net neužeina į šią temą, nes ji neaktuali
Taigi  mirksiukas.gif turėk kantrybės laukti, arba eik į kitus skyrelius paieškoti informacijos
Sekmės!


Sakai si tema neaktuali ? O tai kas tada cia yra aktualu ? Zinai, as niekada nekalbeciau uz kitus...
Tikrai dar karta aciu uz "informacija".
Matau, kad su naujokais cia niekas nebendrauja. Atsiprasau Paiduke, kad tau teko susitrukdyti ir atsakyti i mano klausima.
Atsakyti
QUOTE(Cypliukas @ 2006 03 10, 19:31)
Na aciu Jums uz informacija, supratau.
Papildyta:
Sakai si tema neaktuali ? O tai kas tada cia yra aktualu ? Zinai, as niekada nekalbeciau uz kitus...
Tikrai dar karta aciu uz "informacija".
Matau, kad su naujokais cia niekas nebendrauja. Atsiprasau Paiduke, kad tau teko susitrukdyti ir atsakyti i mano klausima.

nu perlenkei lazdą
Atsakyti
QUOTE(Cypliukas @ 2006 03 10, 19:31)
Na aciu Jums uz informacija, supratau.
Papildyta:
Sakai si tema neaktuali ? O tai kas tada cia yra aktualu ? Zinai, as niekada nekalbeciau uz kitus...
Tikrai dar karta aciu uz "informacija".
Matau, kad su naujokais cia niekas nebendrauja. Atsiprasau Paiduke, kad tau teko susitrukdyti ir atsakyti i mano klausima.

O apie kokius pleistriukus tu kalbi? Kontraceptinius ar kokius vaistus g.gif g.gif Niekas čia nesupranta. Nes jei kontraceptinius, tai tokių mūsų skyrelyje nenaudoja niekas. O kad dar kažkokie būtų, nesu net girdėjus g.gif Paaiškink išsamiau.
Atsakyti
Is tiesu Cypliuk i sita tema dazniausiai uzeina tik tos, kas turi problemu su prolaktinu (juk matai pavadinima), o tokiu tikrai ne tiek ir daug. As tarkim cia uzeinu na labai retai, nes nelabai ka ir ismanau apie prolaktina, tai ir nelendu. Ir is kur gi man zinoti, kad cia klausiama apie kazka dar. Tikrai nereikia isizeidineti, o tiesiog pabandyti paklausti kitoje temoje, jei matai kad cia niekas neuzsuka.
Ir netiesa, kad i naujokes niekas nekreipia demesio, cia kasdien uzsuka vis nauju zmoniu ir tikrai jei tik zinom visada atsakom.

Zodziu noriu pasakyti, kad piktybiskai tikrai niekas taves neignoruoja.

Beje, apie pleistriukus is viso pirma karta girdziu, tai ka gi cia ir pasakysi...bet jei gydytoja skiria, tai gal ir pasikliauk ja mirksiukas.gif
Atsakyti
Nu supratau čia gal ne kontraceptiniai, nes klijuojami 3 ir 7 ciklo dienom ? Bet kokie tada, nesu girdėjus nieko panašaus.
Atsakyti
As speju pagal pavadinima, kad gal cia kazkoks estrogenu preparatas - gal gleivinei paauginti skyre ar siaip jai truksta to hormono.
Atsakyti