Įkraunama...
Įkraunama...

Prolaktinoma

Mano manymu, jei gydytojai sako, kad gerti jau jį gana, tai thumbup.gif Džiaukis, kad norma ir nutrauk vaistų vartojimą, tik prieš tai būtinai pasitark su gydytoju kokiu būdu nutraukinėti, kad PRL vėl nepakiltų. Nes mano atveju, staiga nutraukus vaistus PRL šoktelėjo virš 4000.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viotinola: 30 sausio 2007 - 17:34
Skaityti tiek daug pradejau ieskot informacijos ir visai pasimeciau doh.gif
zodziu situacija tokia, kad gydziausi pas viena ginekologe, kuri itare man policistines kiausydes, dabar kreipiausi i VK pasidariau tyrimus isaiskejo, kad padidejes Prolaktinas o Progesteronas zemas verysad.gif gydytoja liepe vartor Broncriptin po viena tablete unsure.gif tik dabar iskilo klausimas ar gali buti taip, kad O nevyko del padidejusio prolaktino ir zemo progestereono o ne del policistiniu kiausydziu kuo mane norejo itikinti viena ginekologe, gal nebuvo brestancio folikulo butent del to g.gif na nezianu ar aiskiai isdesciau savo mintys, bet laukiu, jusu atsakymo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Infrared @ 2007 02 08, 12:25)
Skaityti tiek daug pradejau ieskot informacijos ir visai pasimeciau  doh.gif
zodziu situacija tokia, kad gydziausi pas viena ginekologe, kuri itare man policistines kiausydes, dabar kreipiausi i VK pasidariau tyrimus isaiskejo, kad padidejes Prolaktinas o Progesteronas zemas  verysad.gif  gydytoja liepe vartor Broncriptin po viena tablete  unsure.gif  tik dabar iskilo klausimas ar gali buti taip, kad O nevyko del padidejusio prolaktino ir zemo progestereono o ne del policistiniu kiausydziu kuo mane norejo itikinti viena ginekologe, gal nebuvo brestancio folikulo butent del to  g.gif  na nezianu ar aiskiai isdesciau savo mintys, bet laukiu, jusu atsakymo blush2.gif



Aiškiai pasakei. Pas mane panaši situacija, tik atsakymo neturiu schmoll.gif Gal paaiškint merginos forume.
O tu darei paprastą prolaktino tyrimą?
Atsakyti
QUOTE(Li ute @ 2007 02 08, 17:23)
Aiškiai pasakei. Pas mane panaši situacija, tik atsakymo neturiu  schmoll.gif  Gal paaiškint merginos forume.
O tu darei paprastą prolaktino tyrimą?

Ta prasme paprasta g.gif nezinau ar jis paprastas ar koks, Meskauskiene pasake pasidaryt tai VK ir pasidariau dar liko ir kiti tyrimai mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos merginos smile.gif
Labai susirūpinau savo prolaktinu.Jau ketvirtus metus geriu BR, kadangi prolaktinas gan aukštas.Susidūriau su įvairiom prolaktino normomis ir nežinau kuria tikėti g.gif .Kai tyrimą dariausi Šeškinės laboratorijoje normos ribos buvo 83-662 IU/ml, prieš porą dienų pasidariau AIDS centre, ten žymi 1.10-9900 IU/ml. Mano prolaktinas dabar 510.0. Pagal vienus rodiklius normos ribose, pagal kitus - Tarsi ir aukštokas. Patarkit, kokios normos iš tiesų yra wub.gif
Atsakyti
1.10-9900 IU/ml. - norma trečio trimestro nėštumo moterims. Pasaulio sveikatos organizacijos nustatyta norma - 530 miu/l. (rekomendacinio pobūdžio).
Atsakyti
Radau įdomią info http://www.nac.mf.vu..... (1pask.).DOC 31 psl
Atsakyti
pradejau gerti bromokriptina del padidejusio prolaktino, doze visai nedidele 1 pablete vakara.
Bet isbere visa veida spuogais kaip kokia "mazvaike" , pykina
o blogiausia kad skauda galva.
Ar tai normalu? Ar tai praeis? Ko dar tiketis? Gal kaip nor imanoma isvengti?

Aciu
Atsakyti
Renatele, Bromokriptiną niekas nepradeda gerti nuo vienos tabletės. Dozė didinama pamažu, o ne iš karto kaip tau. Nėra pereinamojo laikotarpio tavo atveju.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vicky: 16 kovo 2007 - 09:46
QUOTE(renatele @ 2007 03 15, 16:50)
pradejau gerti bromokriptina del padidejusio prolaktino, doze visai nedidele 1 pablete vakara.
Bet isbere visa veida spuogais kaip kokia "mazvaike" , pykina
o blogiausia kad skauda galva.
Ar tai normalu? Ar tai praeis? Ko dar tiketis? Gal kaip nor imanoma isvengti?

Aciu


as taip pat geriu po 1 tab. pacioj pradzioj ir mane pykino, o ypac jauciau galvos skausma kiekviena miela ryta. bet organizmas priprato, matyt, ir dabar visai nieko nejauciu. tikiuos ir tau pageres. 4u.gif

beje, man taip pat skyre iskart po 1 tab.
Atsakyti
lauksiu gereniu dienu
bigsmile.gif
O del dozes tai keista tikrai nes man gyditojas skyre po viena per diena
Atsakyti
Renatele, na nežinau, kas tau skyrė. Žinok pasidomėk pati, kokios dozės bromokriptino skiriamos iš pradžių. Žmonės nuo ketvirtadalio tabletės pradeda, o čia...
Atsakyti