Įkraunama...
Įkraunama...

Prolaktinoma

Nu man irgi nebuvo niekad, bet va vakar taip paspaudinėjau visaip ir išbėgo ohmy.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2006 07 26, 07:12)
Nu man irgi nebuvo niekad, bet va vakar taip paspaudinėjau visaip ir išbėgo ohmy.gif

g.gif
Atsakyti
[quote=vicky,2006 07 25, 15:39]
Iš tikrųjų yra ne tik prolaktinas priežastis, kodėl yra išskyros iš krūtų. Mano manymu, pasirinktas lengviausias kelias. Papildyta:


O tai del ko dar gali buti tu isskyru? pas mane pieno lasiukai is abeju krutu bega kai stipriai paspaudi.
Atsakyti
As irgi buvau isspaudu laselius is krutines,tai labai issigandusi nubegau pas gydytoja, kuri dave siuntima echoskopijai krutu. blink.gif
Tai labai bijojau doh.gif ,bet echoskopuotojas gyd.sake,kad pas moteris labai stipriai paspaudus kartais siaip buna pieno laseliu.O kas pas zmogu organizme vykta net ir gyd. negali pasakyti.Net jo gyd.praktikoje buvo atvejas,kad moteris buvo nescia ir pagimde vaika,o jos sesei atsirado pienas schmoll.gif
Taip,kad nereikia bijoti,bet eiti pasitikrinti pas gydytoja ir viskas bus ok bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(zorske @ 2006 07 26, 09:55)
As irgi buvau isspaudu laselius is krutines,tai labai issigandusi nubegau pas gydytoja, kuri dave siuntima echoskopijai krutu. blink.gif
Tai labai bijojau doh.gif ,bet echoskopuotojas gyd.sake,kad pas moteris labai stipriai paspaudus kartais siaip buna pieno laseliu.O kas pas zmogu organizme vykta net ir gyd. negali pasakyti.Net jo gyd.praktikoje buvo atvejas,kad moteris buvo nescia ir pagimde vaika,o jos sesei atsirado pienas schmoll.gif
Taip,kad nereikia bijoti,bet eiti pasitikrinti pas gydytoja ir viskas bus ok bigsmile.gif

šiaip neturėtų būti g.gif todėl ir yra tikrinama g.gif
Atsakyti
Pas mane tai jau daug metų paspaudus bėga. Ir kai pradėjau gerti Brom. vistiek nesiliovė begę. Nors kas met lankydavausi pas daktarus jie nieko man negalėdavo pasakyti. Sakė mažiau spaudyk. Man atrodo , kad jie ir patys nežino.
Atsakyti
as jau 3 sav geriu po 1 tab., isskyru yra jei paspaudi stipriau, bet bent jau krutu taip nebeskauda kaip anksciau...bet gyd sake poveiki pajusiu tik po 8 sav. BK vartojimo..
Atsakyti
QUOTE(sim-a @ 2006 07 26, 12:19)
as jau 3 sav geriu po 1 tab., isskyru yra jei paspaudi stipriau, bet bent jau krutu taip nebeskauda kaip anksciau...bet gyd sake poveiki pajusiu tik po 8 sav. BK vartojimo..

Aš jau 2 metai kaip geriu Brom. , bet išskyros vistiek yra. Aišku krutų taip nebeskauda kaip seniau skaudėdavo.
Atsakyti
nu cirkas, ko cia tik prisiskaicius nepadarai biggrin.gif pasikeliau va maikute kol nieks nemato, issitraukiau papa is liemeneles ir stipriai suspaudziau biggrin.gif nieks nebega... biggrin.gif

QUOTE(Aga @ 2006 07 26, 08:12)
Nu man irgi nebuvo niekad, bet va vakar taip paspaudinėjau visaip ir išbėgo ohmy.gif

Atsakyti
euromergele, kiek spaudžiau nebėgo niekad, bet va vakar tai pasistengiau visaip paspaudinėt, ir spenelius , ir krūtis sad.gif
O tarp kitko, man krūtis anksčiau retai skaudėdavo, tiksliau nelabai, prieš mmm, o dabar siaubelis, 10 kartų labiau skauda jau nuo ciklo vidurio kaip pradėjau gerti BR ohmy.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2006 07 26, 18:26)
euromergele, kiek spaudžiau nebėgo niekad, bet va vakar tai pasistengiau visaip paspaudinėt, ir spenelius , ir krūtis sad.gif
O tarp kitko, man krūtis anksčiau retai skaudėdavo, tiksliau nelabai, prieš mmm, o dabar siaubelis, 10 kartų labiau skauda jau nuo ciklo vidurio kaip pradėjau gerti BR ohmy.gif

As tai nebesuprantu nuo ko tos krutines skauda, tai jos man skauda pries mm tai ne g.gif
Atsakyti
sveikutes, as labai dziaugiuosi,kad radau sia tema.As taip pat turiu padidejusi prolaktina bei hipofizes adenoma.Noreciau paklausti ar kuriai nors buvo operacija,jei taip kaip jauciates dabar?As po operacijos beveik du metai ir auginu suneli metuku irsesiu menesiu.Labai lauksiu atsakymo!
Atsakyti