Įkraunama...
Įkraunama...

Prolaktinoma

QUOTE(vicky @ 2006 12 02, 20:55)
862. O kokia norma? Kokie vienetai?

Norma 78-517.
Atsakyti
Santal, manau, kad geriau ne operuoti, o gerti vaistus, kurie prolaktinomą sunaikina. Bromokriptinas ne tokiomis dozėmis naikina. Šiaip reikia gerti kitą vaistą, kurio dozė 1-2 tabletės per savaitę.
Esant 800 prolaktinui mėnesinės negali būti kartą per metus. Vadinasi, yra kitos mėnesinių nebuvimo priežastys.
Atsakyti
QUOTE(vicky @ 2006 12 02, 22:46)
Santal, manau, kad geriau ne operuoti, o gerti vaistus, kurie prolaktinomą sunaikina. Bromokriptinas ne tokiomis dozėmis naikina. Šiaip reikia gerti kitą vaistą, kurio dozė 1-2 tabletės per savaitę.
Esant 800 prolaktinui mėnesinės negali būti kartą per metus. Vadinasi, yra kitos mėnesinių nebuvimo priežastys.

Ačiū Vicky, tau už patarimą. Bet ginekologiškai aš reguliariai tukrinuosi. O kaip sužinoti kokius vaistus reikia gerti? Ir dar pas mane bėgo pienelis, kai pavartojau BR jis dingo. unsure.gif
Atsakyti
Santal, jeigu neplanuojate pastoti artimiausiu metu, tai geriausia gerti vaistą "Dostinex" (Karbegolin). Nežinau, ar jis dar parduodamas. Gal kas kitas atveš. Santal, gali būti kiti hormonai blogi, todėl ir nėra metus mėnesinių, nes tikrai 800 miu/l nėra tiek daug kas nebūtų mėnesinės metus. Vadinasi, reikia tikrti kitus hormonus: LH, FSH, TTH.
Atsakyti
QUOTE(santal @ 2006 12 02, 13:35)
Gal galėtum daugiau papasakoti? Ar tai pavojinga operacija? Dabar geriu po 3 BR nors daktarai davė mažai vilčių kad padės. Aš žiauriai bijau. verysad.gif

kiek man sake tai ganetinai pavojinga,bet man butinai reikejo operuoti, man vaistai nepadejo,nes prolaktinas buvo virs 2000 ir dar daug salutiniu pozymiu.Iki operacijos as negalejau pastoti ,o kai pagimdziau leliuka,pasidariau tyrimus ir vel man ataugo toje pacioje vietoje,tokio pat dydzio.Tai dabar geriu BR po 4 per diena ir laukiu gal padarys magnetini rezonansa,paziuret ar yra koks vaistu poveikis,tik bijau kad vaistai kenkia skrandziui.As nebijojau operacijos,o del vaistu ,kaip man sake daktaras,BR nesunaikina ,o tik sustabdo jo augima.
Atsakyti
QUOTE(vicky @ 2006 12 03, 17:48)
Santal, jeigu neplanuojate pastoti artimiausiu metu, tai geriausia gerti vaistą "Dostinex" (Karbegolin). Nežinau, ar jis dar parduodamas. Gal kas kitas atveš. Santal, gali būti kiti hormonai blogi, todėl ir nėra metus mėnesinių, nes tikrai 800 miu/l nėra tiek daug kas nebūtų mėnesinės metus. Vadinasi, reikia tikrti kitus hormonus: LH, FSH, TTH.

Pastoti tikrai daugiau neplanuoju, nes jau turiu 2 šaunes dukrytes. Ačiū vicky, tikrai labai man padėjai.
Papildyta:
QUOTE(jurgjtaaa @ 2006 12 03, 19:35)
kiek man sake tai ganetinai pavojinga,bet man butinai reikejo operuoti, man vaistai nepadejo,nes prolaktinas buvo virs 2000 ir dar daug salutiniu pozymiu.Iki operacijos as negalejau pastoti ,o kai pagimdziau leliuka,pasidariau tyrimus ir vel man ataugo toje pacioje vietoje,tokio pat dydzio.Tai dabar geriu BR po 4 per diena ir laukiu gal padarys magnetini rezonansa,paziuret ar yra koks vaistu poveikis,tik bijau kad vaistai kenkia skrandziui.As nebijojau operacijos,o del vaistu ,kaip man sake daktaras,BR nesunaikina ,o tik sustabdo jo augima.

Prieš Šv. Kalėdas ruošiuosi važiuoti pas endokrinologus. O magnetinį rezonansą kartosiu tik po pusmečio.
Atsakyti
Santal, kadangi Jūs neplanuojate pastoti, tai Jūsų vaistas yra Dostinex. Sunaikina prolaktinomą "kapitaliai". Rusijoje tik juo ir gydoma, jokių operacijų. Vienu žodžiu, žiūrėkit.
Atsakyti
Na ka... negalvojau apie šią ligą aš labai rimtai, bet, peržvelgus visus 29 temos puslapius, tikrai ,,padidinau savo prolaktino kiekį" - sunerimau. Negalvojau, kad ši liga gali būti nepastojimo priežastis, gali skaudėti galvą ir pan. Na, vienu žodžiu, vertingos informacijos iš jūsų tikrai gavau. O šią savaitę eisiu registruotis pas endokrinilogą (buvau prieš 3mėn.), vėl pasitikrinsiu prolaktino kiekį, kurio prieš tris mėn. lyg ir norma buvo.
O kad ši liga nuo nervų, tai beveik neabejoju... Jeigu būčiau prolaktiną pasitikrinus prieš kokius 5 -6mėn., kai dirbau, tikrai būtų jau BR išrašę. Tada jaučiaus nuolat pavargus, užeidavo skaudėt galvą... O kai į darbą jau kelis mėn. neinu, tie du negalavimai taip ir dingo.
Atsakyti
Sveikos mergytės,

kažkada jau čia rašiau..... blush2.gif
mane irgi vargina krūtų skausmai ir skystis iš jų... buvo paskirtas br 14 dienų, po to turėjau pakartot Prl tyrimą, bet taip jau nutiko, kad neturėjau galimybių nei kur, nei pas ką pasikonsultuoti, o be to ir nelabai tai rūpėjo.... praėjus kuriam tai laikui, vėl iš naujo pradedu gydymą....
buvau VK, pasidariau prolaktino tyrimą (vaistų negėrus buvau jau du ciklus) ir apsilankiau pas gydytoją. pasak jos, tyrimas normos ribose (kažkas apie 300) bet dėl to, kad man labai skauda krūtis ir paspaudus spenelius išbėga skystis, tai paskyrė man ir vėl gerti bromkriptiną po 0,5 tabl.
nes kai gėriau tas 14 dienų tai buvo super, nei skaudėjo krūtis, nei mėnesinės skausmingos ir svarbiausia dingę buvo tepliojimai prieš prasidedant.

bet va dabar sėdžiu susinervinus baisiausiai, paspaudus spenelius išbėgo tiek daug to skysčio (anksčiau ne daugiau 2 lašiukų) o geriu vaistus...... g.gif
tai vat ir galvoju įdomu kiek turi laiko praeit, kad vaistai sureguliuotų viską ir nebėgtų tas skystis? Gal per mažai laiko praėjo, nes geriu nepilnai mėnesį?

ir dar. po kiek laiko Jum pasireiškė šalutiniai poveikiai,pvz. galvos skausmai, skrandžio... ir pan? ar gali po vienos dozės sustreikuoti skrandis?

Atsakyti
QUOTE(Domenika @ 2006 12 21, 23:21)

bet va dabar sėdžiu susinervinus baisiausiai, paspaudus spenelius išbėgo tiek daug to skysčio (anksčiau ne daugiau 2 lašiukų) o geriu vaistus......  g.gif 
tai vat ir galvoju įdomu kiek turi laiko praeit, kad vaistai sureguliuotų viską ir nebėgtų tas skystis? Gal per mažai laiko praėjo, nes geriu nepilnai mėnesį?

ir dar. po kiek laiko Jum pasireiškė šalutiniai poveikiai,pvz. galvos skausmai, skrandžio... ir pan? ar gali po vienos dozės sustreikuoti skrandis?

Man viskas susireguliavo po 1 mėn.. kai tip pradėjau vartoti Br, tai kokią savaitę silpna buvo, pykino rytais, o paskui tiek pripratau, kad jau 1,5 metų jokių pojūčių.
Atsakyti
O as niekaip nesuprantu kodel jis pas mane taip sokineja g.gif .Rytoj eisiu pasidaryti kraujo tyryma ir uzsirasyiu pas gydytoja.tada ir bandysiu isiaiskinti
Atsakyti
QUOTE(Domenika @ 2006 12 21, 22:21)
ir dar. po kiek laiko Jum pasireiškė šalutiniai poveikiai,pvz. galvos skausmai, skrandžio... ir pan? ar gali po vienos dozės sustreikuoti skrandis?

Man iškart prasidėjo viskas, ir nesibaigė niekad doh.gif doh.gif
Atsakyti