Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimo kryželiu schemos - 23 tema

QUOTE(ausryte.b @ 2011 07 03, 23:33)
gal kuri galite pasidalinti šia schemute?


ugio matuokle
Atsakyti
Sveikos,
Gal kas galite pagelbeti, esu cia naujoke. Noriu issiuvineti paveiksliuka vestuviu metrikia skyrelio pats pirmas paveiksliukas, labai neaiski shemute tenais. gal kas turite aiskesne? kur labiau matosi ir aiskiau?
Buciau labai dekinga, jei pagelbetumete smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bystre31 @ 2011 07 04, 10:15)
Sveikos,
Gal kas galite pagelbeti, esu cia naujoke. Noriu issiuvineti paveiksliuka vestuviu metrikia skyrelio pats pirmas paveiksliukas, labai neaiski shemute tenais. gal kas turite aiskesne? kur labiau matosi ir aiskiau?
Buciau labai dekinga, jei pagelbetumete  smile.gif

schema reikia pasididinti Все размеры sone,ir Оригинал
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 04 liepos 2011 - 08:21
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 04 liepos 2011 - 08:46
Aciu, radau kaip pasididinti, bet dar vienas klausimelis, tai tada tiesiog su desiniu peles klavisu izsisaugoti ji? ar kazkaip kitaip ten eina parsisiusti, nes kai issisaugau ta pasididinta, man tas pats gaunasi... vistiek nelabai aiskiai matosi
Atsakyti
QUOTE(bystre31 @ 2011 07 04, 11:06)
Aciu, radau kaip pasididinti, bet dar vienas klausimelis, tai tada tiesiog su desiniu peles klavisu izsisaugoti ji? ar kazkaip kitaip ten eina parsisiusti, nes kai issisaugau ta pasididinta, man tas pats gaunasi... vistiek nelabai aiskiai matosi

taip ,jau kokia yra tokia kokybe smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 04 liepos 2011 - 09:15
ieskau sitokio darbo schemos ateity zadu issisiuvinet smile.gif labai jis man grazus wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(glazauskiene @ 2011 07 04, 13:59)
ieskau sitokio darbo schemos ateity zadu issisiuvinet smile.gif  labai jis man grazus wub.gif


turiu panasia
user posted image

siustis

o cia sm ssl siuvineja ,gali jai parasyti ir paprasyti


user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 04 liepos 2011 - 12:29
Sveikutės,noriu iškart atsiprašyti ir paprašyti kuri turite aguonos schemute kažkada mačiau rodė išsiuvinėta skirtuką ir lyg knygele su ją, neisisaugojau o daba baigiu išvarvint akis ir nerandu blush2.gif ačiū už pagalba
Atsakyti
Skirtukas su aguona
user posted image
Atsakyti
sveikos, merginos, ieskau sio balandzio, kazkaip visur meta schema iki puses ir balandzio nerandu verysad.gif gal kas turit jo schemute? smile.gif

user posted image

arba kazka panasaus, man reikia krikstynom ax.gif

buciau dekinga 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Gal kuri turi ar žino kur galėčiau rast schemų susijusių su makiažu, va visokios padažytos akys ar kažkokios tai makiažo priemonės 4u.gif
Atsakyti