Įkraunama...
Įkraunama...

Prolaktinoma

Mergaites sveikutes,
Gal pagalvosite kad kvaila esu,bet gal reikia nutraukti ta BR,atsibodo ji gerti jau 6 metus.Ogal nutraukus kas pasikeis doh.gif
Atsakyti
Prince,
pas tave PRL jau normos ribose. Kiek dabar geri per dieną?
Atsakyti
QUOTE(Viotinola @ 2006 07 24, 11:54)
Prince,
pas tave PRL jau normos ribose. Kiek dabar geri per dieną?

Geriu po 1,5
Atsakyti
Prince, viskas ptiklauso koks bus tyrimas. Nueik pasidaryk ir jei normoj gali nutraukti po truputį. Bet būtina stebėti jį negeriant pastoviai, jei kils, vėl pradėti gerti. Geriausia pasikonsultuok su gydytoju.
Papildyta:
Tai jei geri po 1,5 ir norma dabar, tai mažink iki 1 tabletės gal ir stebėk.
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2006 07 24, 11:57)
Prince, viskas ptiklauso koks bus tyrimas. Nueik pasidaryk ir jei normoj gali nutraukti po truputį. Bet būtina stebėti jį negeriant pastoviai, jei kils, vėl pradėti gerti. Geriausia pasikonsultuok su gydytoju.
Papildyta:
Tai jei geri po 1,5 ir norma dabar, tai mažink iki 1 tabletės gal ir stebėk.

Nu va kad tas mano gydytojas toks kazkoks keistas,sakau norma tokia kiek gerti jis mazink ,jei pakils didink,tai va taip ir zaidziu doh.gif
Atsakyti
Nu tai jei norma, tai mažink po pusę, iki pusės tabletės ir žiūrėk kaip bus, jei gerai, visai nutrauk ir po kokių 1,5 - 2 mėn. pasidaryk tyrimą.
Atsakyti
QUOTE(Prince @ 2006 07 24, 11:56)
Geriu po 1,5

drinks_cheers.gif su Aga. Pora mėnesių pagerk po 1 tab per dieną, tada pasidaryk tyrimus. Jei geri, mažink dar 0,5 tabl. ir po 2 mėn vėl tyrimai, kol galų gale atsikratysi to bjaurybės dėdės BR biggrin.gif Aš taip siūlyčiau, bet tavo teisė rinktis biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viotinola: 24 liepos 2006 - 13:07
aciu už patarimus,bandysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
4u.gif sveikutes mergaites
noreciau papasakoti savo istorija ir suzinoti jusu nuomone, nes gydytojai taip neaiskiai kalba... g.gif apie toki dalyka kaip prolaktina susinojau visai neseniai. jau 1.5 metu nesulaukiu menesiniu, ir taip pastoti niekaip negalejau, o dar dabar jau taip ilgai nesusergu. mano ginekologe ( klinika Motina ir vaikas) pasake, kad problema aiski- pol kiausidziu sindromas, patare pagerti kontraceptikus, o kai jau rimtai noresiu leliuko - ives dufastona. na pageriau kelis menesius
ir nutraukus kontarceptikus vis tiek nesusirgau. tuomet kreipiausi pas ginekologa Krumini, jis padare visus tyrimus - pasake, kad visiskai sveika, turiu tik laukti, beje prolaktinas buvo apie 250. situs tyrimus dariausi rugsejo menesi ir kai pora menesiu nesusirgau vel mano ginekologe patare pagerti kontraceptikus (tuo metu nenorejau pastoti, nes dariausi plastine krutines operacija), kad bent dirbtinai kazkas vyktu, po ju vel nesusirgau, tai israse gerti dufastona po 2 tab kol susirgsiu, o po to po viena 10 dienu 16 ciklo diena. deja dufastonas man mms neissauke, be to eme skaudeti krutine, galva, atsirado keistas skonis burnoj, eme kauptis skysciai, man pasidare itartina, kodel man be jokiu tyrimu israse tokius hormonus, taigi kreipiausi pas kita ginekologa, ir padarius tyrimus prolaktina jau rode 1200, cia pries kelias dienas. be to gydytojas teigia, kad nera jokio pol kiausidziu sindromo, kad be reikalo geriau ta dufastona, dabar nusiunte pas endokrinologa, labai issigandau, pasiskaiciau, ka cia rasot, bet nei viena neusiminet apie tokia problema kaip mano - kai nera menesiniu. dar gydytojas sake, kad kitas variantas - kad galejau pastoti siom dienom, bet testas neigiamas. nesuprantu, kaip taip gali buti, pusantru metu gyvenau su viena diagnoze, o dabar staiga - prolaktinas. ar 1200 m U/ l cia jau labai baisu? bet siaip esant pol kiaus sindromui atseit buna nutukimas, plaukuotumas ir pan, o as sveriu tik 50, ugis 171 ir taip visuomet, visi sako, kad del to ir nepastoju. dar raset, kad gali pakilti del streso, o as dideli stresa patyriau pries 3 savaites ir iki siol del to pasinervuoju... gal ka patarsit ir savo patirties? is krutines skystis nebega... g.gif aciukas is anksto
Atsakyti
mergaites ,o jums kai pakiles PRL galva neskauda?
Atsakyti
QUOTE(evuka24 @ 2006 07 24, 18:57)
1.5 metu nesulaukiu menesiniu, ir taip pastoti niekaip negalejau

1,5 metų ir aš nesirgau. Pradėjus ieškoti priežasčių radau-PRL.

QUOTE(Prince @ 2006 07 24, 19:24)
mergaites ,o jums kai pakiles PRL galva neskauda?

Prince, man padažnėja migrenos priepoliai verysad.gif
Atsakyti
evuka24, norma prolaktino moterims yra 72 – 511 mU/L, tai 1200 jau daugoka ir reiktų vaistus gerti mažinimui.
Atsakyti