Įkraunama...
Įkraunama...

Prolaktinoma

QUOTE(juratte @ 2006 08 10, 11:20)
pas mane padidejes prolaktinos kiekis, esu nescia 6 savaites, ir krutineje atsirado priespienis, jokiu vaistu negeriu, nezinau ka daryt prolaktinos kiekis 680.7. Pastojau negerdama jokiu vaistu o pries tai visus metus geriau bromokriptina, dariau viena stimuliacija, ir nieko, o pora menesiu nutraukiau visus vaistus ir pastojau, bet va prolaktino per daug, daktare sake kad nieko negerciau, jei jau pastojau be vaistu. g.gif  Pirma savo leliuka ir sunkiai susilaukiau, geriau bromokriptina iki pat gimdymo, tai dabar pasimeciau ir nezinau ka daryt ar nepakenks man, jei per daug prolaktino?????


Juratte, aš tiesą sakant nežinau, ar begali pakenkti, kai nėštumui jau 6 savaitės. Kiek žinau padidėjęs prolaktino kiekis gali sukelti persileidimą ankstyvam nėštume, tačiau nežinau, ar 6 savaitės dar pakliūna į kritinį laiką.
Tau labai praverstų endokrinologo konsultacija (aišku tik tuo atveju, jei gydytoja nėra pakankamai patyrusi nevaisingumo gydyme, jei patyrusi - tiesiog pasikliauk ja). Galbūt vertėtų pabandyti pakliūti konsultacijai pas gyd. Klimą Eugenijos klinikoj - kontaktai yra www.ginekologas.lt (jis priima ir ne privačiai, tačiau ten gali tekti tau lukterti kol pakliūsi). Arba gali pabandyti skubiai kreiptis į bet kurią kitą nevaisingume besispecializuojančią kliniką - Bogdanskienės vaisingumo centrą (www.fertility.lt) arba Vaisingumo kliniką (www.vaisingumas.lt).
Čia viskas Vilniuj. Neatkreipiau dėmesio kokiam tu mieste.
Atsakyti
QUOTE(jurgjtaaa @ 2006 08 09, 19:18)
Gali buti ,jei prolaktinas didelis gali ir galva paskaudeti.Kai mano prolaktinas buvo 6000ir pradejau gerti bromokriptina ziauriai skaudejo,o dabar tik kartais uzeina.Cia mano nuomone.

g.gif man irgi dažnai skaudėdavo galvą.
Atsakyti
as lankausi pas daktare Usoniene, mat buvo sunku susilaukti pirmo vaikelio, susilaukem tik po triju pastangu metu pas daktare Usoniene, tai kai suzinojau kad laukiuosi ten vel nuejau, pasitikiu as ta gydytoja, tik siaip kazkaip neramu pasidare kai pamaciau kad priespienio yra g.gif
Atsakyti
QUOTE(juratte @ 2006 08 10, 16:57)
as lankausi pas daktare Usoniene, mat buvo sunku susilaukti pirmo vaikelio, susilaukem tik po triju pastangu metu pas daktare Usoniene, tai kai suzinojau kad laukiuosi ten vel nuejau, pasitikiu as ta gydytoja, tik siaip kazkaip neramu pasidare kai pamaciau kad priespienio yra g.gif


Tai žinok, jei tau taip sakė Usonienė, tai tikrai nusiramink.
Atsakyti
QUOTE(juratte @ 2006 08 10, 11:20)
pas mane padidejes prolaktinos kiekis, esu nescia 6 savaites, ir krutineje atsirado priespienis, jokiu vaistu negeriu, nezinau ka daryt prolaktinos kiekis 680.7. Pastojau negerdama jokiu vaistu o pries tai visus metus geriau bromokriptina, dariau viena stimuliacija, ir nieko, o pora menesiu nutraukiau visus vaistus ir pastojau, bet va prolaktino per daug, daktare sake kad nieko negerciau, jei jau pastojau be vaistu. g.gif  Pirma savo leliuka ir sunkiai susilaukiau, geriau bromokriptina iki pat gimdymo, tai dabar pasimeciau ir nezinau ka daryt ar nepakenks man, jei per daug prolaktino?????

Juratte,as geriau bromokriptina ir pastojau,nuvaziavau pas edorinologus ir man uzdraude gerti vaistus,taciau as visa nestuma buvau stebima,kiekviena menesi dare prolaktino tyrimus.Nestumas praejo gerai,tik daktarai liepe gimdyti Kauno klinikos,jei kas nors atsitiktu,viskas bagesi laimingai.Nenusimink,viskas bus gerai 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
Aciu merginos uz atsakymus, as ir labai tikiu kad viskas bus gerai, labai jau lauktas sitas leliukas nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2006 08 10, 18:08)
Tai žinok, jei tau taip sakė Usonienė, tai tikrai nusiramink.


Pritariu, svarbiausia nusiraminti ir pasitiketi gydytoja 4u.gif . Man irgi prolaktinoma. Endokrinologas pataria sekti prolaktino kieki kraujyje kiekviena menesi. Nestumo metu leidziama jo norma yra labai didele. Jei ir ja perzengs, tuomet rekomenduojamas bromkriptinas nepriklausomai nuo nestumo laiko. Rizikingiausia, zinoma, pati pradzia. O priespienio nestumo metu gali atsirasti bet kuriai moteriai. Nepergyvenk. As nesioju jau antra mazuli, o galaktoreja (skystis is krutu) turiu pastoviai - tiek nescia, tiek nenescia.
Atsakyti
QUOTE(Linux @ 2006 08 24, 15:11)
Pritariu, svarbiausia nusiraminti ir pasitiketi gydytoja  4u.gif . Man irgi prolaktinoma. Endokrinologas pataria sekti prolaktino kieki kraujyje kiekviena menesi. Nestumo metu leidziama jo norma yra labai didele. Jei ir ja perzengs, tuomet rekomenduojamas bromkriptinas nepriklausomai nuo nestumo laiko. Rizikingiausia, zinoma, pati pradzia.  O priespienio nestumo metu gali atsirasti bet kuriai moteriai. Nepergyvenk. As nesioju jau antra mazuli, o galaktoreja (skystis is krutu) turiu pastoviai - tiek nescia, tiek nenescia.

Ar didelis buvo PRL kiekis? Po abrazijos praėjo jau 7 mėnesiai, geriu dabar 5 tabl per dieną, kaip nepastoju, taip nepastoju verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Viotinola @ 2006 08 24, 22:14)
Ar didelis buvo PRL kiekis? Po abrazijos praėjo jau 7 mėnesiai, geriu dabar 5 tabl per dieną, kaip nepastoju, taip nepastoju  verysad.gif


console.gif
Mano prolaktino kiekis normaliomis salygomis, negeriant vaistu, buna apie 1400 (leitina riba ~650). Is pradziu ir as gerdavau net po 6 tabl. per diena doh.gif . Paskui meciau (nereikai imti blogo pavyzdzio is manes). Pirma karta pastojau per 2 metus, antra karta - per pusmeti. Be vaistu rolleyes.gif Gydytoja sako, kad tai neimanoma, ejimas pries gamta, stebuklas. O man visvien - svarbu gi rezultatas thumbup.gif Bet prolaktino kieki nestumo metu seka kiekviena menesi. jei tik perzengtu ribas, is karto skirtu vaistus.
Atsakyti
QUOTE(Linux @ 2006 09 05, 10:50)
console.gif
Mano prolaktino kiekis normaliomis salygomis, negeriant vaistu, buna apie 1400 (leitina riba ~650). Is pradziu ir as gerdavau net po 6 tabl. per diena  doh.gif . Paskui meciau (nereikai imti blogo pavyzdzio is manes). Pirma karta pastojau per 2 metus, antra karta - per pusmeti. Be vaistu  rolleyes.gif Gydytoja sako, kad tai neimanoma, ejimas pries gamta, stebuklas. O man visvien - svarbu gi rezultatas  thumbup.gif Bet prolaktino kieki nestumo metu seka kiekviena menesi. jei tik perzengtu ribas, is karto skirtu vaistus.

thumbup.gif galų gale vėl pastojau. Kai telefonu pranešiau savo ginekologei, kažkaip jos balse pasigirdo (bent jau man) labai nustebės, o paskui nieko nežadantis balsas. Bromokriptiną geriu ir dabar. Anotacijose rašome, kad iki 8 sav galima. Tai kitą savaitę keliausiu pas endokrinologą, jei mano lelius sėkmingai vystysis.
Tiesa BR mažinu po 0,5 tabl. Savaitę jau geriu 4,5 tabl, nuo trečiadienio po 4. Bijau vėl staiga nutraukti... Taigi teks pasikonsultuoti su endokrinologu.
Atsakyti
Na matai, o visai neseniai labai pergyvenai del nepastojimo, dabar svarbu, kad viskas butu gerai.
Dabar saugok save ir butinai pasikonsultuok su gyd.
Linkiu sekmes tau is visos sirdies wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Zajončku @ 2006 09 05, 18:38)
Na matai, o visai neseniai labai pergyvenai del nepastojimo, dabar svarbu, kad viskas butu gerai.
Dabar saugok save ir butinai pasikonsultuok su gyd.
Linkiu sekmes tau is visos sirdies  wub.gif

Ačiū , Zajončku. Kelias dar tolimas iki finišo....
Atsakyti