Įkraunama...
Įkraunama...

Prolaktinoma

QUOTE(Aga @ 2007 01 10, 20:07)
Man iškart prasidėjo viskas, ir nesibaigė niekad  doh.gif  doh.gif

man taip pat nesibaigia bedos,ir galva skauda,ir skrandis,o dar prisidejo mieguistumas,mane tabletes tiesiog migdo,o daktarai neleidzia sumazinti vaistu dozes,tai nezinau kiek ilgai as sitaip pajegsiu g.gif
Atsakyti
Man lygiai taip pat, metus gėriau, sumažinus dozę nepagerėjo doh.gif
Atsakyti

net nežinau nuo ko pradėt..... blush2.gif
vienu žodžiu, gydytoja paskyrė gert po pusė tabletės Bromkriptiną. na kad nebūtų jokio skysčio iš krūtų, nors prolaktinas normos ribose.
situacija tokia, kad lieku viena. ta prasme, nebėra su kuo susilaukt vaiko....
tai ir nežinau ar verta man gert toliau tuos vaistus, ar ne..... negi skambint gydytojai ir klaust, kai turėjau apsireikšt kai vyras padarys tyrimus...

nežinau ką daryt. paskutiniu metu jaučiu širdies mušimą, kavos išvis negeriu, būna kad kojos užtirpsta.... o krūtys tai skausmingos ir gal man vaidenasi, bet atrodo kad gūzuotos labai prieš mėnesines tai ypač. o tas skystis taip ir nedingo niekur, tiesiog kaip pūliai bėga, kai paspaudi spenelį....
jei išeis, nueisiu pas mamologą pasitikrint.

nežinau gal čia viskas iš nervų..... bet kažko man baisu. unsure.gif
Atsakyti
O vargeli doh.gif
Manau eik pas mamologą būtinai ir tvirtybės tau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Domenika @ 2007 01 21, 23:15)
net nežinau nuo ko pradėt.....  blush2.gif
vienu žodžiu, gydytoja paskyrė gert po pusė tabletės Bromkriptiną. na kad nebūtų jokio skysčio iš krūtų, nors prolaktinas normos ribose.
situacija tokia, kad lieku viena. ta prasme, nebėra su kuo susilaukt vaiko....
tai ir nežinau ar verta man gert toliau tuos vaistus, ar ne..... negi skambint gydytojai ir klaust, kai turėjau apsireikšt kai vyras padarys tyrimus...

nežinau ką daryt. paskutiniu metu jaučiu širdies mušimą, kavos išvis negeriu, būna kad kojos užtirpsta.... o krūtys tai skausmingos ir gal man vaidenasi, bet atrodo kad gūzuotos labai prieš mėnesines tai ypač.  o tas skystis taip ir nedingo niekur, tiesiog kaip pūliai bėga, kai paspaudi spenelį....
jei išeis, nueisiu pas mamologą pasitikrint.

nežinau gal čia viskas iš nervų.....  bet kažko man baisu.  unsure.gif

O tai pas tave daug to skysčio teko?
Aišku, gerai būtų apsilankyti pas mamologą ir išsitirti, bet kad tave nuraminčiau galiu pasakyti, kad tie gūzeliai - tai tiesiog toks riebalinis audinys. Kai man gyd. apžiūrėjo krūtis, ilgai maigė ir niekaip negalėjo suprasti, kas čia, nes pas mane jos visos lyg mažais gūzeliais nusėtos, pasirodo, čia tokia riebalinio audinio strūktūra gūzuota ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
Domenika, skystis iš krūtų gali tekėt ir dėl depresijos.
Atsakyti
QUOTE(vicky @ 2007 01 22, 13:18)
Domenika, skystis iš krūtų gali tekėt ir dėl depresijos.

O man skystis teka jau daug metų. nors jau 2 metai kaip geriu Brom. ir prolaktinas laikosi normoj, bet skystis nedingsta.
Atsakyti
Larisa, Jūs krūtis tikrinote? Mamografiją darėte?
Jeigu viskas gerai, tai jokio bromokriptino gerti nereikia. Jei prolaktinas norma, nors ir yra skystis iš krūtų, gydytis nereikia.
Atsakyti
QUOTE(vicky @ 2007 01 22, 23:24)
Larisa, Jūs krūtis tikrinote? Mamografiją darėte?
Jeigu viskas gerai, tai jokio bromokriptino gerti nereikia. Jei prolaktinas norma, nors ir yra skystis iš krūtų, gydytis nereikia.

Kad palaikyti prolaktiną normoje man gyd. sakė kad reikia gerti kol pastosi. Aš geriu po 1 tab. 1 kart d. Dabar prolaktinas visada normoje, bet skystis iš krūtų yra.
Atsakyti

internete radau toki adresa www.onkovita.lt, sumasciau pas mamologa ir nueiti pasitikrint. vakar paskambinus buvau gan nustebinta. Skambinau i Onkovita, o pataikiau i Vaisingumo klinika. unsure.gif nespejau net paklaust gal zino kokiu numeriu galima paskambint, kaip numete rageli......

gal kas is jusu zino ta onkovita? negi teks eit i centro p-ka....... verysad.gif
Atsakyti
Larisa, Jūs apsispręskite, ar gydote bromokriptinu išskyras iš krūtų, ar gydote padidėjusį prolaktiną? Jei iš pat pradžių prolaktinas norma, tačiau buvo išskyros, gydyti nereikėjo. Jei iš pat pradžių prolaktinas viršijo normą, tai gerai kad gydėte. O skystis iš krūtų gali būti ne tik dėl padidėjusio prolaktino. Jūs gi rusakalbė. Pasiskaitykite "Runete".
Atsakyti
QUOTE(vicky @ 2007 01 23, 11:48)
Larisa, Jūs apsispręskite, ar gydote bromokriptinu išskyras iš krūtų, ar gydote padidėjusį prolaktiną? Jei iš pat pradžių prolaktinas norma, tačiau buvo išskyros, gydyti nereikėjo. Jei iš pat pradžių prolaktinas viršijo normą, tai gerai kad gydėte. O skystis iš krūtų gali būti ne tik dėl padidėjusio prolaktino. Jūs gi rusakalbė. Pasiskaitykite "Runete".

Dėje, bet esu ne rusiakalbė.
Brom. gėriau todėl, kad jis viršijo normą. Dabar jis normoje, bet jei nustoju gerti jis vėl pakyla.
O ką dar gali reikšti išskyros iš krūtų? blink.gif
Atsakyti