Įkraunama...
Įkraunama...

Prolaktinoma

Jurgitaaa, man rekomenduojama operacija butent hipofizės adenomos. Kaip savijauta po to parazito iškrapštymo? Ar operacija sutvarkė prolaktiną?
Atsakyti
QUOTE(Viotinola @ 2006 08 04, 03:07)
Jurgitaaa, man rekomenduojama operacija butent hipofizės adenomos. Kaip savijauta po to parazito iškrapštymo? Ar operacija sutvarkė prolaktiną?

Sveika,man po operacijos praejo beveik 2 metai,o pati operacija praejo gerai.Auglys buvo prie pat miego arterijos,tai siek tiek rizikos buvo,bet dziaugiuosi kad viskas baigesi gerai.Po operacijos jauciausi nekaip,nes man ta parazita iskrapste per nosi,tai tris paras negalejau kvepuoti normaliai,o siaip viskas palyginti gerai.Prolaktinas buvo pries operacija buvo apie 2000,o po operacijos mazdaug 300.kai jis pasidare toks mazas as pastojau.Per 9 nestumo menesius auglys man ataugo toje pacioje vietoje ir tokio pat dydzio,o prolaktinas liko apie 400.Siaip nesigailiu,jei nebuciau rizikavus dabar sunelio netureciau.Kurioj vietoj pas tave jis yra,kaip zada operuoti ir kuriam mieste?Mane operavo klinikose Kaune,gydytojas Danilevicius.
Atsakyti
QUOTE(jurgjtaaa @ 2006 08 04, 19:09)
Sveika,man po operacijos praejo beveik 2 metai,o pati operacija praejo gerai.Auglys buvo prie pat miego arterijos,tai siek tiek rizikos buvo,bet dziaugiuosi kad viskas baigesi gerai.Po operacijos jauciausi nekaip,nes man ta parazita iskrapste per nosi,tai tris paras negalejau kvepuoti normaliai,o siaip viskas palyginti gerai.Prolaktinas buvo pries operacija buvo apie 2000,o po operacijos mazdaug 300.kai jis pasidare toks mazas as pastojau.Per 9 nestumo menesius  auglys man ataugo toje pacioje vietoje ir tokio pat dydzio,o prolaktinas liko apie 400.Siaip nesigailiu,jei nebuciau rizikavus dabar sunelio netureciau.Kurioj vietoj pas tave jis yra,kaip zada operuoti ir kuriam mieste?Mane operavo  klinikose Kaune,gydytojas Danilevicius.

PRL man pavyksta numušti iki 860 kažkur. Dariausi tik vieną magnetinį rezonansą, todęl nelabai žinau ar augliukas auga (buvo 7 mm skersmens). Esu iš Kauno, lankausi pas Grudzinskienę. Ji aiškino, kad tas bjaurybė po smegenimis kažkaip, bet kur tiksliau nepasakė.
Atsakyti
QUOTE(Viotinola @ 2006 08 04, 21:34)
PRL man pavyksta numušti iki 860 kažkur. Dariausi tik vieną magnetinį rezonansą, todęl nelabai žinau ar augliukas auga (buvo 7 mm skersmens). Esu iš Kauno, lankausi pas Grudzinskienę. Ji aiškino, kad tas bjaurybė po smegenimis kažkaip, bet kur tiksliau nepasakė.

As lankausi pas endokriologe,kuri mane nusiunte pas neurochirurga Danileviciu,jis paziurejo mano magneto nuotraukas,rado prie 5 mm augliuka ir pasiule issioperuoti.As nenorejau gerti vaistus ir ziauriai norejau pastoti,tai sutikau.Danilevicius kol kas vienintelis gydytojas kuris operuoja per nosi Kaune.As pati esu is Marijampoles,tai vaziavau tiesiai i klinikas.Ar tau sake ka nors apie pacia operacija ir ar uzsimine kada noretu operuoti?
Atsakyti
Gydytoja nelabai nori leisti mane operuoti. Sako bandysim vaistais, o paskui jei nepadės - pjausim. Dabar geriu Bromokriptiną, bet yra dar vienas brangus vaistas Dostinex atrodo. Bet ji sakė, jei noriu greičiau, tai tik operacija. O dar komplikacijų krūvą pavarė, tai išsigandau.
Buvau pastojusi, bet praradau lelka, sako, kad nuo vaistų nutraukimo. Bet kas ten žino, gal infekcija, o gal kokio hormono trūkumas. PRL tuo momentu buvo apie 800. Noriu vaiko, bet bijau ryžtis operacijai. Pas kokią endokrinologę lankeisi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viotinola: 04 rugpjūčio 2006 - 20:57
QUOTE(Viotinola @ 2006 08 04, 21:54)
Gydytoja nelabai nori leisti mane operuoti. Sako bandysim vaistais, o paskui jei nepadės - pjausim. Dabar geriu Bromokriptiną, bet yra dar vienas brangus vaistas Dostinex atrodo. Bet ji sakė, jei noriu greičiau, tai tik operacija. O dar komplikacijų krūvą pavarė, tai išsigandau.

As irgi geriu Bromkriptina po 5 tabletes per diena,bet tiesa paskius man jau pradeda skaudeti skrandi[sie vaistai kenkia skrandziui],jei nepaslaptis kokois komplikacijos?
Atsakyti
QUOTE(jurgjtaaa @ 2006 08 04, 21:00)
As irgi geriu Bromkriptina po 5 tabletes per diena,bet tiesa paskius man jau pradeda skaudeti skrandi[sie vaistai kenkia skrandziui],jei nepaslaptis kokois komplikacijos?

Kol kas skrandžiui poveikio nejaučiu. Geriu po 4, bet kel reikia iki 6. Kokiu intervalu geri vaistus? Komplikacijos: vandenė ar panašiai, hormonų išbalansavimas ir dar visokių baisybių doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Viotinola @ 2006 08 04, 21:54)
Gydytoja nelabai nori leisti mane operuoti. Sako bandysim vaistais, o paskui jei nepadės - pjausim. Dabar geriu Bromokriptiną, bet yra dar vienas brangus vaistas Dostinex atrodo. Bet ji sakė, jei noriu greičiau, tai tik operacija. O dar komplikacijų krūvą pavarė, tai išsigandau.
Buvau pastojusi, bet praradau lelka, sako, kad nuo vaistų nutraukimo. Bet kas ten žino, gal infekcija, o gal kokio hormono trūkumas. PRL tuo momentu buvo apie 800. Noriu vaiko, bet bijau ryžtis operacijai. Pas kokią endokrinologę lankeisi?

As lankausi pas Jonikiene,savotiska gydytoja bet man patinka,griezta ir savo darba atlieka gerai.As irgi turejau persileidima,kaip man sake,kad nustojo vystytis vaisius,nestumas buvo 3 men,o vaisius 1 men.Kai pastojau su antru vaikuciu buvo praeje vos 3 men po operacijos ir iskarto nustojau gerti vaistus.visa nestuma lankiausi klinikose pas endokrinologus ir ginekologus,be to daktarai patare gimdyti klinikose ,nes ten visi reikalingi gydytojai jei reiktu.As vel rysciausi operacijai, bet dabar neoperuoja nezinau kodel.
Papildyta:
QUOTE(Viotinola @ 2006 08 04, 22:05)
Kol kas skrandžiui poveikio nejaučiu. Geriu po 4, bet kel reikia iki 6. Kokiu intervalu geri vaistus? Komplikacijos: vandenė ar panašiai, hormonų išbalansavimas ir dar visokių baisybių  doh.gif

Geriu 4 vakare pries miega,o 1 ryte.O kaip tau reikalai su svoriu,menesinem ir skysciu is krutu?[jei gali apie parasyk]
Atsakyti
Sveikos! Mane irgi kamuoja pašokęs prolaktinas. Pirmasis tyrimas rodė 28, kaip suprantu norma 24-25. Po šiek tiek daugiau nei mėnesio brompokriptino gėrimo pakartotinis tyrimas buvo 47, bet aš dabar mislyju, kad aš matyt buvau iš vakaro neišgėrus tabletės, nes toks vakariukas buvo doh.gif Gal dėl to ir buvo toks rezultatas. Labai man nepatinka tas brompokriptinas, nes ir pykina ir galva svaigsta, nors geriu vakarais, o dar ir šlapimo pūslės problemos. Paskaičiau apie homeopatinius vaistus Mastodynon, gal kas nors juos vartojot? Būtinai pasitarsiu su gydytoja, bet labai įdomu ir jūsų patirtis. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dragonfly* @ 2006 08 08, 15:29)
Sveikos! Mane irgi kamuoja pašokęs prolaktinas. Pirmasis tyrimas rodė 28, kaip suprantu norma 24-25. Po šiek tiek daugiau nei mėnesio brompokriptino gėrimo pakartotinis tyrimas buvo 47, bet aš dabar mislyju, kad aš matyt buvau iš vakaro neišgėrus tabletės, nes toks vakariukas buvo  doh.gif Gal dėl to ir buvo toks rezultatas. Labai man nepatinka tas brompokriptinas, nes ir pykina ir galva svaigsta, nors geriu vakarais, o dar ir šlapimo pūslės problemos. Paskaičiau apie homeopatinius vaistus Mastodynon, gal kas nors juos vartojot? Būtinai pasitarsiu su gydytoja, bet labai įdomu ir jūsų patirtis. 4u.gif

Sveika,man visai nepatinka bromokriptinas,as geriu vaistus vakare,nes jei isgeriu diena negaliu paeiti bloga ,silpna ir norisi tik gulet.Tad viena tablete isgeriu ryte,o 4 vakare.Kitu vaistu as negeriau,man nebuvo israsyti.Ar tau dare kokius nors tyrimus,kad prolaktinas sokineja,pas kokius daktarus buvainuejus?
Atsakyti
QUOTE(jurgjtaaa @ 2006 08 08, 16:15)
Sveika,man visai nepatinka bromokriptinas,as geriu vaistus vakare,nes jei isgeriu diena negaliu paeiti bloga ,silpna ir norisi tik gulet.Tad viena tablete isgeriu ryte,o 4 vakare.Kitu vaistu as negeriau,man nebuvo israsyti.Ar tau dare kokius nors tyrimus,kad prolaktinas sokineja,pas kokius daktarus buvainuejus?

Man šitą tyrimą ir vaistą paskyrė VK. Gėriau mėnesį kažkur tada padarė pakartotinį tyrimą. Pas kitus gydytojus ir nebuvau.
Atsakyti
QUOTE(dragonfly* @ 2006 08 08, 17:28)
Man šitą tyrimą ir vaistą paskyrė VK. Gėriau mėnesį kažkur tada padarė pakartotinį tyrimą. Pas kitus gydytojus ir nebuvau.

ar tau seimos gydyroja nesiule pas apsilankyti pas endokrinologa,jie tau padarytu reikiamus tyrimus ir gal rastu priezasti kodel toks prolaktinas
Atsakyti