Įkraunama...
Įkraunama...

Prolaktinoma

Viotinola, sveikinu!
Paskaiciau as cia, paskaiciau ir nuotaika nukrito zemiau nulio. Itariu, kad prie mano negerumu prisidejo dar vienas. O iki siol ramiai sau gyvenau, net neitariau, kad tos iskyros is krutu turi tokias pasekmes. Siaip nepastoju jau seniai, o tas iskyras pastebejau mazdaug pries metus. Ir net zinau kas jas, bjaurybes issauke. Apie 1.5 metu teko vartoti antidepresantus, tai po to ir pasirode. As ir galvoju, kodel tas mano gydytojas vis klausdavo ar ciklas neissireguliavo. Kosmaras!
Nors man nei galva skauda, nei anksciau labai skaudedavo, nei krutine neskauda ir ciklas gan normalus. Reiks butinai pasidaryt tyrimus. Na, kosmaras ir tiek g.gif
Atsakyti
As tai nesuprantu ,pas mane PRL tai pakyla ,tai krenta .
Atsakyti
Prince, nieko nuostabaus. Toks jau jis yra, reikia pastoviai stebėti.
Atsakyti
sveikos mergytes,
gal zinote kokios yra prolaktino normos? pas mane sake padidejes, del ko liepe gerti bromkriptina. kas tai yra ta prolaktinoma ....?
Atsakyti
QUOTE(dynka @ 2006 09 05, 21:08)
Viotinola, sveikinu!
Paskaiciau as cia, paskaiciau ir nuotaika nukrito zemiau nulio. Itariu, kad prie mano negerumu prisidejo dar vienas. O iki siol ramiai sau gyvenau, net neitariau, kad tos iskyros is krutu turi tokias pasekmes. Siaip nepastoju jau seniai, o tas iskyras pastebejau mazdaug pries metus. Ir net zinau kas jas, bjaurybes issauke. Apie 1.5 metu teko vartoti antidepresantus, tai po to ir pasirode. As ir galvoju, kodel tas mano gydytojas vis klausdavo ar ciklas neissireguliavo. Kosmaras!
Nors man nei galva skauda, nei anksciau labai skaudedavo, nei krutine neskauda ir ciklas gan normalus. Reiks butinai pasidaryt tyrimus. Na, kosmaras ir tiek g.gif

Nieko nuostabaus. Nuo antidepresantų PRL kaip tik pakyla. Todėl galite nusiraminti. Po kiek laiko viskas susireguliuos savaime, kai praeis antidepresantų poveikis.
Atsakyti
Mergaites ar glai buti kad mano PRL yra pakiles,nes man antra cikla t.y.14 c.d. skauda spenelius doh.gif
Atsakyti
QUOTE
sveikos mergytes,
gal zinote kokios yra prolaktino normos? pas mane sake padidejes, del ko liepe gerti bromkriptina. kas tai yra ta prolaktinoma ....?

Jei gerai pamenu vienais matavimo vnt iki 25, kitais iki rodos 511. Bet tiksliai negaliu pasakyti. Pasiziurek, man rodos cia merginos jau apie tai kalbejo, gal rasi.
Vickyaciu, kad bandai nuraminti mane smile.gif , bet vis tik eisiu tyrimus darytis. Gal PRL pas mane visad auksciau normos buvo, tik niekad nesitikrinau. O tie antidepresantai tik 'isryskino' pozymius. Butu is tikruju labai neblogai, jei tik tokia nepastojimo priezastis, nes as jau nusiteikiau, kad reiks ilgai ilgai ieskoti.
Geros dienos, mergaites!
Atsakyti
Viotinola, aūūū.... kaip tavo nestuke.gif , ar viskas gerai ?
Atsakyti
QUOTE(Prince @ 2006 09 06, 06:32)
As tai nesuprantu ,pas mane PRL tai pakyla ,tai krenta .

Nesupratau... g.gif
Netgi geriant Brom.? Tikrinausi prieš metus ir daugiau gyd. man neliepė tikrintis. Liepė gerti Brom. ir laukti kol pastosiu, nes visi kiti tyrimai buvo geri. blink.gif
Negi gali būti, kad nepastoju visą šį laiką, kad prolaktinas nuolat nestebimas? doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kozete: 07 rugsėjo 2006 - 15:09
Prince, matyt per ovuliaciją skauda.
Atsakyti
QUOTE(Zajončku @ 2006 09 07, 14:09)
Viotinola, aūūū.... kaip tavo  nestuke.gif , ar viskas gerai ?

Dar nežinau blush2.gif Pas gydytojai pirmadienį skambinsiuos, nes liepė po dviejų savaičių atvažiuoti. Tikiuosi, kad viskas bus gerai smile.gif

QUOTE(Kozete @ 2006 09 07, 14:58)
Nesupratau...  g.gif
Netgi geriant Brom.? Tikrinausi prieš metus ir daugiau gyd. man neliepė tikrintis. Liepė gerti Brom. ir laukti kol pastosiu, nes visi kiti tyrimai buvo geri.  blink.gif
Negi gali būti, kad nepastoju visą šį laiką, kad prolaktinas nuolat nestebimas? doh.gif

Keista, aš tyrimus dažnai dariausi , o pagal jų rezultatus skirdavo dozę.
Atsakyti
Viotinola laikau didelius kumstukus uz tave ir tavo nestuke.gif
Kai turesi naujienu duok zinot.
Atsakyti