Įkraunama...
Įkraunama...

Prolaktinoma

Sveikute, kiek laiko gerei BR kol pastojai ?
Suteik vilties ir man smile.gif
As jau BR vartoju 3 menesius ir kol kas dar nepastojau.
Toks nervas ima kartais. Tiesa mano prolaktinas jau susinormalizavo
po 1 men. geriant BR. Norma virsijo 4 kartus.
Tai dabar ir toliau ji geriu iki kol pastosiu.


QUOTE(aukse7 @ 2006 05 23, 15:15)
Sveikos,
Kai man pirma karta istyte prolaktina jis du kartus virsijo norma. Geriau po 2 tabletesBr. Pastojus padare tyrima, sumazino doze iki 1 tabletes, jis buvo normoje, bet nutraukti sake negalima.Kai buvo nestumas 8 savaites, sumazino doze iki 0.5 tabletes. Ir geriau ji iki 30 savaites, nes cia labai maza doze, o jei nutrauksi, tai gali organizmas netinkamai sureaguoti.O po to man atsibodo gerti vaistus, tai as pati ju nebegeriu, juk lelius jau toks didelis.Dabar mums rytoj bus 32 savaites. Tyrimu nebedariau, gal nieko blogo nebus. Tai vat taip su mano nelemtu prolaktinu. kol nebuvau pastojusi, tai gydytoja bande nutraukti br, nes prl buvo normoje, tai jis man per nepilnas dvi savaites pakilo iki debesu.

Atsakyti
QUOTE(Zajončku @ 2006 05 25, 11:12)
Sveikute, kiek laiko gerei BR kol pastojai ?
Suteik vilties ir man  smile.gif 
As jau BR vartoju 3 menesius ir kol kas dar nepastojau.
Toks nervas ima kartais. Tiesa mano prolaktinas jau susinormalizavo
po 1 men. geriant BR. Norma virsijo 4 kartus.
Tai dabar ir toliau ji geriu iki kol pastosiu.


Cia kantrybes reikia. Mums buvo kitu problemu, darem IUI, tai penktas IUI buvo sekmingas. Leliuka pavyko sukonstruoti mazdaug per metus. Buvau ant kantrybes, nevilties ribos ir bac... pasiseke, kai visai nebesitikejau. O gydytoja sake - kuo prolaktinas mazesnis, tuo geriau ir lengviau pastoti, todel kantriai gerk vaistukus ir kai organizmas bus iprates prie mazo prolaktino, turi pavykti.
Atsakyti
Paskutinėm dienom vėl man pradėjo nesamonės darytis nuo bromocriptino, vėl pabundu naktim nuo skrandžio skausmo ir dar skauda pusė dienos paskui doh.gif
Atsakyti
O man nuo BR nieko blogo nesijaucia, gal silpnumas sioks toks ir viskas, o geriu po 2 tabl. per diena.
Buvau penktadieni pas gyd., ziurejo echoskopu, gleivine labai plona, nera sansu isitvirtinti leliui kol kas. Sake reiks gerti dufastona. Tai dar vieni vaistai prisides.
Vaikysteje esu sirgusi gelta, tai kepenukai mano ir taip jau pazeisti, o cia dar vaistu kruvos schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Zajončku @ 2006 05 28, 13:32)
O man nuo BR nieko blogo nesijaucia, gal silpnumas sioks toks ir viskas, o geriu po 2 tabl. per diena.
Buvau penktadieni pas gyd., ziurejo echoskopu, gleivine labai plona, nera sansu isitvirtinti leliui kol kas. Sake reiks gerti dufastona. Tai dar vieni vaistai prisides.
Vaikysteje esu sirgusi gelta, tai kepenukai mano ir taip jau pazeisti, o cia dar vaistu kruvos  schmoll.gif


Man diufastonas labai nepatiko - kazkaip nuo jo gausesnes mms, skausmingesnes, krutine issipicia, pilvas isprogsta, jau jautiesi lyg nestuke, o nieko nera ir nutrauki ji gert kai sulauki mms. Bet kai pastojau ji geriau iki 18-tos savaites, nes jis palaiko nestuma.
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2006 05 28, 07:59)
Paskutinėm dienom vėl man pradėjo nesamonės darytis nuo bromocriptino, vėl pabundu naktim nuo skrandžio skausmo ir dar skauda pusė dienos paskui doh.gif

Ir ko dabar čia tas BR sukvailiojo. O man reikia pakelti dozę ir pradėt gerti po 5 per dieną verysad.gif Niekaip negaliu prisiversti, nenoriu vaikščioti kaip zombis blink.gif Prieš mėnesį dariausi tyrimus buvo 115 (norma 25), dabar vėl reikia eiti, o bijau nerealiai. Keista, man BR prolaktina musa, o pienas niekaip nedingsta g.gif Gydytoja nori, kad vaistus kelčiau iki 6 tabl per diena cray.gif , o aš jau taip norėčiau mažylio. Nesuprantu, juk vaistus geriu, o mano mmm ir vėl prapuolė. Merginos, ar PRL jums įtakoja ciklą?Ir ar esat girdėjusios apie vaistą "Dostinex"?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viotinola: 28 gegužės 2006 - 22:46
Sveikutes,
o as taip atsiplaidavau per atostogas,kad net pamirsdavau vaistus isgerti,reiks eiti pasitikrinti krauja,nes neaisku koks jis ten bus,tas mano PRL
Atsakyti
QUOTE(Prince @ 2006 05 29, 11:03)
Sveikutes,
o as taip atsiplaidavau per atostogas,kad net pamirsdavau vaistus isgerti,reiks eiti pasitikrinti krauja,nes neaisku koks jis ten bus,tas mano PRL

Labutis, sveika sugrįžus,
Nusibosta ir man gerti tuos nelemtus vaistus, bet kito pasirinkimo nėra verysad.gif Dabar dar ir mmm pamečiau, atrodo jau gerą savaitę pilvas murkia, o mmm niekaip neparodo. Nenoriu dar vieno 60 arba 40 dienų ciklo schmoll.gif Jei iki trečiadienio neatsiras tos nelemtosios varysiu aps daktarę echoskopu žiūrėt, o jei atsiras BR 5 tablietkos laukia.
Prince, juk tavo PRL jau lyg ir normoj buvo, tai gal nepasius ir nepakils. O akip tavo mmm, keliauja ar ne?
Atsakyti
Sveikute mergina biggrin.gif
Ziuriu pas atve ne kokios naujienos su tuo PRL verysad.gif
O man pirmas IUI nesekmingas verysad.gif ,bet nieko kaip nors
Atsakyti
Viotinola, o negali būti nestuke.gif ?
Aš tai neįsivaizduoju kaip man reiktų gerti daugiau BR, jaučiu man būtų galas tada, nes nuo 2 tablečių čiut galo negavau doh.gif Dabar su viena ir tai problemos pastovios, ryte pabundu akim kaip visą naktį verkusi būčiau, raudonos, ašarotos... Labai džaiugiuosi, kad man jis gan neblogai susireguliavo nuo 2 tablečių thumbup.gif Per 2 mėn. nepilnus, nuo 5-6 kartų viršytos normos, iki normos ribos thumbup.gif Reiktų dabar pasidaryti PR, jau beveik metai kaip jį geriu.
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2006 05 29, 15:31)
Viotinola, o negali būti nestuke.gif ?
Aš tai neįsivaizduoju kaip man reiktų gerti daugiau BR, jaučiu man būtų galas tada, nes nuo 2 tablečių čiut galo negavau doh.gif Dabar su viena ir tai problemos pastovios, ryte pabundu akim kaip visą naktį verkusi būčiau, raudonos, ašarotos... Labai džaiugiuosi, kad man jis gan neblogai susireguliavo nuo 2 tablečių thumbup.gif Per 2 mėn. nepilnus, nuo 5-6 kartų viršytos normos, iki normos ribos thumbup.gif Reiktų dabar pasidaryti PR, jau beveik metai kaip jį geriu.

schmoll.gif nemanau, tada kai buvau nestuke.gif man spenelius skaudėjo, o dabar pojučių jokių. Tai iškart atmetu...
blink.gif o kodėl tyrimų nepasidarai??? Gal jau viskas normoj ir gali mažinti vaistų dozę, tada nereikės raudonom akim vaikščioti smile.gif Tu tik kitais rūpiniesi, marš greit pasidaryti tyrimus (trep, trep kojele)...
Atsakyti
Tai kad aš jau sumažinau, po viena tabletę jau seniai geriu, kiek dariausi, tai vis ant ribos būdavo. Paskutinį kartą berods pries porą mėn. tyriausi.
O beja, dėl ciklo įtakojimo, tai geriant BR turėtų ciklas sutrumpėti, nes sureguliuoja prolaktiną. Bent man taip aiškino gydytoja, ir mano sutrumpėjo apie 3-5 dienas.
Atsakyti