Įkraunama...
Įkraunama...

Prolaktinoma

QUOTE(jurgjtaaa @ 2006 08 08, 17:15)
Sveika,man visai nepatinka bromokriptinas,as geriu vaistus vakare,nes jei isgeriu diena negaliu paeiti bloga ,silpna ir norisi tik gulet.Tad viena tablete isgeriu ryte,o 4 vakare.Kitu vaistu as negeriau,man nebuvo israsyti.Ar tau dare kokius nors tyrimus,kad prolaktinas sokineja,pas kokius daktarus buvainuejus?

Na kaip jus tiek daug tableciu to bromokr.galit gerti.As tai gerdavau po 1,bet buvau net nualpusi.Tai gyd.liepe po puse gerti.
Atsakyti
QUOTE(kristutex @ 2006 08 08, 17:50)
Na kaip jus tiek daug tableciu to bromokr.galit gerti.As tai gerdavau po 1,bet buvau net nualpusi.Tai gyd.liepe po puse gerti.

Tai dar cia nieko,man liepe neurochirurgas gerti 8 tabletes per diena,bet man uztenka ir 5 tab
Atsakyti
QUOTE(jurgjtaaa @ 2006 08 08, 18:03)
Tai dar cia nieko,man liepe neurochirurgas gerti 8 tabletes per diena,bet man uztenka ir 5 tab

Nesuprantu g.gif Tai kaip tu nealpsti?Kiek as zynau,tai jis juk spaudyma labai numusa g.gif
Atsakyti
As uz tai ir geriu beveik visus vaistus nakciai.
Atsakyti
QUOTE(jurgjtaaa @ 2006 08 08, 18:12)
As uz  tai ir geriu beveik visus vaistus nakciai.

As irgi geriu nakciai,bet kai atsikeliu ryte,tai net akyse tamsu,kaip negera nuo jo buna.Tai pirma geriu kava lovoje biggrin.gif ,o tik po to keliuosi.Matai mano ir taip labai zamas spaudymas,gal del to man taip nuo jo negera buna. g.gif
Atsakyti
Tiesa pasakius nezinau kodel as tiek galiu isgerti tab,gal todel ,kad jau beveik 3 metus geriu.As isviso negaliu gerti jokiu tab,mane pykina,tas tad man ir pacias sunku isgerti,butu gerai jei israsytu kokiu nors leidziamu
Atsakyti
Bromokriptiną man geriau gerti ryte, nors mano spaudimas ir taip žemas. Vaikštau truputį pridusus, bet nieko. O jei vakare didesnę dozę geriu, tai naktį blogai miegu.
Atsakyti
turbut priklauso nuo organizmo,kiekvienam skirtingai organizmasa sureaguoja i bromokriptina
Atsakyti
As tai geriu vakare,kai jau einu miegoto.anksciau dalindavau per puse yte ir vakare.bet as tai nejauciu nieko.Tik paskutiniu metu galva skauda ,kazi gal nuo PRL nesuprantu g.gif
Atsakyti
Gali buti ,jei prolaktinas didelis gali ir galva paskaudeti.Kai mano prolaktinas buvo 6000ir pradejau gerti bromokriptina ziauriai skaudejo,o dabar tik kartais uzeina.Cia mano nuomone.
Atsakyti
QUOTE(jurgjtaaa @ 2006 08 09, 19:18)
Gali buti ,jei prolaktinas didelis gali ir galva paskaudeti.Kai mano prolaktinas buvo 6000ir pradejau gerti bromokriptina ziauriai skaudejo,o dabar tik kartais uzeina.Cia mano nuomone.

Nu va kad kai buvo didelis apie 1000tai lyg nelabai skaudedavo,bet dabar taip itartinai skauda.Bijau kad nebutu uzkiles
Atsakyti
pas mane padidejes prolaktinos kiekis, esu nescia 6 savaites, ir krutineje atsirado priespienis, jokiu vaistu negeriu, nezinau ka daryt prolaktinos kiekis 680.7. Pastojau negerdama jokiu vaistu o pries tai visus metus geriau bromokriptina, dariau viena stimuliacija, ir nieko, o pora menesiu nutraukiau visus vaistus ir pastojau, bet va prolaktino per daug, daktare sake kad nieko negerciau, jei jau pastojau be vaistu. g.gif Pirma savo leliuka ir sunkiai susilaukiau, geriau bromokriptina iki pat gimdymo, tai dabar pasimeciau ir nezinau ka daryt ar nepakenks man, jei per daug prolaktino?????
Atsakyti