Įkraunama...
Įkraunama...

Prolaktinoma

QUOTE(Puk @ 2006 10 02, 15:43)
Argi tai nereiškia, kad per mažas prolaktinas jei pas mane <10,6, o ribos 40,300-530,000 mIU/L. g.gif

Puk, dziaukis, kad prolaktinas mazas, - kuo mazesnis, tuo geriau, tuo lengviau pastosi
Atsakyti
QUOTE(Puk @ 2006 10 02, 12:25)
Merginos, atrodo mano prolaktinas visai nukrito  doh.gif . Šiandien gavau atsakymą. Ribos 40,300-530,000 mIU/L, pas mane < 10,6. Du mėnesius gėriau po 2 brom.Ką daryti, gal gerti po vieną, ar visai nebegerti? g.gif  Ryte buvau pasidaryti ehoskopiją, šiandien 13  ciklo diena, tačiau mano kiaušidės visai tuščios, doh.gif  turbūt dėl per mažo prolaktino, kaip manot?

Mergina neprigalvok pas tave geras PRL biggrin.gif ,vienur raso simtais ,o kitur desimtimis.
Kur as darausi kraujo tyryma tai mano raso taip 3.2-22.7 ng/ml Tai tavo buvo skaiciuota va taip ,tai tavo labai geras PRL
Atsakyti
QUOTE(Prince @ 2006 10 04, 07:33)
Mergina neprigalvok pas tave geras PRL biggrin.gif ,vienur raso simtais ,o kitur desimtimis.
Kur as darausi kraujo tyryma tai mano raso taip 3.2-22.7 ng/ml Tai tavo buvo skaiciuota va taip ,tai tavo labai geras PRL


Tai kodėl ant atsakymo lapelio ribos nurodytos vienais vienetais, o atsakymas duotas kitais g.gif Labai tikiuosi, kad pas mane prolaktinas normos ribose, tačiau dėl viso pikto po pietų skambinsiu savo daktarei, kad pakomentuotų.
Atsakyti
QUOTE(Puk @ 2006 10 04, 10:20)
Tai kodėl ant atsakymo lapelio ribos nurodytos vienais vienetais, o atsakymas duotas kitais  g.gif Labai tikiuosi, kad pas mane prolaktinas normos ribose, tačiau dėl viso pikto po pietų skambinsiu savo daktarei, kad pakomentuotų.

net nezinau ,mau gydytoja pati aiskiau paaiskins g.gif
Atsakyti
Merginos, buvau teisi dėl prolaktino normų. Daviau užklausimą į Medicina Practica ir gavau tokį atsakymą ,,remiantis SAM 2005m.birželio 23 d. įsakymu Nr.V-524 ,,Dėl asmens sveikatos priežiūros įstaigų laboratorijų atestavimo" nuo šių metų rugsėjo 11 dienos tyrimų matavimo vienetai pateikiami Si sistemos vienetais."
Iki šiol naudoti vienetai ng/ml, dabartiniai - mIU/l
moterims buvo 1,9-25,0, dabar yra 40,3-530

Taigi merginos, atkreipkite dėmesį į pasikeitimus, kad neapsirikti doh.gif
Visdėlto mano prolaktinas nuo br. gėrimo 2 mėn. nukrito iki 10, tai reiškia, kad jo pas mane per mažai. Gydytoja liepė visiškai nutraukti naudojimą, bet labai bijau , kad nenaudojant jis vėl užkils doh.gif
Atsakyti
[ Gydytoja liepė visiškai nutraukti naudojimą, bet labai bijau , kad nenaudojant jis vėl užkils doh.gif
[/quote]
O po kiek tu gerei ta BR.As po puse tabletes geriu,nors pries tris menesius buvo normos rybose,bet gydit.liepe nenutraukti.Kazin ar nebus ir man perzemas g.gif Pasidariau profilaktiskai tyrima,sestadieni atsakymas bus.
Atsakyti

O po kiek tu gerei ta BR.As po puse tabletes geriu,nors pries tris menesius buvo normos rybose,bet gydit.liepe nenutraukti.Kazin ar nebus ir man perzemas g.gif Pasidariau profilaktiskai tyrima,sestadieni atsakymas bus.
[/quote]

Gėriau du mėnesiu po 2 tab. į dieną, dabar geriu po pusę du kartusį dieną ir palaipsniui gydytoja sakė nutaukti per dvi savaites. Bet nuolat seksiu, darysiuos tyrimus, nes jau 3 metai kaip prolaktinas mane kankina doh.gif
Atsakyti
[quote=Puk,2006 10 05, 11:58]
O po kiek tu gerei ta BR.As po puse tabletes geriu,nors pries tris menesius buvo normos rybose,bet gydit.liepe nenutraukti.Kazin ar nebus ir man perzemas g.gif Pasidariau profilaktiskai tyrima,sestadieni atsakymas bus.
[/quote]

Gėriau du mėnesiu po 2 tab. į dieną, dabar geriu po pusę du kartusį dieną ir palaipsniui gydytoja sakė nutaukti per dvi savaites. Bet nuolat seksiu, darysiuos tyrimus, nes jau 3 metai kaip prolaktinas mane kankina doh.gif
[/quote]
Labai jus cia visos po daug geriat g.gif As tik po puse tabletes geriu kas vakara,tai manau nebus labai nukrites.Jau 2 metus taip kankinuosi ir as doh.gif nusibodo juodai.Pikciausia,kad niekas nepasako kodel jis taip sokineja,o tik liepia gerti vaistus.
Atsakyti

Labai jus cia visos po daug geriat g.gif As tik po puse tabletes geriu kas vakara,tai manau nebus labai nukrites.Jau 2 metus taip kankinuosi ir as doh.gif nusibodo juodai.Pikciausia,kad niekas nepasako kodel jis taip sokineja,o tik liepia gerti vaistus.
[/quote]

O pas endokrinologa koki buvai? Jei ne, tai kuo greiciau siulyciau nueiti, nes gydaisi pasekmes, o ne priezastis - del ko tau kyla prolaktinas.
Atsakyti
[quote=Kistina,2006 10 05, 18:01]
Labai jus cia visos po daug geriat g.gif As tik po puse tabletes geriu kas vakara,tai manau nebus labai nukrites.Jau 2 metus taip kankinuosi ir as doh.gif nusibodo juodai.Pikciausia,kad niekas nepasako kodel jis taip sokineja,o tik liepia gerti vaistus.
[/quote]

O pas endokrinologa koki buvai? Jei ne, tai kuo greiciau siulyciau nueiti, nes gydaisi pasekmes, o ne priezastis - del ko tau kyla prolaktinas.
[/quote]
Na jaigu atvirai,tai nebuvau ir net nepagalvojau blush2.gif Maniau,kad ginekologe visus reikiamus tyrimus skyre,tai priezasciai suzynoti g.gif Nes ir galva sviete,kokia tai ten liauka ziurejo ir krutine sviete,nes sako gali tai buti susija.Na jaigu dabar bus padidejas prolaktinas,tai turbut reikes eiti pas endokrinologa g.gif
Atsakyti
as geriu bromkkriptina po 4 vakare,liepe po daugiau ,betas jau negaliu,pykina ziauriai
Atsakyti
[quote=Puk,2006 10 05, 11:58]
O po kiek tu gerei ta BR.As po puse tabletes geriu,nors pries tris menesius buvo normos rybose,bet gydit.liepe nenutraukti.Kazin ar nebus ir man perzemas g.gif Pasidariau profilaktiskai tyrima,sestadieni atsakymas bus.
[/quote]

Gėriau du mėnesiu po 2 tab. į dieną, dabar geriu po pusę du kartusį dieną ir palaipsniui gydytoja sakė nutaukti per dvi savaites. Bet nuolat seksiu, darysiuos tyrimus, nes jau 3 metai kaip prolaktinas mane kankina doh.gif
[/quote]
Mano prolaktinas virsijo 2 kartus norma, ir kai jau susinormalinzavo, nutraukiau, jis vel pakilo, todel geriau bromokriptina, kol pastojau,o po puse tabletes per diena geriau ir nestumo metu. Keista, kodel tavo gydytoja liepia nutraukti???
Atsakyti