Įkraunama...
Įkraunama...

Prolaktinoma

QUOTE(kristutex @ 2006 09 08, 12:26)
Sveikos mergynos.Pas mane  prolaktinas visada budavo didelis,bet pries menesi  buvo normos rybose,taciau gyditoja liepe ir toliau gerti Bromkriptina po puse tabletes.Kaip jus galvojat ar gali jis pasidaryti per zemas?Ar taip buvo kam nutike g.gif

nu ne manau nepakenks ir tuolab si vaista, tai yra tiems, kuriem prolaktinas padidejas reikia gerti tol kol busite nestuke.gif ir toliau nenutraukti, man taip sake mane gydantis gydytojas, nesvarbu, kad siuo metu mano prolaktinas normoje, taciau nestuke.gif rezultato nera, tai liepe gerti ir toliau po 2 i diena.
Atsakyti
Sveikutes, as cia gal ne i tema - bet gal kam pades...

Persileidimas buvo 7 sav. - tiesiog echoskopas nefiksavo sirdutes.
Gydziausi gal 5 m. su pertraukomis, kai jau norejosi nuleisti rankas: pirma gydytoja buvo pasiuliusi gerti bromkriptina vos ne iki gyvenimo galo. Neistveriau, nuejau pas kita, trecia... Clostilbegyta geriau gal 0,5 m., dare gimdos foto, laparaskopija, kisausi visokias zvakutes, etc., kol galiausiai pasiunte issitirti hormonu.
Buvo padidejes prolaktinas - bet man dare 2 tyrimus: PRL ir TTH. Tai buvo praejusiu metu birzeli. Gydytoja nusprende, kad is pradziu reikia sutvarkyti TTH (rode 17,4, o norma - 0,4-4,0), kuris ir gali salygoti PRL. Rezultatas: praejusiu metu lapkriti pastojau, o dabar turiu l. saunu ir sveika vaikina, kuriam dabar jau 1,5 men. Visa ta laika geriau skydliaukes hormonus, tirdavausi kas menesi ir budavo koreguojama norma. Po pastojimo dar iki 18 sav. geriau bromkriptina (cia ~ savo iniciatyva, paskaiciau aprasyme kad reikia, paskui ir gydytoja pritare, o jau veliau sake, kad be bromkriptino gal ir nebuciau isnesiojusi). L-Thyroxin/50 tebegeriu iki siol, bet su zindymu turiu problemu. Taciau tikiuosi, kad busime dideli ir sveiki ir misinukus valgydami.


Atsakyti
QUOTE(monde @ 2006 09 30, 15:44)
Sveikutes, as cia gal ne i tema - bet gal kam pades...

Persileidimas buvo 7 sav. - tiesiog echoskopas nefiksavo sirdutes.
Gydziausi gal 5 m. su pertraukomis, kai jau norejosi nuleisti rankas: pirma gydytoja buvo pasiuliusi gerti bromkriptina vos ne iki gyvenimo galo. Neistveriau, nuejau pas kita, trecia... Clostilbegyta geriau gal 0,5 m., dare gimdos foto, laparaskopija, kisausi visokias zvakutes, etc., kol galiausiai pasiunte issitirti hormonu.
Buvo padidejes prolaktinas - bet man dare 2 tyrimus: PRL ir TTH. Tai buvo praejusiu metu birzeli. Gydytoja nusprende, kad is pradziu reikia sutvarkyti TTH (rode 17,4, o norma - 0,4-4,0), kuris ir gali salygoti PRL. Rezultatas: praejusiu metu lapkriti pastojau, o dabar turiu l. saunu ir sveika vaikina, kuriam dabar jau 1,5 men. Visa ta laika geriau skydliaukes hormonus, tirdavausi kas menesi ir budavo koreguojama norma. Po pastojimo dar iki 18 sav. geriau bromkriptina (cia ~ savo iniciatyva, paskaiciau aprasyme kad reikia, paskui ir gydytoja pritare, o jau veliau sake, kad be bromkriptino gal ir nebuciau isnesiojusi). L-Thyroxin/50 tebegeriu iki siol, bet su zindymu turiu problemu. Taciau tikiuosi, kad busime dideli ir sveiki ir misinukus valgydami.

is sirdies sveikinu, norejau paklauti ar jums buvo problemu su skydliauke, ar gydytojas liepe gerti profilaktiskai, aciukas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Viltis28 @ 2006 10 01, 18:51)
is sirdies sveikinu, norejau paklauti ar jums buvo problemu su skydliauke, ar gydytojas liepe gerti profilaktiskai, aciukas blush2.gif


As pastoti ir negalejau butent del skydliaukes hormonu issibalansavimo.
Tam, kad galeciau isnesioti t.p. reikejo gerti hormonus.
Aisku cia saviveikla negalima uzsiimineti, porcijas turi nustatyti gydytojas.
Tiesa pasakius, pati dabar susimaisiau, kur kiek kartu ejau ir kas ka gyde - galbut is karto reikejo pradeti rasyti dienorasti; bet dabar jau supratau, kad jei butu pradeta nuo skydliaukes hormonu tyrimo, mano vaikas galbut jau ruostusi eiti i mokykla.
Sekmes visoms - ir nenuleiskite ranku.
Atsakyti
Merginos, atrodo mano prolaktinas visai nukrito doh.gif . Šiandien gavau atsakymą. Ribos 40,300-530,000 mIU/L, pas mane < 10,6. Du mėnesius gėriau po 2 brom.Ką daryti, gal gerti po vieną, ar visai nebegerti? g.gif Ryte buvau pasidaryti ehoskopiją, šiandien 13 ciklo diena, tačiau mano kiaušidės visai tuščios, doh.gif turbūt dėl per mažo prolaktino, kaip manot?
Atsakyti
QUOTE(Puk @ 2006 10 02, 13:25)
Merginos, atrodo mano prolaktinas visai nukrito  doh.gif . Šiandien gavau atsakymą. Ribos 40,300-530,000 mIU/L, pas mane < 10,6. Du mėnesius gėriau po 2 brom.Ką daryti, gal gerti po vieną, ar visai nebegerti? g.gif  Ryte buvau pasidaryti ehoskopiją, šiandien 13  ciklo diena, tačiau mano kiaušidės visai tuščios, doh.gif  turbūt dėl per mažo prolaktino, kaip manot?

o kas pasake, kad prolaktinas per mazas, as tai tu normu nezinau, bet jie vis skirtingai raso ir galima nesuprast. as BR geriu jau apie dvejus metus ir nors jis jau norma, taciau gydytojas liepe gerti iki teigiamo rezultato.
pas mane budavo menesiuku kai tuscios kiausides buvo, tada gydytas paskyre stimuliuotis, rezultatas buvo 3 folikulai, kurie po ovitrell susprogo ir uzaugo dar vienas,tai kad nenusimink, viskas bus gerai gal kita menesiuka jos bus pilnos ir sulauksi nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Viltis28 @ 2006 10 02, 13:48)
o kas pasake, kad prolaktinas per mazas, as tai tu normu nezinau, bet jie vis skirtingai raso ir galima nesuprast. as BR geriu jau apie dvejus metus ir nors jis jau norma, taciau gydytojas liepe gerti iki teigiamo rezultato.
pas mane budavo menesiuku kai tuscios kiausides buvo, tada gydytas paskyre stimuliuotis, rezultatas buvo 3 folikulai, kurie po ovitrell susprogo ir uzaugo dar vienas,tai kad nenusimink, viskas bus gerai gal kita menesiuka jos bus pilnos ir sulauksi nestuke.gif


Argi tai nereiškia, kad per mažas prolaktinas jei pas mane <10,6, o ribos 40,300-530,000 mIU/L. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Puk @ 2006 10 02, 15:43)
Argi tai nereiškia, kad per mažas prolaktinas jei pas mane <10,6, o ribos 40,300-530,000 mIU/L. g.gif

o kokiu budu jie skaiciuoja, nes kai man vienus tyrimus dare ten buvo daug skaiciuku, blush2.gif tik kokie neprisimenu ir buvo norma, o po kiek laiko vel dare ir ten buvo kitokie skaiciai, o atsakymas irgi NORMA, tai ir as nesuprantu, kokie skaiciai normalus ir pagal ka jie ziuri? g.gif
Atsakyti

Sveikos merginos,

man kaip ir daugeliui is jusu tenka gerti Bromokriptina. Noreciau suzinotik, kiek laiko jautet pykinima ar koki kita salutini sio vaisto poveiki. Kaip su tuo pykinimu kovojate?
As jau geriu kokias 5 dienas, bet esu visiskai nedarbinga, nuolat pykina ir jauciu silpnuma.

laukiu jusu atsakymu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Viltis28 @ 2006 10 02, 15:56)
o kokiu budu jie skaiciuoja, nes kai man vienus tyrimus dare ten buvo daug skaiciuku, blush2.gif tik kokie neprisimenu ir buvo norma, o po kiek laiko vel dare ir ten buvo kitokie skaiciai, o atsakymas irgi NORMA, tai ir as nesuprantu, kokie skaiciai normalus ir pagal ka jie ziuri? g.gif

Norma yra ta pati. Tik išreikšta įvairias matais. miU/l ir ng/ml smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Kistina @ 2006 10 02, 20:05)
Sveikos merginos,

man kaip ir daugeliui is jusu tenka gerti Bromokriptina. Noreciau suzinotik, kiek laiko jautet pykinima ar koki kita salutini sio vaisto poveiki. Kaip su tuo pykinimu kovojate?
As jau geriu kokias 5 dienas, bet esu visiskai nedarbinga, nuolat pykina ir jauciu silpnuma.

laukiu jusu atsakymu 4u.gif

Nesu gėrusi Bromokriptino, bet iš esmės reikia žiūrėti, kaip geriamas. Yra vartojimo schemos. Tai pradžia prasideda nuo pusės tabletės, o ne vienos ir dviejų, kaip daugelis pradeda.
Atsakyti
QUOTE(Kistina @ 2006 10 02, 21:05)
Sveikos merginos,

man kaip ir daugeliui is jusu tenka gerti Bromokriptina. Noreciau suzinotik, kiek laiko jautet pykinima ar koki kita salutini sio vaisto poveiki. Kaip su tuo pykinimu kovojate?
As jau geriu kokias 5 dienas, bet esu visiskai nedarbinga, nuolat pykina ir jauciu silpnuma.

laukiu jusu atsakymu 4u.gif

As kai pradejau gerti,po viena tablete,tai buvau net nualpusi.Gyditoja liepe po puse gerti kol priprasiu,bet kokia savaite tai kankinausi,o dabar jau nieko nebejauciu.As geriu einant miegoti,vakare.
Atsakyti
QUOTE(kristutex @ 2006 10 03, 12:11)
As kai pradejau gerti,po viena tablete,tai buvau net nualpusi.Gyditoja liepe po puse gerti kol priprasiu,bet kokia savaite tai kankinausi,o dabar jau nieko nebejauciu.As geriu einant miegoti,vakare.



Na, geriu as pagal instrukcijas, valgio metu. Bandziau gerti vakare, kad isvengciau pykinimo, taciau atsikelus ryte rodos gauni dviguba doze blogumo...
Gal reiktu pasiskambint gydytojai ir pasiklasut del mazesnes dozes, nes labai jau bloga nuo siu vaistu.
Atsakyti