Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimo kryželiu schemos - 23 tema

Sveiki, gal galite pagelbeti-REIKIA sio paveiksliuko SPALVU RAKTO:

user posted image

gal kas esate siuvineje tos serijos meskiuku? man pagrinde rudu tonu reikia, pradejau siuvineti, susideliojus buvau is savu turimu, bet ant siuvinio nepatinka man, nesiziuri-todel prasau pagelbeti. Aciu is anksto 4u.gif
Atsakyti
zivile19

praeitoje temoje ne karta deta schema
orchidejos

kates bate


QUOTE(Princesė @ 2011 07 01, 16:17)
Sveiki, gal galite pagelbeti-REIKIA sio paveiksliuko SPALVU RAKTO:



gal kas esate siuvineje tos serijos meskiuku? man pagrinde rudu tonu reikia, pradejau siuvineti, susideliojus buvau is savu turimu, bet ant siuvinio nepatinka man, nesiziuri-todel prasau pagelbeti. Aciu is anksto 4u.gif

spalvu raktas su spalvom tik,pagal palete gali atsirinkti ,jai tau tamsesniu reikia.

http://vfl.ru/i/2011...ead3_1.jpg.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 01 liepos 2011 - 16:13
Sveikos mielos siuvinėtojos, noriu paklausti ar esate kuri siuvinėjusi šį paveikslą?
user posted image
Pradėjau jį siuvinėti, bet dabar galvoju, ar jis tikrovėje ir bus toks koks čia - paveikslėlyje g.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2011 07 01, 18:13)
spalvu raktas su spalvom tik,pagal palete gali atsirinkti ,jai tau tamsesniu reikia.

http://vfl.ru/i/2011...ead3_1.jpg.html



ZInau, kad cituoti negalima, bet man netinka sis variantas..
Todel prasau pagalbos-gal kas turite atsirinke DMC rudas (meskiuko spalvas) pagal numerius. Man neiseina susidelioti is nuotraukos... ax.gif
Atsakyti
Gal kur užmatėte kas? rolleyes.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Sinuhas @ 2011 07 02, 20:00)
Gal kur užmatėte kas?  rolleyes.gif



galiu pasiulyti

user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image

desertai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 02 liepos 2011 - 20:53
gal kas turit ka nors panasaus i siuos maisiukus.
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
Atsakyti
Sveikos, ieškau spalvotos dvieju sokanciu zmoniu schemos. Butu labai gerai lotynu sokiai. Perziurejau pirmame puslapyje idetas nuorodas, bet kai kurios schemos prastos ir neidomios. Noreciau issiuvineti sudetingesni paveiksla, kad nebutu tik konturas.
Atsakyti
QUOTE(paike @ 2011 07 03, 13:24)
Sveikos, ieškau spalvotos dvieju sokanciu zmoniu schemos. Butu labai gerai lotynu sokiai. Perziurejau pirmame puslapyje idetas nuorodas, bet kai kurios schemos prastos ir neidomios. Noreciau issiuvineti sudetingesni paveiksla, kad nebutu tik konturas.

o 2 zinuteje 1 psl netinka sokejai?
Atsakyti
Atsiprašau, kad įsikišiu, bet 2 žinuteje pora šokanti valsą- tai standartiniai šokiai. Lotynų būtų džaivas, čia-čia, rumba, samba ir kt 4u.gif . Pvz.:
džaivas (JCJV971A):
user posted image
čia-čia (JCCC972A):
user posted image
Čia yra Heritage schemos, kurių, deja, ir aš neturiu, bet ieškau.
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2011 07 03, 17:10)
Atsiprašau, kad įsikišiu, bet 2 žinuteje pora šokanti valsą-  tai standartiniai šokiai. Lotynų būtų džaivas, čia-čia, rumba, samba ir kt 4u.gif . Pvz.:
džaivas (JCJV971A):

Čia yra Heritage schemos, kurių, deja, ir aš neturiu, bet ieškau.


user posted imageuser posted imageuser posted image



heritage ir kiti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 03 liepos 2011 - 15:51
gal kuri galite pasidalinti šia schemute?

user posted image
Atsakyti