Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimo kryželiu schemos - 23 tema

Laba diena, noriu paprasyti jusu pagalbos - gal kas turi siu gelyciu kokybiskas schemas? Busiu labai dekinga 4u.gif , nes mama uzsiprase, o as jas turiu labai nekokybiskas. blush2.gif Gelytes
Atsakyti
Gal kas pagelbės, čia kažkada buvo įdetos man rodos dimension schemos su mergaitem įvairiai apsirengusiom, na tokie kaip modeliukai, aš niekur jų neberandu doh.gif
Atsakyti
sveikutes... smile.gif noreciau issisiuvineti si paveiksliuka, tik niekur schemutes nerandu, gal netycia kuri turit? ax.gif buciau labai dekinga 4u.gif
My Webpage
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agniote86: 11 liepos 2011 - 10:29
Mergaitės, o gal užmatėt štai šią mėlynąją dėželę? Cornflower Box - CFL160-BOX iš Faby Reilly designs
user posted image
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 07 09, 17:04)
Reikia šios schemos. Gal kas turit?



user posted image

user posted image

Atsakyti


Merginos, gal galit padet, schemos nebera, kai bandau atidaryti..noreciau l. issiuvinet sita darbeli. Gal jus kaip nors kitaip turit ar radot? g.gif

Virejas ir darzoves
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shliopke: 12 liepos 2011 - 18:03
QUOTE(Shliopke @ 2011 07 12, 20:01)
Merginos, gal galit padet, schemos nebera, kai bandau atidaryti..noreciau l. issiuvinet sita darbeli. Gal jus kaip nors kitaip turit ar radot?  g.gif

Virejas ir darzoves

user posted image

Atsakyti
Gal kuri galit pagelbėt su šito ir latte kavos puodelių spalvų kodais? Ar siuvinėjat juos daugmaž savo nuožiūra?
Atsakyti
Sveikutes,
Labai noriu paprasyti siuvinejimo kryzeliu raideliu,alfabeto. Esu atostogose schemute pasiemiau o raideles palikau,internetas ribotas,negaliu narsyti,taigi labai prasyciau gal kas pagelbetu ir kelis variantus atsiustu adresu : renata.roz@gmail.com
Is anksto lieku dekinga.
Atsakyti
QUOTE(Aviva @ 2011 07 13, 11:03)
Sveikutes,
Labai noriu paprasyti siuvinejimo kryzeliu raideliu,alfabeto. Esu atostogose schemute pasiemiau o raideles palikau,internetas ribotas,negaliu narsyti,taigi labai prasyciau gal kas pagelbetu ir kelis variantus atsiustu adresu : renata.roz@gmail.com
Is anksto lieku dekinga.

isskirtiniam atvejui siunciu mirksiukas.gif neparaset butent kokiu ,taigi paprastas siunciu.

o siaip galite cia pasizvagyti raides
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 13 liepos 2011 - 09:18
QUOTE(Agniote86 @ 2011 07 11, 12:28)
sveikutes... smile.gif noreciau issisiuvineti si paveiksliuka, tik niekur schemutes nerandu, gal netycia kuri turit?  ax.gif buciau labai dekinga  4u.gif 
My Webpage

stai cia



QUOTE(Katu @ 2011 07 13, 04:56)
Gal kuri galit pagelbėt su šito ir latte kavos puodelių spalvų kodais? Ar siuvinėjat juos daugmaž savo nuožiūra?

savo nuoziura smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 13 liepos 2011 - 10:03
Gal kuri turite sia pandute ?
http://radikal.ru/F/...57ac44.jpg.html
Atsakyti