Įkraunama...
Įkraunama...

Prolaktinoma

Ačiū 4u.gif .
Prince, o tu pas kokią gydytoją vaikštai? Ir dar įdomu būtų žinoti, ar nebūna tau bloga nuo BR? Aš nors ir geriu po 1 tabl. per dieną po valgio - organizmas nepripranta, jaučiu papykinimą verysad.gif .
Atsakyti
QUOTE(ritusia @ 2006 03 06, 20:19)
Ačiū  4u.gif .
Prince, o tu pas kokią gydytoją vaikštai? Ir dar įdomu būtų žinoti, ar nebūna tau bloga nuo BR? Aš nors ir geriu po 1 tabl. per dieną po valgio - organizmas nepripranta, jaučiu papykinimą  verysad.gif .

Manes nepykina,tik ankščiau kai gerdavau po 4 tabl..Žinau kad kitas pykina,betmanau tai praeis.Aš einu Klaipedoje i Vk.Bandyk gerti vakare.Aš tai geriu vakare
Atsakyti
as irgi turiu ta beda, padidejusi prolaktina ir vis itariama prolaktinoma.
visi negerumai prasidejo mazdaug pries 8m, kai po didelio streso, teko naudoti anidepresantus. praejus kuriam lailui kai jau vaistu nevartojau ir jauciausi lyg ir neblogai pastebejau isskyras is krutu. dar negrei kreipiausi pas medikus.
tuo metu mokiausi vilniuje, tad pirma karta mane tyre santariskese. pasake, kad prolaktinas padidintas, bet Kt daryti nereikia, paskyre mastodyn ir parlodeli po 1/2 tabletes ir del visa ko nusiunte pas onkologus.
o kaip buvo baisu...taciau ten atliko krutu Ro'' ir pasake, kad esu sveika. bet as sugeriau vaistukus, man pagerejo ir pamirsau savo beda 6m.
paumejima vel isprovokavo stresas ir didelis darbo kruvis bei pervargimas, jau siuo metu ir financines galimybes buvo kitos, tad emiausi tyrimu. skaudejo galva, krutis, mirgedavo akyse, padidejo svoris ir toliau buvo daug isskyru is krutu.
privaciam ginekologijos kabinete atliko PR, jis buvo padidejes, patare kreiptis pas endokrinologus . cia vel viskas is pradziu, kraujo tyrimai, galvos KT, BMR.
isvada- hipofizes mikroadenoma.
paliko stebejimui, dave vilties kad pastosiu. ir nors metu man jau nemazai ir ta mintis, kad neturesiu leliuku daznai kankina, tiesiog nerandu tokio kas noretu su manim ta leliu turet. blush2.gif
tai taip ir gyvenu tiesiog su diagnoze.
Atsakyti
Skaitau ir nerandu žodžių... nei kaip paguosti, nei ką linksmesnio pasakyti. unsure.gif Manau, kad nėra to blogo, kas neišeitų į gerą. Neliūdėk, aplink tiek daug žmonių, o kiek jų, tiek ir įvairių bėdų verysad.gif . Likimas žiaurokas, bet sako neskiria žmogui tiek, kiek negalėtų pakelti. g.gif . O tas, kas irgi norėtų leliuko - tikrai yra, gal dar nesusimatėt wub.gif .
Atsakyti
QUOTE(gaga99 @ 2006 03 06, 21:51)
as irgi turiu ta beda, padidejusi prolaktina ir vis itariama prolaktinoma.
visi negerumai prasidejo mazdaug pries 8m, kai po didelio streso, teko naudoti anidepresantus. praejus kuriam lailui kai jau vaistu nevartojau ir jauciausi lyg ir neblogai pastebejau isskyras is krutu. dar negrei kreipiausi pas medikus.
tuo metu mokiausi vilniuje, tad pirma karta mane tyre santariskese. pasake, kad prolaktinas padidintas, bet Kt daryti nereikia, paskyre mastodyn ir parlodeli po 1/2 tabletes ir del visa ko nusiunte pas onkologus.
o kaip buvo baisu...taciau ten atliko krutu Ro'' ir pasake, kad esu sveika. bet as sugeriau vaistukus, man pagerejo ir pamirsau savo beda 6m.
paumejima vel isprovokavo stresas ir didelis darbo kruvis bei pervargimas, jau siuo metu ir financines galimybes buvo kitos, tad emiausi tyrimu. skaudejo galva, krutis, mirgedavo akyse, padidejo svoris ir toliau buvo daug isskyru is krutu.
privaciam ginekologijos kabinete atliko PR, jis buvo padidejes, patare kreiptis pas endokrinologus . cia vel viskas is pradziu, kraujo tyrimai, galvos KT, BMR.
isvada- hipofizes mikroadenoma.
paliko stebejimui, dave vilties kad pastosiu. ir nors metu man jau nemazai ir ta mintis, kad neturesiu leliuku daznai kankina, tiesiog nerandu tokio kas noretu su manim ta leliu turet. blush2.gif
tai taip ir gyvenu tiesiog su diagnoze.

Na tikrai, sunku rasti paguodos žodžių, bet yra žmonių, kurie ir su didesnėmės nelaimėmis susitaiko, o kartais ta nelaimė atneša didžiulę laimę. Kas ten žino kaip bus, bet tiems, kurie kenčia, manau, vienokiu ar kitokiu būdu turi būti atlyginta. Visokeriopos tau sekmės. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos. Gal kuri nors konsultavotės. Kokiom dozėm ir kiek laiko reikia gerti BR po pastojimo?
Atsakyti
Zinau ,kad nutraukti negalima,bet del tokio dalyko reikia su gydytoja konsultuotis
Atsakyti
QUOTE(larisa @ 2006 03 07, 19:39)
Sveikos merginos. Gal kuri nors konsultavotės. Kokiom dozėm ir kiek laiko reikia gerti BR po pastojimo?


Man tai visad gydytoja sako, kad jei pastočiau, reikėtų tokiom pat dozėm BR vartot kaip ir prieš pastojimą. Bet geriau paklausk savo gydytojos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ritusia @ 2006 03 06, 20:07)
Aš jau 6 IUI dariausi ir žinau, kad lygiai taip pat laukiau ir galvojau ir begalo optimistė buvau tuos 5 kartus, bet išėjo toks šnipštas verysad.gif .


man tik 8 IUI buvo sekmingas thumbup.gif
QUOTE(larisa @ 2006 03 07, 19:39)
Sveikos merginos. Gal kuri nors konsultavotės. Kokiom dozėm ir kiek laiko reikia gerti BR po pastojimo?

man buvo rekomenduota is kart nutraukti. geriau po 1.5 tabl iki nestuke.gif
Atsakyti


man buvo rekomenduota is kart nutraukti. geriau po 1.5 tabl iki nestuke.gif
[/quote]
O kiek laiko gėrei BR kol pastojai?
O kai nutraukei iškart BR nebuvo gresiančio?
Aš tai neko nebesuprantu. Daktarė man taip pat liepė iškart nutraukti kai pastosiu, bet merginos man čia sako ,kad negalima. Dabar aš BR geriu po 1tab. 1 kart dienoj.
Jau 2kartus daktarės klausiau, negi reikės dar ir trečiakart klaust. Aišku ji vėl man pasakys tą patį. Nors dar nesilaukiu , bet vistiek domiuosi, kad žinočiau ką daryt jei įvyks stebuklas.
Atsakyti
Dėl nutraukimo BR po pastojimo man endokrinologė aiškino taip (kartoju), anksčiau BR leisdavo gerti nėščiosioms, dabar ne. Tipo dėl galimų apsigimimų. O ginekologė pasakė, kad pas ją gimdė ne viena su BR ir vaikučiai buvo sveiki.
Papildyta:
Larisa, pabandyk paklausti kitos gydytojos nuomonės.
Atsakyti
QUOTE(Viotinola @ 2006 03 09, 09:51)
Dėl nutraukimo BR po pastojimo man endokrinologė aiškino taip (kartoju), anksčiau BR leisdavo gerti nėščiosioms, dabar ne. Tipo dėl galimų apsigimimų. O ginekologė pasakė, kad pas ją gimdė ne viena su BR ir vaikučiai buvo sveiki.
Papildyta:
Larisa, pabandyk paklausti kitos gydytojos nuomonės.

Tai kuom tiketi blink.gif
Atsakyti