Įkraunama...
Įkraunama...

Prolaktinoma

QUOTE(jurgjtaaa @ 2006 11 28, 21:58)
kokia liga tau itaria ir po kiek tableciu geri bomkriptina?

Nieko man neitaria tik padideje PRL,geriu po 2 tabl.
Atsakyti
Prince, o daugiau tikrai viskas čiki ir pas tave, ir pas vyrą g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2006 11 29, 08:10)
Prince, o daugiau tikrai viskas čiki ir pas tave, ir pas vyrą g.gif ?

Pas mane dauagiau nera nieo tik PRL ,bet pas vyra truputi turime problemu,bet va manau kad PRL duoda savo
Atsakyti
Merginos, pas mane prolaktinas 455 kai norma 45 - 530. Turbūt reikia mažinti, kad lengviau tapti nestuke.gif
Atsakyti
Mažinti nereikia. Medicinje nėra normos, kad normalius tyrimų rezultatus daryti dar labiau normaliais.
Atsakyti
kai as pastojau mano prolaktinas buvo apie 600,bet kai pastojau nustojau gerti BR
Atsakyti
Labutis! Esu čia dar naujokė. Turiu tokia bėdelę: po ilgų tyrimų pas mane rado mikroadenomą. Daktarai siūlė operuotis. Kažkokiu tai būdu per nosį. Gal galėtų kas atsiliepti turinčios tokią pačią problemą.
Atsakyti
QUOTE(santal @ 2006 12 01, 22:09)
Labutis! Esu čia dar naujokė. Turiu tokia bėdelę: po ilgų tyrimų pas mane rado mikroadenomą. Daktarai siūlė operuotis. Kažkokiu tai būdu per nosį. Gal galėtų kas atsiliepti turinčios tokią pačią problemą.

man operavo augliuka pro nosi,man irgi ilgai ieskojo kol rado o paskui ryzausi operuoti,nors endokrinologai labai atkalbinejo schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgjtaaa: 02 gruodžio 2006 - 10:42
QUOTE(jurgjtaaa @ 2006 12 02, 11:45)
man operavo augliuka pro nosi,man irgi ilgai ieskojo kol rado o paskui ryzausi operuoti,nors endokrinologai labai atkalbinejo schmoll.gif

Gal galėtum daugiau papasakoti? Ar tai pavojinga operacija? Dabar geriu po 3 BR nors daktarai davė mažai vilčių kad padės. Aš žiauriai bijau. verysad.gif
Atsakyti
Mikroadenoma po kelių metų dings savaime. 3 bromokriptino tabletės per maža dozė. Kita vertus, bromokriptinas iš principo ne tos kartos vaistas, kuris mikroadenomas mažina. Dar neaišku, ar šita mikroadenoma apskritai išskiria prolaktiną.
Atsakyti
QUOTE(vicky @ 2006 12 02, 16:02)
Mikroadenoma po kelių metų dings savaime. 3 bromokriptino tabletės per maža dozė. Kita vertus, bromokriptinas iš principo ne tos kartos vaistas, kuris mikroadenomas mažina. Dar neaišku, ar šita mikroadenoma apskritai išskiria prolaktiną.

Pas mane mikroadenoma 0,48-0,41 tokio dydžio, o PRL 862. Bet aš daugiau kaip metus nesirgau mėn.
Atsakyti
862. O kokia norma? Kokie vienetai?
Atsakyti