Įkraunama...
Įkraunama...

Prolaktinoma

Sveikos mergynos.Pas mane prolaktinas visada budavo didelis,bet pries menesi buvo normos rybose,taciau gyditoja liepe ir toliau gerti Bromkriptina po puse tabletes.Kaip jus galvojat ar gali jis pasidaryti per zemas?Ar taip buvo kam nutike g.gif
Atsakyti
Na per žemas abejoju ar pasidarys nuo pusės tabletės. Tiesiog reiktų pasekti jį geriant tokią dozę.
Atsakyti
QUOTE(kristutex @ 2006 09 08, 13:26)
Sveikos mergynos.Pas mane  prolaktinas visada budavo didelis,bet pries menesi  buvo normos rybose,taciau gyditoja liepe ir toliau gerti Bromkriptina po puse tabletes.Kaip jus galvojat ar gali jis pasidaryti per zemas?Ar taip buvo kam nutike g.gif

Aš jau Brom. geriu 3 metus. Nors prolaktinas man jau susinormalizavo po pirmo mėnesio gėrimo, bet man gydytoja neleido jo nutraukti. Sakė turi gerti kol pastosi. Aš jį geriu dabar po 1 tab. į diena. Pastoviai einu pasitikriti ir jis man visada yra normos ribose. Nors nebandžiau nutraukti g.gif O gal jis man net nepakiltų.
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2006 09 07, 14:58)
Nesupratau...  g.gif
Netgi geriant Brom.? Tikrinausi prieš metus ir daugiau gyd. man neliepė tikrintis. Liepė gerti Brom. ir laukti kol pastosiu, nes visi kiti tyrimai buvo geri.  blink.gif
Negi gali būti, kad nepastoju visą šį laiką, kad prolaktinas nuolat nestebimas? doh.gif


g.gif
Kiek zinau, visada gydytojas stebi, kokia vaistu doze tau tinkama. Gali buti, kad vienos tabletes neuztenka, gali but kad uztenka net puses... Nesitikrindama nesuzinosi g.gif
Atsakyti
http://www.supermama...howtopic=109549


Čia nuoroda bromkriptino, kurį dovanoja, jei mamytė dar turi vaistukus ax.gif
gal kam prireiks g.gif


pradėsiu ir aš savo vargelius, oi kaip tas prolaktinas nervina doh.gif
vis stebėti ir stebėti doh.gif
Atsakyti
sveikos mergytės

norėjau paklaust ar kas darėsi prolaktino tyrimą aids centre? jei taip, ar gydytojai nekėlė abejonių nurodytos ribos?

vakar buvau pas gydytoją Visockienę, ji pažiūrėjus prolaktino tyrimo rezultatą pasakė kad kažkokios keistos ribos ir pagal ją prolaktino šiek tiek per daug.....
( mano tyrimų rezultatas PRL 546,6 uIU/mol [ 10.10 - 9900] ; čia aids centre )

na man tos ribos irgi pasirodė keistokos, tai kai buvau aids centre pasiklausiau, atsakė kad viskas čia gerai...
Gydytoja išrašė man to bromkriptino. aišku, lyginant su Jūsų geriamom dozėm, tai man paskirtoji juokingai maža vieną kartą dienoj po 0,5 tabletės gert 14 dienų po to kartoti tyrimą..... jei kartais pastočiau, nenutraukt to vaisto.

na vakar buvau rami, bet šiandien velnias žino, ko pradėjau nerimauti.... galvoju, o kas jeigu vis dėl to tas prolaktinas normos ribose (dariau ir pliklinikoj tada buvo 381,6 mU/L aukš. riba 511) ar nepakenks?

na gal perdaug nerimauju..... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Domenika: 19 rugsėjo 2006 - 11:41
Gali būti, kad pas juos kitaip daro ir ribos kitos. Bet reikia tiksliai išsiaiškinti.
Atsakyti
Merginos, kaip manote ar vertėjo daryti stimuliacijas jeigu prolaktinas buvo padidėjęs 2,5 karto. Gydytoja išrašė žolinius vaistus Mastodynon. Prieš vartojimą buvo 37, norma 25, o po trijų mėnesių vartojimo jau 61.Nepatikrinus darė stimuliacijas. Per pirmą užaugo vienas, per antrą - 3 folikulai, tačiau nieko gero.
Ar galėjo turėti įtakos stimuliacijų sėkmingumui padidėjęs prolaktinas?
Atsakyti
QUOTE(Puk @ 2006 09 27, 13:48)
Merginos, kaip manote ar vertėjo daryti stimuliacijas jeigu prolaktinas buvo padidėjęs 2,5 karto. Gydytoja išrašė žolinius vaistus Mastodynon. Prieš vartojimą buvo 37, norma 25, o po trijų mėnesių vartojimo jau 61.Nepatikrinus darė stimuliacijas. Per pirmą užaugo vienas, per antrą - 3 folikulai, tačiau nieko gero.
Ar galėjo turėti įtakos stimuliacijų sėkmingumui padidėjęs prolaktinas?

Taip, padidėjęs prolaktinas slopina ovuliaciją. Todėl stimuliacija, IUI ar IVF turi būti kombinuoti su bromokriptinu.
Atsakyti
Puk, tai galėjo turėti įtakos. Kol prolatinas ne normoj, praktiškai galima nieko nedaryti.
Atsakyti
Merginos, ar kam nors yra skyrę prolaktinui mažinti žolinius vaistus Mastodynon, nes praradau pasitikėjimą savo gydytoja, nes manau kad netinkamais vaistais mane gydė. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Puk @ 2006 09 27, 14:57)
Merginos, ar kam nors yra skyrę prolaktinui mažinti žolinius vaistus Mastodynon, nes praradau pasitikėjimą savo gydytoja, nes manau kad netinkamais vaistais mane gydė.  verysad.gif

Mastodynon yra skiriamas gydyti neženkliai padidėjusį prolaktiną.
Atsakyti